444 24 00
7/24 Yanınızdayız

KaskoJet Büyük İlgi Gördü

Mapfre Genel Sigorta tarafından geçtiğimiz aylarda televizyon reklamları ile duyurulan KaskoJet 3 ayda büyük ilgi gördü.

MapfreMapfre Genel Sigorta Sağlık ve Oto Sigortaları Genel Müdür Yardımcısı Tolga DAĞLIER, KaskoJet projesi için yıllık hedeflerinin 12 bin kasko poliçesi olduğunu, ancak 3 aylık verilere göre bu hedefi 20 bin poliçeye revize ettiklerini belirtti.

Yeni Kasko Sistemi dahilinde, genişletilmiş kasko kategorisinde yer alan KaskoJet, Yeni Kasko Sistemi öncesi sunulan standart kasko ürünlerine oranla %30 daha ekonomik.

Mapfre Genel Sigorta, KaskoJet ürünü kapsamında araç sahiplerine hasar durumunda süresiz yedek araç hizmeti veriyor. Ayrıca hasar sonrası tamirde orijinal parça kullanımı öncelikli.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigortam.net’ten kasko sigortası için sigorta sorgulama yaparak bütçenize en uygun kasko fiyatları ve seçeneklerine ulaşın. Sigortam.net ile anlaşmalı 21 sigorta şirketi tarafından verilen teklifleri görmek için hemen www.sigortam.netveya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden kasko hesaplama yapın.

Hasar anında ve hasar işlemlerinizin
takibinde Sigortam.net
7 gün 24 saat yanınızda.
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

#%sskasko%#


Benzer İçerikler

Hasar Yönetimi Önemli

Sigortam.net'ten Sompo Japan Sigorta'nın en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın.

Devamını Oku

MTV Ödemesinde Vergi Avantajından Nasıl Yararlanılır?

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)’nin ilk taksit ödemesi 31 Ocak’ta son buluyor. Vergi ödemelerinizde indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Devamını Oku

En Çok Satılan Araç Listesi

Araba almak isteyip de en çok hangi marka ve modellerin satıldığını merak edenler için araştırdık ve dünyada en çok satın alınan araçların listesini çıkardık. 

Devamını Oku