En Uygun Online Kaskoya Ulaşmanın 5 Kolay Yolu

Kaskoasla ihmal edilmemesi gereken bir sigortadır. Çünkü en değerli mal varlığınız olan aracınız için en önemli güvence kasko sigortasıdır. Aracınızla yola çıktığınızda risklere açıksınız demektir. Siz yıllardır araç kullanan oldukça deneyimli, dikkatli, kuralcı bir sürücü olsanız da sizinle aynı özellikte olmayan sürücülerin olduğunu da unutmamalısınız. Bu sürücülerin size vereceği zararları da cebinizden ödemek durumunda kalmamak için kasko yaptırmanız şarttır.

Online işlemler hayatınızın her alanında yer aldığı gibi kasko satın alırken de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Önceden uzun süren, sıkıcı ve yorucu süreci içeren sigorta işlemleri online olarak yapılınca oldukça kolaylaşmaktadır. Çünkü tek tek şirketleri dolaşmak ve tekliflerini öğrenmek yerine online olarak şirketleri ve kasko tekliflerini görürsünüz. Tekliflerden istediklerinizi seçerek aralarında teminat ve fiyat karşılaştırması yaparsınız. Böylece istediğiniz teminatlarla donatılmış poliçeyi en uygun sunan şirketten satın alırsınız. Yani hem paranız hem de zamanınız size kalır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Online Kasko Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Teklifler sunulmadan önce sizinle ve aracınızla ilgili bilgileri doğru olarak vermeniz gerekir. Bu sayede teklifleriniz size özel olarak hazırlanır ve fiyatlandırılır.
  • Sunulan kasko poliçelerinin teminatlarını incelerken, ek teminatlarınızı da uygun bir şekilde seçerek poliçenize ekletmelisiniz. Böylece ihtiyacınız olmayan teminatı alarak boş yere fazla para ödemenizi de engellersiniz.
  • Karşılaştırma yapılmadan alınan poliçe daha uygununu görme şansınızı kaybettirir. Karşılaştırma sayesinde belki de daha geniş kapsamlı kaskoyu daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.
  • Teklif veren şirketleri sunduğu hizmetler, prim üretimi, müşteri yorumları, anlaşmalı araç servisleri, kasko indirimleri, hasarı karşıladığı süre vs. gibi durumlar açısından değerlendirmelisiniz.
  • Aracınızda bulunan sonradan eklettiğiniz aksesuarları mutlaka teklif aşamasında belirtmelisiniz. Aksi durumda poliçenizi satın aldığınızda bu aksesuarlara gelen zararlar sigorta güvencesinde bulunmaz.

Sigortam.net’ten online kasko teklifi almayla ilgili “Sigortam.net Online Kasko Sorgulama” yazımızı okumanızı öneririz. En uygun araç kasko fiyatları için sadece 3 dakikada araba sigortası hesaplaması yapın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigortanızı telefonda satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL