Lada Vesta 2015 Fiyatı ve Özellikleri

Lada’nın merakla beklenen Vesta modelinin 2015 fiyatı ve özellikleri netleşmeye başladı. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen araba alım satım sitesinde bu ayın en çok aranılan otomobili olan Lada Vesta’nın Eylül ayında resmen tanıtılması, 2016 yılının başlarında ise Türkiye yollarında olması bekleniyor. Otomobilin en çok konuşulan özelliği ise fiyatı olurken, 6.100 USD’ye satılması beklenilen aracın Türkiye satış fiyatının ise 25.000 TL’den başlaması bekleniyor.

Son olarak Almanya’da ABS ve denge testlerinden de başarı ile geçen Lada Vesta’nın, öncelikli olarak hatcback tipi üretileceği, aracın sedan versiyonunun ise tahminen 2017 yılında üretilmeye başlanacağı öğrenildi.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Lada Vesta Özellikleri

2016 yılında Türkiye’de de satışa çıkması beklenilen Lada Vesta’nın özellikleri ise şöyle; 1.4 lt 100 hp benzinli motora sahip olacak araçta aynı zamanda koltuk yükseklik ayarı, tüm camlarda, koltuklarda, direksiyonda ve aynalarda ısıtma sistemi gibi özelliklerin olacağı gelen haberler arasında. 18 farklı gövde rengi ile satışa çıkması beklenen Lada Vesta’da ayrıca iki farklı güç seçeneği bulanacak. Aracın ilk etapta 100.000 adet üretilmesi bekleniyor.

Lada Vesta’nın seri üretimi için özel bir alan oluşturduklarını ve yaklaşık 76.6 milyon dolarlık bir ek yatırım yaptıklarını belirten AvtoVAZ Başkanı Bo Andersson ise test üretiminin şimdilik seri üretim öncesi bir hazırlık olduğunu söyledi.

Rusya’nın En İyi Aracı Seçilmesi Bekleniyor

6100 dolar civarında bir satış rakamı ile piyasada yer alması beklenen Lada Vesta, Lada’nın daha önceki modeli Priora’nın yerini alacağı belirtiliyor. Merakla beklenen araçla ilgili yürütülen bir diğer tahmin ise aracın 2015’te Rusya’da en iyi otomobil seçilmesi yönünde.

Yeni alacağınız aracınız en önemli ihtiyacı ise şüphesiz ki kasko sigortası olacaktır. Aracınızın başına beklenmedik kaza veya diğer risk durumlarının gelmesi durumunda bütçenizin sarsılmaması ve aracınızı güvence altına alabilmek için hiç vakit kaybetmeden kasko başvurusu yapın.

En iyi fiyat garantili kasko içinse, online olarak Sigortam.net’i ziyaret edin ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Kazada Karşı Tarafın Trafik Sigortası Olmaması Durumunda Neler Yapılmalı?... karşı tarafın trafik sigortası...yoksaKarşı tarafın trafik sigortası yoksa ne olur? Bir kaza gerçekleştiğinde karşı tarafın trafik sigortası...yoksa neler yapılmalı? sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Karşı tarafın trafik sigortası...yoksa, kaza da ortaya çıkan hasar masraflarının ödenmesi konusu, araç sahipleri açısından oldukça önemli. Trafik...sigortası, karşı tarafın zararını karşılayan bir güvence olması nedeniyle, kazaya karışan iki tarafında zorunlu trafik...sigortası yaptırması hasarların karşılanması açısından gerekli. Biz de bu sebeple kaza sırasında karşı tarafın trafik...sigortası yoksa neler yapılacağına dair yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Karşı Tarafın Trafik Sigortası Yoksa...Neler Yapılmalı?

Zorunlu trafik sigortası zorunluluğa tabi tutulmuş olsa da ne...yazık ki hala gereksiz olduğunu, hatta önemsiz olduğunu düşünenler yok değil. Ancak olası hasar, kaza anında ne kadar önemli...olduğunu can sıkıcı bir şekilde anlıyoruz. Maddi hasarlı trafik kazası yaşanması halinde, kazaya karışan taraflar arasında...anlaşarak maddi hasarlı trafik kazası tespit tutanağı düzenleyerek anlaşabilir. Genellikle de kaza anında yaygın...olan bir uygulamadır. Trafik yasası ile bu hüküm yasallaştırılmış ancak bazı durumlar için istisnalar da getirilmiştir. Bu...istisnalarda taraflar anlaşsa, kaza tespit tutanağı düzenlense de bir hükmü...olmayacaktır. [widget id="sigortamnet_trafik_widget-2"] İstisnalardan haberdar olmak; olası kaza ihtimalleri için sizi koruyacak,...can sıkıcı bir süreç yaşamanıza engel olacaktır. Eğer kazaya karışan araçlardan bir ya da birkaçının zorunlu trafik...sigortası yaptırılmamış ya da yenilenmemişse kazada tarafların anlaşması bir şey ifade etmeyecektir. Kazaya karışan...araçlardan birinin yani sizin açınızdan karşı tarafın trafik sigortası yoksa; mutlaka trafik polisi çağrılacak...ve zabıt tutması beklenecektir. Kaza anında ve sonrasında karşı araçta ya da üçüncü kişilerde maddi zararlar olabilir, zorunlu...trafik sigortası bu zararları güvence altına almaktadır. Kazaya karışan aracın zorunlu trafik sigortası yoksa ne yapılacak?...Karşı taraf zararlarını nasıl telafi edebilecek? Bu durumlarla karşılaşılması halinde mağdur...olmamak için yapılacak en akıllıca adım kasko poliçesi edinmek...olacaktır. Böyle durumlarda en azından haklı taraf, kazaya sebebiyet olan tarafla uğraşmak...zorunda kalmayacaktır ve hasarını rahatça karşılayacaktır.

Araç Sigortalarınızı İhmal Etmeyin, Bütçenizi Güvenceye Alın!

Kasko sigortası teklifi alarak, en uygun kasko fiyatlarına rahatlıkla...ulaşabilirsiniz. Bu sayede aracınızı ve bütçenizi kaza risklerine karşı koruyabilir, yüksek maliyetli hasarlara katlanmak zorunda...kalmazsınız. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak ise hem trafik sigortası yaptırmama cezasını ödemez, hem de karşı tarafa...vereceğiniz zararları trafik sigortası poliçenizden karşılayabilirsiniz. Trafik sigortası fiyatları için teklif alın,...karşılaştırma yaparak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeye 2 dakikada ulaşın. Dilerseniz 7/24 hizmet sunan 444 24 00...numaralı Sigorta Destek Hattımız aracılığıyla sigorta sahibi olun.