Lada Vesta 2015 Fiyatı ve Özellikleri

Lada’nın merakla beklenen Vesta modelinin 2015 fiyatı ve özellikleri netleşmeye başladı. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen araba alım satım sitesinde bu ayın en çok aranılan otomobili olan Lada Vesta’nın Eylül ayında resmen tanıtılması, 2016 yılının başlarında ise Türkiye yollarında olması bekleniyor. Otomobilin en çok konuşulan özelliği ise fiyatı olurken, 6.100 USD’ye satılması beklenilen aracın Türkiye satış fiyatının ise 25.000 TL’den başlaması bekleniyor.

Son olarak Almanya’da ABS ve denge testlerinden de başarı ile geçen Lada Vesta’nın, öncelikli olarak hatcback tipi üretileceği, aracın sedan versiyonunun ise tahminen 2017 yılında üretilmeye başlanacağı öğrenildi.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Lada Vesta Özellikleri

2016 yılında Türkiye’de de satışa çıkması beklenilen Lada Vesta’nın özellikleri ise şöyle; 1.4 lt 100 hp benzinli motora sahip olacak araçta aynı zamanda koltuk yükseklik ayarı, tüm camlarda, koltuklarda, direksiyonda ve aynalarda ısıtma sistemi gibi özelliklerin olacağı gelen haberler arasında. 18 farklı gövde rengi ile satışa çıkması beklenen Lada Vesta’da ayrıca iki farklı güç seçeneği bulanacak. Aracın ilk etapta 100.000 adet üretilmesi bekleniyor.

Lada Vesta’nın seri üretimi için özel bir alan oluşturduklarını ve yaklaşık 76.6 milyon dolarlık bir ek yatırım yaptıklarını belirten AvtoVAZ Başkanı Bo Andersson ise test üretiminin şimdilik seri üretim öncesi bir hazırlık olduğunu söyledi.

Rusya’nın En İyi Aracı Seçilmesi Bekleniyor

6100 dolar civarında bir satış rakamı ile piyasada yer alması beklenen Lada Vesta, Lada’nın daha önceki modeli Priora’nın yerini alacağı belirtiliyor. Merakla beklenen araçla ilgili yürütülen bir diğer tahmin ise aracın 2015’te Rusya’da en iyi otomobil seçilmesi yönünde.

Yeni alacağınız aracınız en önemli ihtiyacı ise şüphesiz ki kasko sigortası olacaktır. Aracınızın başına beklenmedik kaza veya diğer risk durumlarının gelmesi durumunda bütçenizin sarsılmaması ve aracınızı güvence altına alabilmek için hiç vakit kaybetmeden kasko başvurusu yapın.

En iyi fiyat garantili kasko içinse, online olarak Sigortam.net’i ziyaret edin ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Sompo Japan Sigorta’dan Mini Kasko! Sompo Japan Sigorta'dan, trafik sigortası yaptırıp kasko sigortası...yaptırmayan araç sahiplerine yönelik yeni bir ürün: Mini kasko! Peki mini kasko nedir? Mini...kasko teminatları nelerdir? sorularının detayları yazımızda. Sompo Japan Mini Kasko hakkında merak...ettiklerinizi sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Mini kasko, kasko sigortası olmayan araç sahipleri için oldukça...avantajı bir ürün. Primlerin bütçenizi aşması nedeniyle genişletilmiş kasko poliçesi yaptırmak istemiyor...olabilirsiniz, ama bu durumda da aracınızın başına bir kaza gelmesi durumunda yüksek maliyetli zararlara katlanmak zorunda...kalabilirsiniz. Mini kasko yaptırarak ise çift taraflı çarpışma, çalınma ve...yanma teminatlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik mini kasko ürününe 200 TL’den başlayan fiyatlarla sahip...olabilirsiniz. Hem teminat içeriği hem de uygun primleri ile mini kasko oldukça cazip bir ürün. [widget...id="sigortamnet_kasko_widget-2"]
Sompo Japan Mini Kasko, kaza ve çalınmaya karşı 200 TL’den...başlayan fiyatlarla! Aracın güvende paran cebinde!

