Kaskoda Mini Onarım Teminatı | Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kaskoda Mini Onarım Teminatı Neleri Kapsar?

Aracınızda oluşacak ufak çaplı hasarları karşılayacak bir kasko sigortası mı istiyorsunuz? Kaskonuza dahil ettireceğiniz mini onarım teminatı ile bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. 

Mini onarım teminatı, kasko poliçesi dahilinde alınabilecek ek hizmetlerden biri olması yanında, kaskolu araç sahiplerinin yaşayabileceği ufak çaplı hasarların en aza indirgeyerek araç performansını olumlu etkiler.

Kasko sigortası yaptıracak sürücülerin mini onarım teminatı talebinde bulunması durumunda ufak çaplı hasarlar, kasko poliçelerinin limitleri doğrultusunda giderilir.

Ancak ne yazık ki kasko mini onarım teminatının sağladığı avantajlar, pek çok sürücü ve sigortalı tarafından bilinmemektedir. Oysa, ufak primlerle kasko poliçesine dahil edilen mini onarım teminatı, sürücülerin bütçesine büyük destek olmaktadır.

 ,

Biz de mini onarım teminatıyla elde edebileceğiniz fırsatları kaçırmamanız ve kaskonuzu daha iyi şekilde değerlendirebilmeniz için mini onarım teminatını hangi durumlarda kullanabileceğinizi ve mini onarım teminatının avantajlarını bir araya getirdik.

Mini Onarım Teminatının Kapsamı
 

 • Boyalı, boyasız araçların kaporta göçüklerinin düzeltilmesi,
   
 • Ön cam hasarlarının giderilmesi,
   
 • Araç döşeme (döşeme üzerinde meydana gelen yanık, yırtık ve çizikler) tamiri,
   
 • Araç boya ve kaplamalarında meydana gelen deformeler,
   
 • Tampon tamiri,
   
 • Araç iç hacmi lekeleri(döşeme, halı, deri),
   
 • Mini onarım teminatında sunulan bütün bu güvenceler ek maddeler ile genişletilebilmekte, sigorta şirketlerine göre değişmektedir. Bu yüzden Sigortam.net’ten farklı sigorta şirketlerinin kasko tekliflerini alırken; mini onarım teminatına dair soru işaretleriniz varsa, sormalısınız.

Mini Onarım Teminatı Avantajları
 

 • Mini onarım teminatı, araçların tamir olma aşamasında orjinalliğini korumaktadır.
   
 • Mini onarım servisleri, konusunda uzman kişilerle hizmet verdiği için araç tamirinde herhangi bir sorun çıkmayacak, aracınıza zarar gelmeyecektir.
   
 • Mini onarım teminatının sağladığı en büyük avantaj ise hasarsızlık indirimini korumasıdır. 
   
 • Mini onarım teminatı sayesinde ufak çaplı hasarların bütçenize yük olmasının önüne geçer, bütçenizde oluşabilecek giderleri minimuma indirmiş olursunuz.

Kasko kapsamında alabileceğiniz ek hizmetleri en iyi şekilde değerlendirmenin yolu kasko poliçe sorgulamasından, en doğru kasko poliçesine ulaşmanın yolu ise Sigortam.net’ten geçer. Siz de Sigortam.net avantajlarını değerlendirmek için ister online kasko formunu doldurun, isterseniz de 7/24 kesintisiz hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.


Benzer İçerikler

Eylemler Esnasında Oluşan Hasar Sigorta Kapsamında mı?

Halk hareketleri ve eylemler esnasında gerçekleştirilen müdahalelerde zarar gören araç hasarı bazı koşullarla trafik sigortası ve kasko sigortası tarafından karşılanabilir.

Devamını Oku

Araç Sigortası Yaptırmak İsteyenlerin Seçenekleri Neler?

Araç sigorta seçeneklerinizi Sigortam.net ile öğrenin, en doğru araç sigortalarını %45 fiyat avantajı ile sahip olun.

Devamını Oku

Araç Park Etmenin İncelikleri

Siz de aracınızın başına park halinde ya da trafikte gelebilecek riskleri en iyi şekilde kontrol etmek için kasko sigortası yaptırın.

Devamını Oku