Neden Kasko Hesaplama Yapılmalı?

Kasko sigortası almadan önce yapılması-araştırılması gereken ve elbette merak edilen birçok detay var, bunlardan biri de kasko hesaplama yapmak.

Araç kasko hesaplama nasıl yapılır, hesaplama yaparken nelere dikkat edilir ve neden önemlidir… İlk akla gelen sorulardan. Kasko hesaplama aracını uygun fiyatlarla korumak isteyen sürücülerin yapması gereken, sigorta şirketlerine göre farklı sonuçları veren bir sigortacılık hizmetidir. 

Kasko hesaplaması, hem en uygun kaskoyu bulmanızı hem de gerçekten ihtiyacınız olan teminatlara sahip olmanızı sağlar. Kasko hesaplamalarını önemli oranda kasko teminatları etkiler ancak teminatlar dışında da dikkate alınması gereken değişkenler mevcuttur. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

-Aracın markası,
-Aracın modeli,
-Motor hacmi,
-Sürücünün bulunduğu yer ( Trafik yoğunluğunun olduğu büyük şehirlerde risk daha fazla olacaktır.)
-Araca ilave aksesuar yahut cihazlar
-Sürücünün ehliyet geçmişi,
-Aracın hasar geçmişi…

Bu etkenler kasko hesaplamalarını değiştiren belli başlı detaylardır. Pek çok sigorta şirketi araç sigortalarında farklı seçenekler sunmaktadır. Ne olursa olsun şirketlerin kasko ürünlerini ve özelliklerini, teminatlarını incelemeden kasko sahibi olmayın.

Her sigorta şirketinin kendine özgü kasko hesaplama tarzı olsa da dikkat edilebilecek birkaç ayrıntıyla kasko hesaplamasının bütün avantajlarını değerlendirebilmek, en uygun kaskoya sahip olmak mümkün.

Kasko Hesaplama Yapmanın Avantajları
 

 • Sigorta şirketleri kasko hesaplamalarında hasarsızlık, meslek, alarm indirimi gibi sebepleri baz alarak indirim sağlayabiliyor. Kasko hesaplama yaparak bu indirim oranını kolaylıkla görebilir, her sene kaskonuzda tasarruf sağlayabilirsiniz.
   
 • Standart kasko, genişletilmiş kasko ve dar kasko paketleri içerisinden hangisinin size daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.
   
 • Almak istediğiniz teminatların araç kaskonuza etkisini şeffaf olarak görebilir, kasko primlerinizi rahatlıkla düşürebilirsiniz.
   
 • Zaman ve enerji kaybetmeden kasko sahibi olursunuz. 
   
 • Kaskoda daha fazla seçeneği değerlendirme imkanı yakalarsınız.
   
 • Kaskonuza indirimle sahip olabilmek için kampanya ve fiyat indirimlerini takip etmek zorunda kalmazsınız.
   
 • Standart kasko, genişletilmiş kasko, dar kasko  ve tam paketleri içerisinden hangisinin size daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

 
Üstelik artık online yapılan işlemlerle kasko hesaplaması yapmak çok daha pratik. Bu konuda en iyi, en doğru hizmeti almak için Sigortam.net’ten yardım alabilirsiniz.

Kasko Hesaplamanızı Sigortam.net’ten Yaparak;

• Tek formla en iyi kasko şirketlerinin tekliflerini online olarak hemen görün,

 

•  Kasko teklifleri arasında fiyat ve teminat karşılaştırması yapın,

 

•  Karşılaştırma sonucunda bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun araç kasko sigortasını seçin,

 

•  Kaskonuzu %45 fiyat avatajıyla satın alma şansını yakalayın,

 

•  Poliçeniz adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilsin,

 

•  Hasar anında 7/24 yardım alın.

Siz de hala araç kaskonuzu yaptırmadıysanız Sigortam.net’e gelin, bu yılın en uygun kasko fiyatlarına 2014 kasko hesaplaması yaparak ulaşın.

Benzer İçerikler

2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel Bilgiler 2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel BilgilerTürkiye’nin en...büyük ve en iyi
sigorta şirketleri Sigortam.net ile...anlaşmalıdır. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yaparak adımları kolayca geçebilir, şirketlerin kasko fiyatları...hakkında bilgi alabilir, karşılaştırır ve bütçenize en uygununu kolayca satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kasko sigortası yaptırarak hem kendinizi hem de aracınızı güvence altına almış...olursunuz. Zorunlu trafik sigortası, karşı tarafı ve...üçüncü kişileri korurken kasko sigortası, sizi korur. Bu sayede bir kaza sonrasında aracınızın hasarını öder ve maddi açıdan...sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Kaza sırasında eğer kasko sigortanız yoksa maddi açıdan büyük yükler altına girebilirsiniz....Böyle olumsuzluklarla karşılaşmadan önce kaskonuzu yaptırın, içiniz rahat bir şekilde yola çıkın.

2018 Kasko...Fiyatları

Kasko sigortası satan şirketler arasında karar verebilmek çoğunlukla zordur. Sigortam.net, sigorta şirketlerinin...kasko tekliflerini karşılaştırmalı olarak göstererek en uygun fiyat avantajına ulaşabilmenizi sağlar. Kasko ürünleri arasında...karar verirken fiyatları aynı ekran üzerinde karşılaştırmalı olarak görerek en doğru kararı verebilmenizi mümkün kılar. Artı...olarak 2018 kasko fiyatları için belirli avantajlar elde edebilirsiniz. Daha düşük fiyatlarla kasko poliçesi satın...alabilmek için ''Kasko Fiyatlarını Düşürmeye Yönelik Öneriler''...başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. [widget id="sigortamnet_kasko_widget-2"]

Kasko Sigortası Teminatları

Kasko teminatları günlük hayatınızda trafikte ya da aracınız...park halindeyken sıklıkla karşılaşabileceğiniz teminatları güvence altına alır. Bunların dışında ek teminatlar da alabilmeniz...mümkündür.

Çarpma-Çarpılma

Trafikte seyrederken aracınıza herhangi bir sürücünün çarpması, bilerek aracınıza...zarar verilmesi, sizin yanlışlıkla herhangi bir yere ya da araca arabanızı çarpanız vs. durumlarda zararlarınızı teminat altına...alır.

Yanma

Aracınıza yabancı maddelerin sıçraması ya da kaza sonucu yanma durumunda aracınız güvence altında...olur.

Çalınma-Çalınmaya Teşebbüs

Aracınızın ya da içindeki eşyalarınızın çalınması, ya da çalınmaya teşebbüs...durumunda güvence altında olursunuz. En uygun 2018 kasko fiyatları için Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapın, sigorta şirketlerini...karşılaştırın. İhtiyacınız olan kasko poliçesine Sigortam.net'in web sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24...00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 2018 kasko fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.