Lada Vesta Artık Gün Sayıyor

Özellikle uygun fiyata araç sahibi olmak isteyenlerin merakla beklediği Lada Vesta’nın satış tarihi artık yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Üretici firma tarafında satışın fiyatının 6.100 dolar olacağı açıklanan aracın Türkiye satış fiyatının ise 25.000 – 30.000 TL arasında olması bekleniyor.

Lada Vesta henüz Türkiye’de satışa çıkmamasına rağmen kısa sürede online araba satış sitelerinin en çok aranan modelleri arasında yer aldı. Özellikleri ve inanılmayacak kadar uygun fiyatı ile herkesin dikkatini çeken Lada Vesta’nın en geç 2016’nın başında Türkiye yollarında olması bekleniyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Testlerden Başarıyla Geçti

Son olarak geçtiğimiz haftalarda Almanya’daki ABS ve denge testlerinden de başarıyla geçmeyi başaran araç öncelikli olarak hatchback tipi üretilecek, sedan modelinin üretimi ise daha sonra yapılacak.

Özellikleri ile uygun fiyata 0 araç sahibi olmak isteyenlerin büyük beğenisini toplayan Lada Vesta’nın başlıca özellikleri yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu, camlarda, aynalarda, direksiyonda ve koltuklarda ısıtma sistemi.

Lada Türkiye’ye Yeniden Dönüyor

Özellikle 90’lı yıllardaki modelleri ile Türkiye’de çok tutulan ve Türkiye pazarında önemli bir yere sahip olan Lada, daha sonraki yıllarda ise bu popülerliliğini neredeyse yitirmişti. Son dönemlerde artan döviz kuru ve diğer nedenlerden dolayı artan 0 ve ikinci el araç fiyatları karşısında, Lada Vesta’nın 25.000 – 30.000 TL arasında olacağı haberi ise, Lada’nın yeniden Türkiye’de gündeme gelmesine neden oldu. 

Yeni aldığınız aracınızı ve bütçenizi korumak adına kasko yaptırmayı sakın unutmayın. En iyi fiyat garantisi ile ihtiyacınız olan kaskoya araç kasko sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'nı arayarak kolaylıkla ulaşın.

Benzer İçerikler

Hangi Kasko İndirimi Size Uygun?
Kasko yaptırırken faydalanabileceğiniz indirimleri biliyor musunuz? Mesleğinize,...yaşınıza, aracı kimin süreceğine, hasara göre alabileceğiniz indirimler için yazımızı okuyun.
2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel Bilgiler2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel BilgilerTürkiye’nin en büyük ve en...iyi
sigorta şirketleri Sigortam.net ile...anlaşmalıdır. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yaparak adımları kolayca geçebilir, şirketlerin kasko fiyatları...hakkında bilgi alabilir, karşılaştırır ve bütçenize en uygununu kolayca satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kasko sigortası yaptırarak hem kendinizi hem de aracınızı güvence altına almış...olursunuz. Zorunlu trafik sigortası, karşı tarafı ve...üçüncü kişileri korurken kasko sigortası, sizi korur. Bu sayede bir kaza sonrasında aracınızın hasarını öder ve maddi açıdan...sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Kaza sırasında eğer kasko sigortanız yoksa maddi açıdan büyük yükler altına girebilirsiniz....Böyle olumsuzluklarla karşılaşmadan önce kaskonuzu yaptırın, içiniz rahat bir şekilde yola çıkın.

2018 Kasko...Fiyatları

Kasko sigortası satan şirketler arasında karar verebilmek çoğunlukla zordur. Sigortam.net, sigorta şirketlerinin...kasko tekliflerini karşılaştırmalı olarak göstererek en uygun fiyat avantajına ulaşabilmenizi sağlar. Kasko ürünleri arasında...karar verirken fiyatları aynı ekran üzerinde karşılaştırmalı olarak görerek en doğru kararı verebilmenizi mümkün kılar. Artı...olarak 2018 kasko fiyatları için belirli avantajlar elde edebilirsiniz. Daha düşük fiyatlarla kasko poliçesi satın...alabilmek için ''Kasko Fiyatlarını Düşürmeye Yönelik Öneriler''...başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. [widget id="sigortamnet_kasko_widget-2"]

Kasko Sigortası Teminatları

Kasko teminatları günlük hayatınızda trafikte ya da aracınız...park halindeyken sıklıkla karşılaşabileceğiniz teminatları güvence altına alır. Bunların dışında ek teminatlar da alabilmeniz...mümkündür.

Çarpma-Çarpılma

Trafikte seyrederken aracınıza herhangi bir sürücünün çarpması, bilerek aracınıza...zarar verilmesi, sizin yanlışlıkla herhangi bir yere ya da araca arabanızı çarpanız vs. durumlarda zararlarınızı teminat altına...alır.

Yanma

Aracınıza yabancı maddelerin sıçraması ya da kaza sonucu yanma durumunda aracınız güvence altında...olur.

Çalınma-Çalınmaya Teşebbüs

Aracınızın ya da içindeki eşyalarınızın çalınması, ya da çalınmaya teşebbüs...durumunda güvence altında olursunuz. En uygun 2018 kasko fiyatları için Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapın, sigorta şirketlerini...karşılaştırın. İhtiyacınız olan kasko poliçesine Sigortam.net'in web sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24...00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 2018 kasko fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Bmw Kasko Sigorta Sorgulama
BMW’niz için en uygun kasko sigortası...Sigortam.net’te. Bmw kasko sigorta sorgulama yaparak size en uygun kasko sigortasını seçin.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL