Lada Vesta Artık Gün Sayıyor

Özellikle uygun fiyata araç sahibi olmak isteyenlerin merakla beklediği Lada Vesta’nın satış tarihi artık yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Üretici firma tarafında satışın fiyatının 6.100 dolar olacağı açıklanan aracın Türkiye satış fiyatının ise 25.000 – 30.000 TL arasında olması bekleniyor.

Lada Vesta henüz Türkiye’de satışa çıkmamasına rağmen kısa sürede online araba satış sitelerinin en çok aranan modelleri arasında yer aldı. Özellikleri ve inanılmayacak kadar uygun fiyatı ile herkesin dikkatini çeken Lada Vesta’nın en geç 2016’nın başında Türkiye yollarında olması bekleniyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Testlerden Başarıyla Geçti

Son olarak geçtiğimiz haftalarda Almanya’daki ABS ve denge testlerinden de başarıyla geçmeyi başaran araç öncelikli olarak hatchback tipi üretilecek, sedan modelinin üretimi ise daha sonra yapılacak.

Özellikleri ile uygun fiyata 0 araç sahibi olmak isteyenlerin büyük beğenisini toplayan Lada Vesta’nın başlıca özellikleri yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu, camlarda, aynalarda, direksiyonda ve koltuklarda ısıtma sistemi.

Lada Türkiye’ye Yeniden Dönüyor

Özellikle 90’lı yıllardaki modelleri ile Türkiye’de çok tutulan ve Türkiye pazarında önemli bir yere sahip olan Lada, daha sonraki yıllarda ise bu popülerliliğini neredeyse yitirmişti. Son dönemlerde artan döviz kuru ve diğer nedenlerden dolayı artan 0 ve ikinci el araç fiyatları karşısında, Lada Vesta’nın 25.000 – 30.000 TL arasında olacağı haberi ise, Lada’nın yeniden Türkiye’de gündeme gelmesine neden oldu. 

Yeni aldığınız aracınızı ve bütçenizi korumak adına kasko yaptırmayı sakın unutmayın. En iyi fiyat garantisi ile ihtiyacınız olan kaskoya araç kasko sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'nı arayarak kolaylıkla ulaşın.

Benzer İçerikler