Lada Vesta 2015 Fiyatı ve Özellikleri

Lada’nın merakla beklenen Vesta modelinin 2015 fiyatı ve özellikleri netleşmeye başladı. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen araba alım satım sitesinde bu ayın en çok aranılan otomobili olan Lada Vesta’nın Eylül ayında resmen tanıtılması, 2016 yılının başlarında ise Türkiye yollarında olması bekleniyor. Otomobilin en çok konuşulan özelliği ise fiyatı olurken, 6.100 USD’ye satılması beklenilen aracın Türkiye satış fiyatının ise 25.000 TL’den başlaması bekleniyor.

Son olarak Almanya’da ABS ve denge testlerinden de başarı ile geçen Lada Vesta’nın, öncelikli olarak hatcback tipi üretileceği, aracın sedan versiyonunun ise tahminen 2017 yılında üretilmeye başlanacağı öğrenildi.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Lada Vesta Özellikleri

2016 yılında Türkiye’de de satışa çıkması beklenilen Lada Vesta’nın özellikleri ise şöyle; 1.4 lt 100 hp benzinli motora sahip olacak araçta aynı zamanda koltuk yükseklik ayarı, tüm camlarda, koltuklarda, direksiyonda ve aynalarda ısıtma sistemi gibi özelliklerin olacağı gelen haberler arasında. 18 farklı gövde rengi ile satışa çıkması beklenen Lada Vesta’da ayrıca iki farklı güç seçeneği bulanacak. Aracın ilk etapta 100.000 adet üretilmesi bekleniyor.

Lada Vesta’nın seri üretimi için özel bir alan oluşturduklarını ve yaklaşık 76.6 milyon dolarlık bir ek yatırım yaptıklarını belirten AvtoVAZ Başkanı Bo Andersson ise test üretiminin şimdilik seri üretim öncesi bir hazırlık olduğunu söyledi.

Rusya’nın En İyi Aracı Seçilmesi Bekleniyor

6100 dolar civarında bir satış rakamı ile piyasada yer alması beklenen Lada Vesta, Lada’nın daha önceki modeli Priora’nın yerini alacağı belirtiliyor. Merakla beklenen araçla ilgili yürütülen bir diğer tahmin ise aracın 2015’te Rusya’da en iyi otomobil seçilmesi yönünde.

Yeni alacağınız aracınız en önemli ihtiyacı ise şüphesiz ki kasko sigortası olacaktır. Aracınızın başına beklenmedik kaza veya diğer risk durumlarının gelmesi durumunda bütçenizin sarsılmaması ve aracınızı güvence altına alabilmek için hiç vakit kaybetmeden kasko başvurusu yapın.

En iyi fiyat garantili kasko içinse, online olarak Sigortam.net’i ziyaret edin ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL