Kaskoda Mini Onarım Teminatı Neleri Kapsar?

Aracınızda oluşacak ufak çaplı hasarları karşılayacak bir kasko sigortası mı istiyorsunuz? Kaskonuza dahil ettireceğiniz mini onarım teminatı ile bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. 

Mini onarım teminatı, kasko poliçesi dahilinde alınabilecek ek hizmetlerden biri olması yanında, kaskolu araç sahiplerinin yaşayabileceği ufak çaplı hasarların en aza indirgeyerek araç performansını olumlu etkiler.

Kasko sigortası yaptıracak sürücülerin mini onarım teminatı talebinde bulunması durumunda ufak çaplı hasarlar, kasko poliçelerinin limitleri doğrultusunda giderilir.

Ancak ne yazık ki kasko mini onarım teminatının sağladığı avantajlar, pek çok sürücü ve sigortalı tarafından bilinmemektedir. Oysa, ufak primlerle kasko poliçesine dahil edilen mini onarım teminatı, sürücülerin bütçesine büyük destek olmaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Biz de mini onarım teminatıyla elde edebileceğiniz fırsatları kaçırmamanız ve kaskonuzu daha iyi şekilde değerlendirebilmeniz için mini onarım teminatını hangi durumlarda kullanabileceğinizi ve mini onarım teminatının avantajlarını bir araya getirdik.

Mini Onarım Teminatının Kapsamı
 

 • Boyalı, boyasız araçların kaporta göçüklerinin düzeltilmesi,
   
 • Ön cam hasarlarının giderilmesi,
   
 • Araç döşeme (döşeme üzerinde meydana gelen yanık, yırtık ve çizikler) tamiri,
   
 • Araç boya ve kaplamalarında meydana gelen deformeler,
   
 • Tampon tamiri,
   
 • Araç iç hacmi lekeleri(döşeme, halı, deri),
   
 • Mini onarım teminatında sunulan bütün bu güvenceler ek maddeler ile genişletilebilmekte, sigorta şirketlerine göre değişmektedir. Bu yüzden Sigortam.net’ten farklı sigorta şirketlerinin kasko tekliflerini alırken; mini onarım teminatına dair soru işaretleriniz varsa, sormalısınız.

Mini Onarım Teminatı Avantajları
 

 • Mini onarım teminatı, araçların tamir olma aşamasında orjinalliğini korumaktadır.
   
 • Mini onarım servisleri, konusunda uzman kişilerle hizmet verdiği için araç tamirinde herhangi bir sorun çıkmayacak, aracınıza zarar gelmeyecektir.
   
 • Mini onarım teminatının sağladığı en büyük avantaj ise hasarsızlık indirimini korumasıdır. 
   
 • Mini onarım teminatı sayesinde ufak çaplı hasarların bütçenize yük olmasının önüne geçer, bütçenizde oluşabilecek giderleri minimuma indirmiş olursunuz.

Kasko kapsamında alabileceğiniz ek hizmetleri en iyi şekilde değerlendirmenin yolu kasko poliçe sorgulamasından, en doğru kasko poliçesine ulaşmanın yolu ise Sigortam.net’ten geçer. Siz de Sigortam.net avantajlarını değerlendirmek için ister online kasko formunu doldurun, isterseniz de 7/24 kesintisiz hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL