Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız? - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Aracınıza kasko sigortası yaptırarak önemli birikimlerinizle aldığınız aracınızda oluşabilecek risklerin maliyetini sigorta şirketine devredersiniz. Böylece herhangi bir hasar anında maliyeti düşünmek zorunda kalmazsınız. Aracınızın en fazla karşılaşabileceği riskler trafik kazalarıdır. Trafik Eğitimi Araştırma Daire Başkanlığı'nın verilerine göre ülkemizde 2006 yılı Kasım ayı itibariyle 601 bin 851 trafik kazası olmuştur. Yani her gün ortalama 1,824 trafik kazası gerçekleşmiştir!  2006 yılı trafik kazalarının maddi hasar değeri yine aynı dönem itibariyle 1.040,629 milyon TL'dir. Ortalama kaza başına hasar değeri 571 TL'dir. Bu rakamlar kasko sigortasının çok önemli olduğunu gerçekçi olarak ifade etmektedir. Bu ortalama hasar değeri, ortalama bir aracın kasko priminden çok daha yüksektir.

#%sskasko%#


Benzer İçerikler

Kasko Değer Listesi Ağustos 2013

Ağustos 2013 Araç Kasko Değer Listesi ile aracınızın güncel kasko bedelini Sigortam.net’in güncel kasko değerleri sayfasından kolayca öğrenin.

Devamını Oku

Kasko İndirimi Nasıl Yapılır?

Sigortam.net'ten kasko hesaplama yapın kasko sigortasına %45'e varan fiyat avantajından yararlanın.

Devamını Oku

En Kolay Araç Kasko Fiyatı Hesaplaması

Araç kasko fiyatı hesaplaması yaparak en uygun kasko fiyatlarına ulaşmanız mümkün. Sadece Sigortam.net'ten kolayca teklif alın, zaman kaybetmeyin.

Devamını Oku