444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mini Onarım Teminatı ile Hasarsızlık İndirimleri Garanti Altında!

Ufak çaplı hasarların hasarsızlık indiriminizi bozmasından mı korkuyorsunuz? Kaskonuza dahil ettirdiğiniz mini onarım teminatı ile hasarsızlık indiriminizi garanti altına alabilirsiniz. 

Trafikte veya herhangi bir yerde aracınızın aldığı hasarlar her zaman büyük çaplı olmayabilir. Aracınız; herhangi bir nedenle çizilebilir, boya tamiri geçirebilir, ön camı hasar görebilir. Hasarlarınız ufak çaplı olsa da, aracınızın tamirden geçmesi gerekebilir.

Bütün bu durumlarda kasko sigortanızdan faydalanmanız, hasarsızlık indirimini kaybetmeniz neden olabilir. Aracınızın başına gelen ufak çaplı hasarları, bütçenizi riske atmadan karşılayacak teminat ise mini onarım teminatıdır.

 ,

Kasko mini onarım kapsamına giren hasarların tazmini için hasar dosyası açılmasına gerek yoktur. Mini onarım teminatı ile araçta meydana gelen ufak çaplı defarmasyonların tamiri kaskonun ek bir hizmeti olarak değerlendirilir. Ancak hasarın mini onarım teminatı kapsamında olup olmadığı konusunda muhakkak fikir sahibi olunmalıdır. Mini onarım teminatları sigorta şirketlerine göre değişse de temelde aşağıdaki güvenceleri kapsamaktadır.

Kasko Mini Onarım Teminatı Neleri Kapsar?
 

  • Boyalı ve boyasız araçların kaporta göçüklerinin düzeltilmesi
  • Ön cam hasarının giderilmesi,
  • Araç döşeme hasarlarının giderilmesi,(döşeme üzerinde meydana gelen yanık, yırtık ve çizikler)
  • Araç boya ve kaplamalarında oluşan döşemeler,
  • Tampon tamiri
  • Araç içindeki hasarlar (döşeme, halı, deri)

Bütün bu teminatlara ek maddelerle ilave güvenceler eklenebilir. Mini onarım teminatının kapsamı ile ilgili detayları "Kaskoda Mini Onarım Teminatı Neleri Kapsar?" yazımızdan öğrenebilirsiniz. 

Kasko mini onarım teminatının araçlara ve araç sahiplerine sunduğu pek çok avantaj vardır. Bunlardan ilki ve en önemlisi kaskoyu uygun fiyatlarla almanıza olanak sağlayan hasarsızlık indirimini korumasıdır. Mini onarım teminatının diğer avantajları şunlardır:

  • Aracınızın hasar alsa da orjinalliği bozulmaz,
  • Ufak çaplı hasarların kişilere ekstra yük olmasının önüne geçilir,
  • Araç parçaları anlaşmalı araç servislerinde tamir göreceği için güven sağlar,
  • Araçların kaporta, boya ve cam tamirlerinin neden olacağı giderler minimize edilir,

En doğru kasko teminatları ve en uygun fiyatlar için Sigortam.net’e gelin, temel bilgilerinizi gireceğiniz kasko hesaplaması formuyla kaskonuzda avantajı yakalayın. Dilerseniz 7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı destek hattımızdan yardım alın.


Benzer İçerikler

Aile Arabası Seçiminde Dikkat Edilecekler

Aile arabası seçerken dikkat edilmesi gereken püf noktalara önem vererek aracınızı satın alın. Aracınızı korumak için kasko sigortası yaptırmayı unutmayın.

Devamını Oku

Kasko Sigortasında Toplam Hasar Uygulaması Var mı?

Toplam Hasar Uygulaması, birden fazla hasar alan ancak bu hasarları hemen bildirmeyen sürücülere uygulanan bir durumdur.

Devamını Oku

Kaza Tespit Tutanağında Bilincesi Gereken 5 Detay

Kaza tespit tutanağının yetkililer tarafından doldurulmaması sıkıntılara neden olabilmektedir. Siz, doğru bir tutanağının özelliklerini biliyor musunuz?

Devamını Oku