Axa Sigorta Maximum Kasko Sigortası | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Maximum Kasko Sigortası

Axa Sigorta Maximum Kasko Sigortası, tazminat aldınız ve araç bedeliniz eksildi. Axa Sigorta Maximum Kasko Sigorta ile Hasar Ek Belge Primi’ni size ödetmiyor. Hasar sonrası azalan sigorta bedelinizi eski bedeline yükseltiyor. (ses ve görüntü cihazları hasarları hariç)

Sigortam.net üzerinden Axa Sigorta kasko ürünlerine en avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Axa Sigorta'nın sermayedarı olan Axa Grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer almaktadır. Toplam 48 ülkede 90 milyar Euro prim üretimi ve 3,6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşan Axa Grubu'nun, müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi hedefleyen "Finansal Koruma" konusundaki faaliyetleri, sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsıyor.

Capital Dergisi'nin düzenlediği ve üst düzey yöneticiler tarafından yanıtlanan araştırmaya göre Axa Sigorta 3 yıldır üst üste sektöründe "En Beğenilen Şirket" seçilmiştir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

H2: Axa Sigorta Maximum Kasko Sigortası Neleri Kapsıyor?

Axa Sigorta Maximum Kasko Sigortası; çarpma, devrilme, yanma ve çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında teminatları da standart olarak sunuyor;

  • Grev, lokavt, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar.
     
  • Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar. (bu hasarın bir bölümüne iştirak edebiliyor, böylece prim indirimi alabiliyorsunuz.)
     
  • Kurallara uygun olmadan başka bir otomobilin çekilmesi sırasında veya otomobilinizin yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sırasında oluşan zararlar.
     
  • Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.

 

Anahtar Kaybı Zararlarının Giderilmesi

Araç anahtarınız kaybolduğunda veya anahtarınızın çalınması durumunda anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer’in yeniden kodlanması ve komple kilit değişimi poliçede belirtilen limitle teminat kapsamına alınır.

Yeni Değer Klozu

Sıfır model ‘0’ km. aracınızı isterseniz “Yeni Değer Teminatı” ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresince aracınız tam hasarlı hale geldiğinde, eğer poliçenizde yeni değer teminatı varsa Axa Sigorta, otomobilinizin piyasadaki ‘0’ km fiyatını tespit ederek size bu değere kadar ödeme yapıyor.

Sigortam.net'ten en uygun kasko fiyatlarına kasko hesaplama yaparak kolayca ulaşabilir ya da 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak sigorta uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Kasko sigortasında %45 fiyat avantajını yakalayın.


Benzer İçerikler

Sigorta Acenteliği Nedir?

Sigorta acenteleri bağlı  bulundukları sigorta şirketinin ürünlerinin tanıtım ve pazarlaması ile görevli olup, o şirketin talimatları doğrultusunda çalışmaktadırlar.

Devamını Oku

HDI Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Türkiye'den 40 sporcunun katıldığı Dünya Senior Takımlar Şampiyonası'nda HDI Sigorta, spora verdiği destekle sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekledi. 

Devamını Oku

Kasko Fiyatları 2016’da %50’ye Varan Fiyat Avantajıyla Sigortam.net’te

Hem aracını hem de bütçesini düşünen sorumlu sürücüler için kasko fiyatları 2016’da en iyi fiyat garantisilyle Sigortam.net! Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin kasko tekliflerine kolayca ulaşın, poliçenizi ekstra hiçbir işleme gerek kalmadan istediğiniz yerden yaptırın. 2016 kasko fiyatları için en iyi fiyat garantisine ulaşmanızın yoluysa çok kolay. İster bilgisayarınızında, isterseniz de akıllı telefonunuzda online olarak yapacağınız kasko sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak 2016’nın en uygun kasko tekliflerine ulaşabilirsiniz. Kasko Fiyatlarında %50'ye Varan Fiyat Avantajı Sigortam.net’ten yapacağınız kasko […]

Devamını Oku