Sompo Japan Mini Kasko Teminatları

Mini kasko...teminatları çift taraflı çarpışma, çalınma ve yanma şeklinde temel riskleri kapsıyor. Bu teminatlar 3 plan şeklinde ayrılıyor...ve her bir plan grubuna kişilerin isteğine bağlı ek teminatlar prim karşılığı eklenebiliyor. Aşağıdan teminat gruplarının...hasar ödeme planlarını öğrenebilirsiniz. Teminatlar
Plan 1 Plan 2 Plan 3
çift...taraflı çarpışma 5.000 TL 10.000 TL 15.000...TL
çalınma 10.000 TL 15.000...TL 20.000 TL
yanma 10.000...TL 15.000 TL 20.000 TL

Mini Kasko Ek...Teminatları

Poliçeye isteğe bağlı ve ekstra prim ödeyerek eklenebilen ek teminatlar ise, ihtiyari mali...mesuliyet, ferdi kaza ve asistans hizmetleri olarak belirleniyor. Sigortadan yapılacak ödeme...ise ihtiyari mali mesuliyet için 25.000 TL, ferdi kaza teminatı için 10.000 TL. Araç kullanırken daha kapsamlı teminatlardan...faydalanmak istiyorsanız ek teminatları düşünmenizde fayda var. Ek teminatlar hakkında daha detaylı bilgi verecek...olursak;

İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Kasko poliçelerinde ek teminat olarak sunulan mali mesuliyet teminatı, araç...sahiplerinin üçüncü kişilere verdiği maddi ve bedensel zararlar içindir. Üçüncü kişilere verilen zararlarda öncelikle trafik...sigortası masrafları karşılar. Zararın trafik sigortası teminatlarını aşan kısmında ise kasko sigortanızda yer alan ihtiyari...mali mesuliyet teminatı devreye girer. Bu teminatın olmaması halinde limitleri aşan zararı siz karşılamak zorunda...kalabilirsiniz.

Ferdi Kaza Teminatı

Mini kasko sigortası aldığınızda prim karşılığında poliçenize ferdi kaza...teminatını da ekletebilirsiniz. Bu teminat araçta bulunan şoför ve yolcuları, vefat ve kalıcı sakatlığa karşı güvence altına...alır. Vefat durumunda kanuni mirasçılara, sakatlık durumunda ise kendilerine poliçede yazılan limitler tazminat şeklinde...ödenir.

Asistans Hizmetleri

Asistans hizmeti ile aracınızın kaza, arıza ve zarara uğraması sonucu kullanılamaz hale...gelmesi durumlarının kolay ve hızlıca çözülmesi amaçlanır. Aracınızın yetkili servise çekilebilmesi için çekici...gönderilmesi, ufak çaplı hasarlar için gezici servisin gönderilmesi gibi.

Mini Kasko Ürününü Kimler...Alabilir?

Sompo Japan Mini Kasko, belirli şartların sağlanması koşulu ile satın alınabilir. Bu şartları...aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.
  • 3-30 yaş aralığında hususi, jeep, panelvan ve kamyonet kullanım tarzlarında...olan araçlara sahip kişiler.
  • 25 yaşını dolurmuş kişiler
  • Son 3 ay sürecinde kasko poliçesi yaptırmamış...kişiler
  • Trafik hasarsızlık kademesi 5-6-7 olan kişiler
  • Belirli bir süre içerisinde hasarsızlık indirimini...etkileyen kasko hasarı yaşamamış kişiler

Kaskonuzu Sigortam.net'ten Yaptırın!

Kaza ya da hasar durumlarında...aracınızın ve bütçenizin güvencesi için kasko sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin. Sigortam.net
üzerinden birçok sigorta şirketinin kasko tekliflerini inceleyebilir, teminat ve fiyatları...karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza en uygun kasko poliçesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sompo Japan Mini Kasko...veya diğer kasko ürünlerine ulaşmak için ister özel indirimli online...kasko teklifi alın, ister 444 24 00 Sigorta Destek Hattını arayarak sigorta uzmanlarımızdan yardım...alın.