444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Neden Kasko Sigortasını Sigortam.net'den Yaptırmalısınız?

10 Aralık 2010
Sigorta seçme her zaman zordur. Özellikle çok sevdiğiniz aracınız söz konusu ise sigorta seçme işi  daha da zorlaşır. Hangi kriterlere bakılmalı, hangi sigorta şirketini tercih etmeli pek çocuğumuz için cevabı zor sorular. Bu sorular içinde en kritik olanı ise “En ucuz kasko sigortası hangisidir?” sorusudur. Hangi kasko sigortası benim beklentilerimi karşılar? Kasko sigortası yaptırırken nelere dikkat etmeliyim? Aracınızı alıp trafiğe çıkmadan önce oturup, düşünmek, araştırmak, bir bilene sormadan karar vermemek gerekir. Sigortam.net sigorta seçme sürecinde aklınıza takılan her soruya cevap bularak sizler için bu süreyi kısaltıyor.
 
Neden kasko sigortası yaptırmalıyız? Ucuz kasko sigortası yaptırmanın incelikleri var mı öncelikle bu soruları cevaplamak ile başlayalım.
 
Aracınızın herhangi bir hasar görmesi durumda kazada haklı olan durumdaysanız, sizi zarara uğratan aracın zorunlu trafik sigortası sizin aracınızın masraflarını karşılar. Ancak her zaman bu kadar şanslı olmayabilirsiniz. Haksız olduğunuz durumlarda veya hasarı oluşturan etken başka bir araç değil de herhangi başka bir dış etken olduğunda kasko sigortanız varsa poliçenizde yazan teminatlar kapsamında cebinizden para çıkmaz  ve kasko şirketiniz karşı tarafın masraflarını veya sizin masraflarınızı öder. Ucuz kasko yaptırmak bu nedenle dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ucuz kasko demek zaman zaman teminatların daha az olması veya hasar anında sizin de ödeme yapmanız anlamına gelebilir. Bu noktada mutlaka konunun uzmanlarından yardım almalısınız. Sigortam.net tam da bu noktada devreye giriyor. Hangi sigorta şirketinin hangi teminatlarla hangi sigorta ürünlerini hangi fiyata alabileceğinizi hem internet sitemizden hem de 7/24 hizmet veren Sigorta Destek Hattımızdan öğrenebilirsiniz. 


Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Peki beklentilerinizi karşılayacak kasko sigortası nasıl olmalı? İlk akla gelen kasko yaptırma nedeni aracınızla bir yere çarpabileceğiniz veya size çarpabilecekleri ihtimalidir. Araç kasko sigortası bunun için gereklidir. Sadece bunun için aracınızı koruma amaçlı kasko yaptırabilirsiniz. Bunun dışında ise, deprem, sel, yol yardımı, asistans hizmetleri gibi hangi teminat sizin için daha gerekli ise araştırmalısınız.  Beklentilerinizi karşılayacak kasko poliçenizi seçerken sigortam.net size bu konu da yardımcı olur. Tek ihtiyacınız olan en ucuz kasko sigortası değil, ihtiyacınızı en iyi karşılayan  kasko paketini seçmek. Hangi sigortayı hangi teminat ile seçeceğinize karar vermeden önce mutlaka Sigortam.net’i ziyaret edin. 
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.
  

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.