Neden Kasko Sigortasını Sigortam.net’den Yaptırmalısınız?

Sigorta seçme her zaman zordur. Özellikle çok sevdiğiniz aracınız söz konusu ise sigorta seçme işi daha da zorlaşır. Hangi kriterlere bakılmalı, hangi sigorta şirketini tercih etmeli pek çocuğumuz için cevabı zor sorular. Bu sorular içinde en kritik olanı ise “En ucuz kasko sigortası hangisidir?” sorusudur. Hangikasko sigortası benim beklentilerimi karşılar? Kasko sigortası yaptırırken nelere dikkat etmeliyim? Aracınızı alıp trafiğe çıkmadan önce oturup, düşünmek, araştırmak, bir bilene sormadan karar vermemek gerekir. Sigortam.net sigorta seçme sürecinde aklınıza takılan her soruya cevap bularak sizler için bu süreyi kısaltıyor.
Neden Kasko Sigortasını Sigortam.net'den Yaptırmalısınız?Neden kasko sigortası yaptırmalıyız? Ucuz kasko sigortası yaptırmanın incelikleri var mı öncelikle bu soruları cevaplamak ile başlayalım.
Aracınızın herhangi bir hasar görmesi durumda kazada haklı olan durumdaysanız, sizi zarara uğratan aracın zorunlu trafik sigortası sizin aracınızın masraflarını karşılar. Ancak her zaman bu kadar şanslı olmayabilirsiniz. Haksız olduğunuz durumlarda veya hasarı oluşturan etken başka bir araç değil de herhangi başka bir dış etken olduğunda kasko sigortanız varsa poliçenizde yazan teminatlar kapsamında cebinizden para çıkmaz ve kasko şirketiniz karşı tarafın masraflarını veya sizin masraflarınızı öder. Ucuz kasko yaptırmak bu nedenle dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ucuz kasko demek zaman zaman teminatların daha az olması veya hasar anında sizin de ödeme yapmanız anlamına gelebilir. Bu noktada mutlaka konunun uzmanlarından yardım almalısınız. Sigortam.net tam da bu noktada devreye giriyor. Hangi sigorta şirketinin hangi teminatlarla hangi sigorta ürünlerini hangi fiyata alabileceğinizi hem internet sitemizden hem de 7/24 hizmet veren Sigorta Destek Hattımızdan öğrenebilirsiniz.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
Peki beklentilerinizi karşılayacak kasko sigortası nasıl olmalı? İlk akla gelen kasko yaptırma nedeni aracınızla bir yere çarpabileceğiniz veya size çarpabilecekleri ihtimalidir. Araç kasko sigortası bunun için gereklidir. Sadece bunun için aracınızı koruma amaçlı kasko yaptırabilirsiniz. Bunun dışında ise, deprem, sel, yol yardımı, asistans hizmetleri gibi hangi teminat sizin için daha gerekli ise araştırmalısınız. Beklentilerinizi karşılayacak kasko poliçenizi seçerken sigortam.net size bu konu da yardımcı olur. Tek ihtiyacınız olan en ucuz kasko sigortası değil, ihtiyacınızı en iyi karşılayan kasko paketini seçmek. Hangi sigortayı hangi teminat ile seçeceğinize karar vermeden önce mutlaka Sigortam.net’i ziyaret edin.

Benzer İçerikler

Kazada Karşı Tarafın Trafik Sigortası Olmaması Durumunda Neler Yapılmalı?...karşı tarafın trafik sigortası...yoksaKarşı tarafın trafik sigortası yoksa ne olur? Bir kaza gerçekleştiğinde karşı tarafın trafik sigortası...yoksa neler yapılmalı? sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Karşı tarafın trafik sigortası...yoksa, kaza da ortaya çıkan hasar masraflarının ödenmesi konusu, araç sahipleri açısından oldukça önemli. Trafik...sigortası, karşı tarafın zararını karşılayan bir güvence olması nedeniyle, kazaya karışan iki tarafında zorunlu trafik...sigortası yaptırması hasarların karşılanması açısından gerekli. Biz de bu sebeple kaza sırasında karşı tarafın trafik...sigortası yoksa neler yapılacağına dair yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Karşı Tarafın Trafik Sigortası Yoksa...Neler Yapılmalı?

Zorunlu trafik sigortası zorunluluğa tabi tutulmuş olsa da ne...yazık ki hala gereksiz olduğunu, hatta önemsiz olduğunu düşünenler yok değil. Ancak olası hasar, kaza anında ne kadar önemli...olduğunu can sıkıcı bir şekilde anlıyoruz. Maddi hasarlı trafik kazası yaşanması halinde, kazaya karışan taraflar arasında...anlaşarak maddi hasarlı trafik kazası tespit tutanağı düzenleyerek anlaşabilir. Genellikle de kaza anında yaygın...olan bir uygulamadır. Trafik yasası ile bu hüküm yasallaştırılmış ancak bazı durumlar için istisnalar da getirilmiştir. Bu...istisnalarda taraflar anlaşsa, kaza tespit tutanağı düzenlense de bir hükmü...olmayacaktır. [widget id="sigortamnet_trafik_widget-2"] İstisnalardan haberdar olmak; olası kaza ihtimalleri için sizi koruyacak,...can sıkıcı bir süreç yaşamanıza engel olacaktır. Eğer kazaya karışan araçlardan bir ya da birkaçının zorunlu trafik...sigortası yaptırılmamış ya da yenilenmemişse kazada tarafların anlaşması bir şey ifade etmeyecektir. Kazaya karışan...araçlardan birinin yani sizin açınızdan karşı tarafın trafik sigortası yoksa; mutlaka trafik polisi çağrılacak...ve zabıt tutması beklenecektir. Kaza anında ve sonrasında karşı araçta ya da üçüncü kişilerde maddi zararlar olabilir, zorunlu...trafik sigortası bu zararları güvence altına almaktadır. Kazaya karışan aracın zorunlu trafik sigortası yoksa ne yapılacak?...Karşı taraf zararlarını nasıl telafi edebilecek? Bu durumlarla karşılaşılması halinde mağdur...olmamak için yapılacak en akıllıca adımkasko poliçesi edinmek...olacaktır. Böyle durumlarda en azından haklı taraf, kazaya sebebiyet olan tarafla uğraşmak...zorunda kalmayacaktır ve hasarını rahatça karşılayacaktır.

Araç Sigortalarınızı İhmal Etmeyin, Bütçenizi Güvenceye Alın!

Kasko sigortası teklifi alarak, en uygun kasko fiyatlarına rahatlıkla...ulaşabilirsiniz. Bu sayede aracınızı ve bütçenizi kaza risklerine karşı koruyabilir, yüksek maliyetli hasarlara katlanmak zorunda...kalmazsınız. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak ise hem trafik sigortası yaptırmama cezasını ödemez, hem de karşı tarafa...vereceğiniz zararları trafik sigortası poliçenizden karşılayabilirsiniz. Trafik sigortası fiyatları için teklif alın,...karşılaştırma yaparak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeye 2 dakikada ulaşın. Dilerseniz 7/24 hizmet sunan 444 24 00...numaralı Sigorta Destek Hattımız aracılığıyla sigorta sahibi olun.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL