Neden Kasko Hesaplama Yapılmalı?

Kasko sigortası almadan önce yapılması-araştırılması gereken ve elbette merak edilen birçok detay var, bunlardan biri de kasko hesaplamayapmak.

Araç kasko hesaplama nasıl yapılır, hesaplama yaparken nelere dikkat edilir ve neden önemlidir… İlk akla gelen sorulardan. Kasko hesaplama aracını uygun fiyatlarla korumak isteyen sürücülerin yapması gereken, sigorta şirketlerine göre farklı sonuçları veren bir sigortacılık hizmetidir.

Kasko hesaplaması, hem en uygun kaskoyu bulmanızı hem de gerçekten ihtiyacınız olan teminatlara sahip olmanızı sağlar. Kasko hesaplamalarını önemli oranda kasko teminatları etkiler ancak teminatlar dışında da dikkate alınması gereken değişkenler mevcuttur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

-Aracın markası,
-Aracın modeli,
-Motor hacmi,
-Sürücünün bulunduğu yer ( Trafik yoğunluğunun olduğu büyük şehirlerde risk daha fazla olacaktır.)
-Araca ilave aksesuar yahut cihazlar
-Sürücünün ehliyet geçmişi,
-Aracın hasar geçmişi…

Bu etkenler kasko hesaplamalarını değiştiren belli başlı detaylardır. Pek çok sigorta şirketi araç sigortalarında farklı seçenekler sunmaktadır. Ne olursa olsun şirketlerin kasko ürünlerini ve özelliklerini, teminatlarını incelemeden kasko sahibi olmayın.

Her sigorta şirketinin kendine özgü kasko hesaplama tarzı olsa da dikkat edilebilecek birkaç ayrıntıyla kasko hesaplamasının bütün avantajlarını değerlendirebilmek, en uygun kaskoya sahip olmak mümkün.

Kasko Hesaplama Yapmanın Avantajları

  • Sigorta şirketleri kasko hesaplamalarında hasarsızlık, meslek, alarm indirimi gibi sebepleri baz alarak indirim sağlayabiliyor. Kasko hesaplama yaparak bu indirim oranını kolaylıkla görebilir, her sene kaskonuzda tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Standart kasko, genişletilmiş kasko ve dar kasko paketleri içerisinden hangisinin size daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.
  • Almak istediğiniz teminatların araç kaskonuza etkisini şeffaf olarak görebilir, kasko primlerinizi rahatlıkla düşürebilirsiniz.
  • Zaman ve enerji kaybetmeden kasko sahibi olursunuz.
  • Kaskoda daha fazla seçeneği değerlendirme imkanı yakalarsınız.
  • Kaskonuza indirimle sahip olabilmek için kampanya ve fiyat indirimlerini takip etmek zorunda kalmazsınız.
  • Standart kasko, genişletilmiş kasko, dar kasko ve tam paketleri içerisinden hangisinin size daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Üstelik artık online yapılan işlemlerle kasko hesaplaması yapmak çok daha pratik. Bu konuda en iyi, en doğru hizmeti almak için Sigortam.net’ten yardım alabilirsiniz.

Kasko Hesaplamanızı Sigortam.net’ten Yaparak;

• Tek formla en iyi kasko şirketlerinin tekliflerini online olarak hemen görün,

Kasko teklifleri arasında fiyat ve teminat karşılaştırması yapın,

Karşılaştırma sonucunda bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun araç kasko sigortasını seçin,

Kaskonuzu %45 fiyat avatajıyla satın alma şansını yakalayın,

Poliçeniz e-posta ile gönderilsin,

Hasar anında 7/24 yardım alın.

Siz de hala araç kaskonuzu yaptırmadıysanız Sigortam.net’e gelin, bu yılın en uygun kasko fiyatlarına 2014 kasko hesaplaması yaparak ulaşın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
100 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL