444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Uygun Online Kaskoya Ulaşmanın 5 Kolay Yolu

Kasko asla ihmal edilmemesi gereken bir sigortadır. Çünkü en değerli mal varlığınız olan aracınız için en önemli güvence kasko sigortasıdır. Aracınızla yola çıktığınızda risklere açıksınız demektir. Siz yıllardır araç kullanan oldukça deneyimli, dikkatli, kuralcı bir sürücü olsanız da sizinle aynı özellikte olmayan sürücülerin olduğunu da unutmamalısınız. Bu sürücülerin size vereceği zararları da cebinizden ödemek durumunda kalmamak için kasko yaptırmanız şarttır.

Online işlemler hayatınızın her alanında yer aldığı gibi kasko satın alırken de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Önceden uzun süren, sıkıcı ve yorucu süreci içeren sigorta işlemleri online olarak yapılınca oldukça kolaylaşmaktadır. Çünkü tek tek şirketleri dolaşmak ve tekliflerini öğrenmek yerine online olarak şirketleri ve kasko tekliflerini görürsünüz. Tekliflerden istediklerinizi seçerek aralarında teminat ve fiyat karşılaştırması yaparsınız. Böylece istediğiniz teminatlarla donatılmış poliçeyi en uygun sunan şirketten satın alırsınız. Yani hem paranız hem de zamanınız size kalır.

 ,

Online Kasko Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 

 • Teklifler sunulmadan önce sizinle ve aracınızla ilgili bilgileri doğru olarak vermeniz gerekir. Bu sayede teklifleriniz size özel olarak hazırlanır ve fiyatlandırılır.
   
 • Sunulan kasko poliçelerinin teminatlarını incelerken, ek teminatlarınızı da uygun bir şekilde seçerek poliçenize ekletmelisiniz. Böylece ihtiyacınız olmayan teminatı alarak boş yere fazla para ödemenizi de engellersiniz.
   
 • Karşılaştırma yapılmadan alınan poliçe daha uygununu görme şansınızı kaybettirir. Karşılaştırma sayesinde belki de daha geniş kapsamlı kaskoyu daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.
   
 • Teklif veren şirketleri sunduğu hizmetler, prim üretimi, müşteri yorumları, anlaşmalı araç servisleri, kasko indirimleri, hasarı karşıladığı süre vs. gibi durumlar açısından değerlendirmelisiniz.
   
 • Aracınızda bulunan sonradan eklettiğiniz aksesuarları mutlaka teklif aşamasında belirtmelisiniz. Aksi durumda poliçenizi satın aldığınızda bu aksesuarlara gelen zararlar sigorta güvencesinde bulunmaz.

Sigortam.net’ten online kasko teklifi almayla ilgili “Sigortam.net Online Kasko Sorgulama” yazımızı okumanızı öneririz. En uygun araç kasko fiyatları için sadece 3 dakikada araba sigortası hesaplaması yapın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigortanızı telefonda satın alın.


Benzer İçerikler

Kaskomu Kendim Alırım Diyen Kadınlara Öneriler

Kasko erkek işidir diyenlere inat uygun kaskoyu bu ipuçlarını okuyarak kendiniz yaptırabilirsiniz! İşte kadınlar için kasko önerileri.

Devamını Oku

Hasar Anında Bi’ Alo Deyin, Halledelim!

Kazanın ne zaman geleceği belli olmaz. Kadir İnanır’ın da söylediği gibi, hasar anında panik yapmanıza hiç gerek yok. Bi' alo deyin, Sigortam.net halleder.

Devamını Oku

2015 Yılında En Uygun Araba Kasko Fiyatları için Önemli Noktalar

2015 yılında en uygun araba kasko sigortası fiyatlarına ulaşmanız mümkün. Önerilerimizi inceleyin, kolay ve hızlı şekilde en uygun kaskoya sahip olun.

Devamını Oku