Mapfre Genel Sigorta KaskoJet’i Tanıttı | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mapfre Genel Sigorta KaskoJet’i Tanıttı

Mapfre Genel Sigorta, yeni kasko sistemi sonrası piyasaya sunulan ilk kasko ürünü olan Kaskojet’i tanıttı.
 
Henüz tüm illerde satışa sunulmayan KaskoJet’in servis ağı yaz aylarında genişletilecek. Genişletilmiş kasko kategorisinde bulunan ürünün, yeni kasko sistemi öncesi alınan standart kasko ürününe oranla %30 daha ucuz olduğu belirtiliyor. Mapfre Genel Sigorta, KaskoJet ile süresiz yedek araç hizmeti veriyor. Ayrıca hasar sonrası tamir işlemlerinde orijinal parça kullanımına öncelik veriliyor.
 
1948 yılında kurulan ve 65 yıldır hizmet veren Mapfre Genel Sigorta, 2007 yılında Türkiye’de AA(Tur) Finansal Güçlülük notuna sahip olan ilk şirket olma ünvanını aldı. Özkaynak büyüklüğü 492 milyon TL olan şirketin ödenmiş sermayesi ise 2012 yılı sonu itibarıyle 350 milyon TL.
 
Mapfre Genel Sigorta kasko, trafik sigortası, sağlık sigortası, seyahat sigortası, konut sigortası, ferdi kaza sigortası başta olmak üzere pek çok branşta sigorta hizmeti veriyor.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
 
Sigortam.net’ten kasko sigortası için sigorta sorgulama yaparak bütçenize en uygun kasko fiyatları ve seçeneklerine ulaşın. Sigortam.net ile anlaşmalı 21 sigorta şirketi tarafından verilen teklifleri görmek için hemen www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden kasko hesaplama yapın.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Devamını Oku

Online Sigorta Sektörü Sigorta Bilincini Arttırıyor

Sigorta satın alma kararı, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm sigortacılık işlemlerinin online yapılması, sigorta bilincini geliştiriyor.

Devamını Oku

Otomotiv İhracatı 12 Milyar Dolara Yaklaştı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’den edinilen bilgiye göre, otomotiv ihracatı 2014’ün ilk 6 ayında %11 arttı ve 12 milyar dolara civarına yaklaştı.

Devamını Oku