MTV Ödemelerinde 3 Taksit Fırsatı

2015 yılının başlamasıyla birlikte sürücülerin yıllık otomobil masrafları içerisinde sayılan, yıl içerisinde 2 kere ödenen Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin (MTV) ilk taksit ödemeleride 
başladı. 2.taksitler temmuz ayında ödenecek. Ödemeler hem Gelir İdaresi Başkanlığı’nın sitesinde hem de bankalarda yapılabiliyor.

Pek çok Banka, MTV’yi internet üzerinden ödemek isteyen sürücülere kolaylık sağlamak adına  kredi kartına taksit fırsatı sunuyor. Yani devletin yapmış olduğu 2 taksite ilaveten bankalar da ek taksit tanımlamış oluyor. Ocak 2015 MTV ödemelerinizi avantajlı yapmanız için fırsat sunan bankaları ve kampanyalarını bir araya getirdik.

İşte artan 2015 MTV fiyatlarına rağmen ödemelerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olak bankalar ve kampanyaları!

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

MTV Ödemelerinde 3 Taksit Avantajı Sunan Bankalar
 

İş Bankası Maximum Kart

İş Bankası Maximum Kart müşterilerine hem tek çekim, hem de taksitli ödeme seçeneği sunuluyor. MTV ödemesinin taksitli yapılması halinde ise 100 TL ve üzeri tutardaki ödemelerde 3 taksit fırsatı var.

Garanti Bonus

31 Ocak 2015 tarihine kadar MTV ödemelerini Garanti İnternet Şubesi’nden veya Garanti Cep Şubesi’nden yapan Garanti Kart sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatını elde edebiliyor. Kampanyadan Garanti Bonus kartları, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Miles&Smiles Business American Express Card, Bonus Business, Miles&Smiless Business, Filo Card, EASY, American Express Business yararlanabiliyor.

Worldcard

31 Ocak 2015tarihine kadar gib.gov.tr, yapikredi.com.tr ve worldcard.com.tr adresinden veya Yapı Kredi şubelerinden Yapı Kredi kredi kartları ile yapılacak 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit uygulanıyor. Kampanyadan tüm Yapı Kredikredi kartları ve Albaraka Worldcard’lara sahip kişiler yararlanabiliyor.

Cardfinans ve Fixcard

31 Ocak 2015 tarihine kadar CardFinans kredi kartıyla veya kampanyaya dahil Fixcard’la Finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak 50.000 TL’ye kadarki Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı sunuluyor.

Bireysel ve ticari banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit ve indirim kampanyalarına dahil değil.
Paraf’la MTV’de 3-5 taksit fırsatı
8 Şubat 2015 tarihine kadar Gelir İdaresi Başkanlığı üzerinden yapılabilecek MTV ödemeleri 500 TL’ ye kadar 3 taksit,500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşiyor.

MTV ödemesini Halkbank Paraf, Parafly, Business kartlar ile gerçekleştirenler, Nisan sonuna kadar Onur Air’den yurt içi, yurt dışı ve Kıbrıs uçuşlarında %30 indirim hakkını da elde edebiliyor.

Akbank 

31 Ocak  2015 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Axess ile ödeyenler 300 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatından yararlanabiliyor. MTV ödemeleri Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri üzerinden yapılabiliyor.

Yapılan 300 TL ve üzeri kredi kartı ödemeleri peşin olarak gerçekleşebiliyor, kredi kartına taksitli olarak yansıtılıyor. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess Business, Wings Business, Axess KOBİ ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabiliyor. 

Ziraat Maximum

3 Şubat 2015tarihine kadar Maximum özellikli Ziraat kredi kartıyla MTV ödemelerinde 250 TL’ye kadar 3 taksit, 250 ve üzeri işlemleri 5 taksit ile yapabiliyor 75 TL ve altı işlemlerde taksit yapılamıyor.

Bankaların yapmış olduğu kampanyalarla birlikte MTV ödemelerinizde kolaylık sağlayacak bir kritik detayda araç kasko değeridir. Araç kasko değeri ve MTV ödeme ilişkisi ile ilgili detaylı bilgi için "Kasko Değeri Üzerinden Mtv Hesaplama" başlıklı sayfamızı inceleyebilirsiniz ya da MTV hesaplaması yapabilirsiniz.

Henüz araç kasko sigortanızı yaptırmadıysanız da acele ederek kasko sigortanızı yaptırın, aracınızın masraflarından birini ödeme planınızdan çıkarın. En uygun kasko fiyatları için ise diler Sigortam.net'e gelerek araç kasko hesaplaması yapın, dilerseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL