444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mapfre Genel Sigorta KaskoJet’i Tanıttı

24 Mayıs 2013
Mapfre Genel Sigorta, yeni kasko sistemi sonrası piyasaya sunulan ilk kasko ürünü olan Kaskojet’i tanıttı.
 
Henüz tüm illerde satışa sunulmayan KaskoJet’in servis ağı yaz aylarında genişletilecek. Genişletilmiş kasko kategorisinde bulunan ürünün, yeni kasko sistemi öncesi alınan standart kasko ürününe oranla %30 daha ucuz olduğu belirtiliyor. Mapfre Genel Sigorta, KaskoJet ile süresiz yedek araç hizmeti veriyor. Ayrıca hasar sonrası tamir işlemlerinde orijinal parça kullanımına öncelik veriliyor.
 
1948 yılında kurulan ve 65 yıldır hizmet veren Mapfre Genel Sigorta, 2007 yılında Türkiye’de AA(Tur) Finansal Güçlülük notuna sahip olan ilk şirket olma ünvanını aldı. Özkaynak büyüklüğü 492 milyon TL olan şirketin ödenmiş sermayesi ise 2012 yılı sonu itibarıyle 350 milyon TL.
 
Mapfre Genel Sigorta kasko, trafik sigortası, sağlık sigortası, seyahat sigortası, konut sigortası, ferdi kaza sigortası başta olmak üzere pek çok branşta sigorta hizmeti veriyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN
 
Sigortam.net’ten kasko sigortası için sigorta sorgulama yaparak bütçenize en uygun kasko fiyatları ve seçeneklerine ulaşın. Sigortam.net ile anlaşmalı 21 sigorta şirketi tarafından verilen teklifleri görmek için hemen www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden kasko hesaplama yapın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Mapfre Genel Yaşam Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

11 Haziran 2010 Cuma
Maprfe Genel Yaşam Sigorta anlaşmalı sağlık kurumları listesinden, size en yakın özel hastane, anlaşmalı doktor veya hizmet almak istediğiniz diğer sigorta anlaşmalı sağlık kuruluşunu seçerek, gitmeden önce arayıp randevu alınız.

Mapfre Genel Sigorta A.Ş.

17 Haziran 2010 Perşembe

1948 yılında, Türkiye Kredi Bankası A.Ş. ve dönemin bazı girişimcileri tarafından kurulan T.GENEL SİGORTA, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır.