Nasıl Online Kasko Teklifi Alınır?

Online kasko teklifi alabilmek için kasko sorgulama yaparak, fiyat ve teminatları aynı ekranda görebilirsiniz. Bu sayede teklifleri karşılaştırarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi rahatlıkla seçebilirsiniz.

İnternet hem büyük bir bilgi kaynağı ve hem de market alışverişinden, araba vergisi ödemesine, çocuğumuzun okuldaki durumunu kontrol etmekten, doktor randevusu almaya kadar pek çok işimizi de oturduğumuz yerden yapmamızı sağlayan ve bize zaman kazandıran bir araç. İnternet üzerinden kolayca yapabileceğimiz işlemlerimizden bir diğeri de kasko sigortası almak.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Doğru Bilgi, Doğru Fiyat, Doğru Poliçe, Tam Koruma

Kasko sigortası almadan önce aracınıza ve bütçenize en uygun kasko teklifini bulmanız gerekir.

Online kasko teklifi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru bilgi ile teklif almaktır. Kasko, kişiye ve araca özel olarak fiyatlandırılır. “Herhangi bir marka model araç için ortalama kasko tutarı ne kadardır?” gibi bir sorunun cevabı yoktur. Çünkü kasko fiyatı belirlenirken, aracın hasarsızlığı, model yılı, hangi şehirde kullanıldığı, şoförün yaşı ve cinsiyeti gibi pek çok kriter devreye girmektedir.

Online kasko teklifi alırken, verilen bilgilerde yanlışlık olması poliçe tutarını etkileyecektir. Yanlış veya eksik bilgi ile kasko bedeli sorgulaması yaptığınızda, hazırlanan teklifler aracınızın korunması için gerekli olan fiyatı vermeyeceği gibi, yanlış bilgi ile düzenlenmiş poliçelerde de aracınız aslında koruma altına alınmış sayılmaz, çünkü yanlış bilginin tespiti durumunda sigorta şirketleri hasarınızı ödemeyebilir.

Bu Bilgiler Niçin Gerekli?

Sigortam.net’te, size en uygun kasko tekliflerini hazırlayabilmek için, sadece sigorta şirketlerinin kasko teklifi  vermek  için ihtiyaç duyduğu en temel bilgileri sorarız. Kasko sigortası fiyatları kişiye ve araca özel olduğu için, istenen bilgileri iki başlık altında gruplayabiliriz:

1. Ruhsat Sahibi Bilgileri

2. Ruhsat Bilgileri

Sigortam.net’te kasko sorgulaması yapmak adımlarda istenen bilgileri doldurmanız gerekir. Online kasko teklifi almak için detayları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

1.Adım: Plaka ve Kimlik Numarası

1. Adımda kasko teklifi alınacak olan aracın plakası ve ruhsat sahibinin kimlik bilgileri alınır. Öncelikle T.C. kimlik numarası veya vergi kimlik numarasını girmelisiniz. Aynı zamanda aracınız sıfır mı, plakası mevcut mu sorularına da cevap vermelisiniz. Plaka bilgilerinizi de girerek 2.adıma geçebilirsiniz.

online kasko teklifi plaka

2.Adım: Ruhsat Sahibi Bilgileri

2.adımda ruhsat sahibinin ad/soyad, cep telefonu ve e-posta adres bilgileri istenir. Size ulaşılabilecek güncel iletişim bilgilerini doldurup devam edebilirsiniz.

online kasko teklifi ruhsat

3.Adım: Araç ve Ruhsat Bilgileri

Ruhsatınızın yanınızda olma durumuna göre işleminize devam edin. Ruhsatınız yanınızda ise belge seri ve belge no bilgilerini doldurun. Ruhsatınız yanınızdan değilse, teklif ekranında yönlendirileceksiniz. E-devlet’ten şifreli ve şifresiz şekilde ruhsatına ulaşmanız mümkün. Örnek görüntülerle işleminizi hızlı ve rahat şekilde halledebilirsiniz.

online kasko teklifi araç ruhsat

4. Adım: Diğer Özellikle Nelerdir?

Bu kısım ise teklifi oluştururken diğer etkenler olarak fiyatı etkiler.

  • Araç engelli aracı mı?
  • Araçta LPG var mı?
  • Mesleğiniz nedir?

şeklinde 3 soru vardır. Aracınıza ve kişisel durumunuza göre cevapları vererek online kasko teklifi alma sürecini tamamlayabilirsiniz. Bu adımdan sonra kasko teklifiniz en uygun fiyatlarla karşınızda.

Online Kasko Teklifi Hazır!

Sigortam.net’te kasko teklifi aldığınız zaman, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden bir seferde teklif alırsınız. Böylece acente acente dolaşmadan, aracınıza ve size en uygun kasko sigortası tekliflerini bir ara görebilir, kaskonuzu almadan önce fiyat ve teminatları karşılaştırma imkanı bulmuş olursunuz.

Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerini görmek için tıklayın.

Kasko teklifinizi hemen almak için tıklayın karşılaştırmalı kasko almanın avantajlarından hemen faydalanmaya başlayın!

Benzer İçerikler

Online Sigorta Teklifi Al, Fırsatları Değerlendir!

Online Sigorta Teklifi Al, Fırsatları Değerlendir!

Sigorta teklifi alma işlemlerinizi internetten yaparak...daha uygun fiyata poliçenizi satın alabilirsiniz. Online sigorta teklifi almanız, birçok şirketin sigorta...fiyatlarını görebilmenizi ve karşılaştırma yapabilmenizi sağlar.  Fiyatları ve teminatları karşılaştırarak doğru kararı...verebilmek ise Sigortam.net üzerinden oldukça kolay. Online sigorta teklifi al, en uygun fiyat...garantisini kaçırma! [widget id="sigortamnet_content_widget-2"] Sigortanızı internetten yaptırmanın önemli avantajları...vardır. Bir kaç dakika içerisinde bilgilerinizi girip teklif alma sürecine geçebilirsiniz. Sadece online sigorta teklifi alarak...görebileceğiniz özel indirimlerle araç sigortalarınızı yaptırabilir, sağlık sigortanızı en uygun fiyat garantisi ile...yaptırabilirsiniz. Üstelik poliçeniz anında size ulaşır. Avantajların detaylarını yazımızın devamından...öğrenebilirsiniz.

Acenteleri Dolaşmayın, Tek Bir Ekrandan Karşılaştırma Yapın!

Online sigorta teklifi...almanın en büyük avantajı, acenteleri dolaşmak zorunda kalmamaktır. Ayrı ayrı sigorta şirketlerini aramak, teklif almak ve...sonrasında onları değerlendirebilmek zor hatta bazen kafa karıştırıcı olabilir. Online sigorta tekliflerini almak...ise çok daha basit ve net bir süreçtir. Sigortam.net'ten dilediğiniz sigorta ürünü için teklif alarak birçok sigorta şirketini...aynı ekranda görebilirsiniz. Bu sayede sigorta fiyatlarını karşılaştırarak hangisinin bütçenize en uygun olduğunu bulabilmeniz...çok daha rahat olur. Sigorta fiyatı sorgulama yapmak için bir kaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Kasko, trafik...sigortası ya da sağlık sigortası için fiyat bilgisi mi almak istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken sigortanın branşına göre...bilgilerinizi doğru bir şekilde girmek. 2 dakika içerisinde tüm teklifleri görebilir, fiyatlar hakkında değerlendirme yapabilirsiniz....İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi seçtikten sonra ise satın alma işlemlerine geçebilirsiniz.

İnternetten...Sigorta Teklifi Al, Avantajları Kaçırma!

İnternetten sigorta fiyat alma işlemlerinin kolay ve hızlı...olmasının yanında birçok avantajı da mevcut. İnternete özel indirim fırsatlarını görebilmeniz için öncelikle teklif almanız...gerekiyor. Kişiye özel indirim fırsatları ile poliçenizi daha da uygun fiyatlara alabilir, bütçenizi sıkıştırmadan taksit...seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Sigortanızı online olarak yaptırırsanız, poliçenizin oluşturulmasını ve size...gönderilmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Kasko sigortası aldığınızı düşünelim. Bütçenize uygun olan kasko ürününü...satın alırsanız, poliçeniz e-postanıza gelir. Beklemek zorunda kalmadan kasko poliçenize anında ulaşırsınız. Ayrıca...sigortanızı internetten alırsanız, güvenceniz anında başlar. Aracınıza kasko yaptırdığınız zaman, kasko teminatlarının...masrafları karşılama güvencesi poliçeyi internetten satın aldığınız an geçerli olur. Aynı şekilde diğer sigorta çeşitleri...olan trafik ve sağlık sigortaları için de aynı avantajlar geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası teklifi
, kasko teklifi, sağlık sigortası teklifi alarak 2 dakikada...sigorta sorgulama yapın!