Online Kasko Teklifi Almanın İncelikleri

Günümüzde internet ortamında gerçekleşmeyen bir alan kalmadığını söyleyebiliriz. Etkinlik biletleri internet üzerinden alınıyor, kişileri çileden çıkaran banka işlemleri internet bankacılığı ile hızla yapılıyor, sevdiklere alınan hediyeler bilgisayar ekranından seçiliyor ve tek tıkla alınıyor.

İnternet sayesinde bir kaç dakikada yapılabilecek işlemlerden biri de sigorta almak. 

Online sigortacılık işlemleri sayesinde, pek çok kasko ürününü bir arada görebiliyoruz. Hem teminat, hem de ödeme seçeneklerinde karşılaştırma imkanını yakalayabiliyoruz. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Yani online sigorta dünyası, kasko sigortası ürününde akıllı seçim için tüm olanakları ayağınıza seriyor.

Alınan kasko teklifleri, sigortalının vermiş olduğu kişisel bilgilere ve kaskolanacak aracın bilgilerine göre değişiklik gösterir. Online sigorta hizmetleriyle, pek çok sigorta şirketine ve şirketlerin ürün çeşitliliğine ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun kasko teklifine ulaşmak için; ''Doğru Kasko Teklifi için Yapılması Gerekenler'' başlıklı yazımızı incelemenizi öneririz.

İnternet üzerinden yapılacak işlemlerde, sigortanın türüne göre farklı bilgiler istenecektir.Bu noktada kasko yaptırmak isteyen kişinin verdiğini bilgiler önemlidir. Doğru ve gerçek bilgi ile doldurulan kasko teklif formu, en doğru sonucu karşınıza çıkaracaktır. 

Verilen bilgiler arasında T.C kimlik numarası gibi kişisel bilgilerin olması, ‘’Ne kadar güvenilir?’’ sorusunu akla getirebilir. Tüketiciler, güvene dayalı bu soruları sormakta haklılar.

Bu aşamada iyi bir araştırma yapmak ve bazı soru işaretlerine yanıt aramak, kişilere düşüyor.

Online kasko hizmeti veren şirketin;

Hizmet geçmişi,
Ürün çeşitliliği,
Hasar ödeme süreci,
Kasko kapsamındaki hizmetleri
Anlaşmalı araç servisleri gibi konulara dair araştırma yapılması gerekiyor.

Online kasko alırken dikkat edilmesi gereken diğer detayları; ''Online Kasko Sigortası Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?'' başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Siz de hala kasko sigortanızı yaptırmadıysanız, online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında hizmet veren Sigortam.net’e gelerek sadece 3 dakikada teklif alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları gerçekleştirmek.

Online Kasko Teklifi Almanın Adımları

Kasko fiyatlarının kişi ve araç bilgilerine göre verildiğine değinmiştik. Online kasko teklifi aşaması, bu bilgilerin verilmesiyle başlıyor.

İlk aşamada araca dair bilgiler verilir. Bu bilgiler; 

  • Araç bilgisi ( ruhsat, plaka, aracın trafiğe çıkış tarihi)
  • Araç kullanım tarzı,
  • Aracın markası,
  • Aracın modeli,
  • Araç tipi,
  • Varsa araç aksesuarları

İkinci aşamada sigorta alacak kişilerin bilgileri girilir;

  • Kimlik bilgileri (T.C numarası, isim, soyisim)
  • Eğitim durumu,
  • Meslek,

Bütün bu bilgiler, kasko teklifi için gereklidir. Çünkü verilen her bilgi, fiyatlandırma politikasında bir anlam ifade eder. Bu yüzden 2. adıma geçişte verilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz istenecektir.

Vermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğruluğunu kabul ettikten sonra aracınıza ve bütçenize uygun kasko sigortası tekliflerini tek bir sayfada görebilir, alacağınız kasko ürününe kısa sürede karar verebilirsiniz. 

Siz de Sigortam.net'in kolay sigorta formuyla aradığınız kasko ürününe 3 dakikada sahip olun, güvencesiz kalmayın. Telefon yardımına ihtiyaç duyarsanız, 7/24 kesintisiz hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL