Nasıl Online Kasko Teklifi Alınır?

Online kasko teklifi alabilmek için kasko sorgulama yaparak, fiyat ve teminatları aynı ekranda görebilirsiniz. Bu sayede teklifleri karşılaştırarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi rahatlıkla seçebilirsiniz.

İnternet hem büyük bir bilgi kaynağı ve hem de market alışverişinden, araba vergisi ödemesine, çocuğumuzun okuldaki durumunu kontrol etmekten, doktor randevusu almaya kadar pek çok işimizi de oturduğumuz yerden yapmamızı sağlayan ve bize zaman kazandıran bir araç. İnternet üzerinden kolayca yapabileceğimiz işlemlerimizden bir diğeri de kasko sigortası almak.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Doğru Bilgi, Doğru Fiyat, Doğru Poliçe, Tam Koruma

Kasko sigortası almadan önce aracınıza ve bütçenize en uygun kasko teklifini bulmanız gerekir.

Online kasko teklifi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru bilgi ile teklif almaktır. Kasko, kişiye ve araca özel olarak fiyatlandırılır. “Herhangi bir marka model araç için ortalama kasko tutarı ne kadardır?” gibi bir sorunun cevabı yoktur. Çünkü kasko fiyatı belirlenirken, aracın hasarsızlığı, model yılı, hangi şehirde kullanıldığı, şoförün yaşı ve cinsiyeti gibi pek çok kriter devreye girmektedir.

Online kasko teklifi alırken, verilen bilgilerde yanlışlık olması poliçe tutarını etkileyecektir. Yanlış veya eksik bilgi ile kasko bedeli sorgulaması yaptığınızda, hazırlanan teklifler aracınızın korunması için gerekli olan fiyatı vermeyeceği gibi, yanlış bilgi ile düzenlenmiş poliçelerde de aracınız aslında koruma altına alınmış sayılmaz, çünkü yanlış bilginin tespiti durumunda sigorta şirketleri hasarınızı ödemeyebilir.

Bu Bilgiler Niçin Gerekli?

Sigortam.net’te, size en uygun kasko tekliflerini hazırlayabilmek için, sadece sigorta şirketlerinin kasko teklifi  vermek  için ihtiyaç duyduğu en temel bilgileri sorarız. Kasko sigortası fiyatları kişiye ve araca özel olduğu için, istenen bilgileri iki başlık altında gruplayabiliriz:

1. Ruhsat Sahibi Bilgileri

2. Ruhsat Bilgileri

Sigortam.net’te kasko sorgulaması yapmak adımlarda istenen bilgileri doldurmanız gerekir. Online kasko teklifi almak için detayları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

1.Adım: Plaka ve Kimlik Numarası

1. Adımda kasko teklifi alınacak olan aracın plakası ve ruhsat sahibinin kimlik bilgileri alınır. Öncelikle T.C. kimlik numarası veya vergi kimlik numarasını girmelisiniz. Aynı zamanda aracınız sıfır mı, plakası mevcut mu sorularına da cevap vermelisiniz. Plaka bilgilerinizi de girerek 2.adıma geçebilirsiniz.

online kasko teklifi plaka

2.Adım: Ruhsat Sahibi Bilgileri

2.adımda ruhsat sahibinin ad/soyad, cep telefonu ve e-posta adres bilgileri istenir. Size ulaşılabilecek güncel iletişim bilgilerini doldurup devam edebilirsiniz.

online kasko teklifi ruhsat

3.Adım: Araç ve Ruhsat Bilgileri

Ruhsatınızın yanınızda olma durumuna göre işleminize devam edin. Ruhsatınız yanınızda ise belge seri ve belge no bilgilerini doldurun. Ruhsatınız yanınızdan değilse, teklif ekranında yönlendirileceksiniz. E-devlet’ten şifreli ve şifresiz şekilde ruhsatına ulaşmanız mümkün. Örnek görüntülerle işleminizi hızlı ve rahat şekilde halledebilirsiniz.

online kasko teklifi araç ruhsat

4. Adım: Diğer Özellikle Nelerdir?

Bu kısım ise teklifi oluştururken diğer etkenler olarak fiyatı etkiler.

  • Araç engelli aracı mı?
  • Araçta LPG var mı?
  • Mesleğiniz nedir?

şeklinde 3 soru vardır. Aracınıza ve kişisel durumunuza göre cevapları vererek online kasko teklifi alma sürecini tamamlayabilirsiniz. Bu adımdan sonra kasko teklifiniz en uygun fiyatlarla karşınızda.

Online Kasko Teklifi Hazır!

Sigortam.net’te kasko teklifi aldığınız zaman, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden bir seferde teklif alırsınız. Böylece acente acente dolaşmadan, aracınıza ve size en uygun kasko sigortası tekliflerini bir ara görebilir, kaskonuzu almadan önce fiyat ve teminatları karşılaştırma imkanı bulmuş olursunuz.

Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerini görmek için tıklayın.

Kasko teklifinizi hemen almak için tıklayın karşılaştırmalı kasko almanın avantajlarından hemen faydalanmaya başlayın!

Benzer İçerikler

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

Online sigorta teklifi alarak, internete özel avantajları...kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Bilgilerinizi girin, sadece bir kaç dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini...karşılaştırmalı olarak değerlendirin. İnternete özel indirimli sigorta fiyatlarını ancak online teklif alarak görebilirsiniz. Bu...sayede poliçenizi hem daha uyguna satın alabilir, hem de satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz an e-postanıza gönderilen...poliçenize ulaşabilirsiniz. Eğer bir aracınız var ya da almayı düşünüyorsanız araç sigortası yaptırmak,...daha kaliteli ve rahat bir sağlık hizmeti almak için de sağlık sigortası yaptırmak Sigortam.net'ten çok...kolay! [widget id="sigortamnet_content_widget-2"] İhtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek sigorta ürününü bulabilmek ise...karmaşık ve zaman alan bir sürece neden olabiliyor. Ayrı ayrı acenteleri gezmek, fiyatları ve teminatları karşılaştırabilmek...bağımsız araştırmalar sonucu daha da zorlaşıyor. Online sigorta teklifi sayesinde ise hem zamandan kazanıyorsunuz...hem de ihtiyacınıza uygun poliçeyi daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. İnternetten sigorta teklifi almanın...birçok avantajı var. İhtiyacınız olan sigorta ürününe hızlı ve uygun fiyatlı ulaşmanın en pratik yolu online sigorta...teklifi almaktan geçiyor diyebiliriz. Sigortam.net online sigorta alanında memnun kalacağınız fırsatlar...sunuyor. Peki internetten teklif almanın avantajları nelerdir? Detayları merak edenler için sigorta teklifi almanın avantajlarını...sizler için bir araya getirdik.

Özel İndirimleri Görmek İçin Sigorta Teklifi Alın!

Sigorta fiyatı...sorgulama yaparak
Sigortam.net'in özel indirim fırsatlarını...görebilirsiniz. Nasıl mı? Sadece sigorta türüne göre doldurmanız gereken kişisel ya da aracınızla ilgili bilgileri, eksiksiz ve...doğru şekilde girmeniz yeterli. 2 dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini ekranınızda görebilirsiniz. Sigorta...teklifi almadan internete özel indirim fırsatlarını göremezsiniz. Sigortanızı indirimli fiyatlardan alabilmek için...öncelikle sigorta teklifi almanız gerekir. Teklif aldığınızda indirimlerin de eklenmesi ile en uygun sigorta...fiyatlarına ulaşmanız mümkün olur.

Poliçenize Anında Ulaşın, Güvenceniz Başlasın!

İnternetten sigorta...teklifi alma avantajlarının bir diğeri ise güvencenin anında başlaması! Aracınızı yeni aldınız ve zorunlu trafik...sigortası yaptırmadan trafiğe çıkmak istemiyorsunuz. Ya da aracınıza daha trafik sigortası yaptırmadınız ve ağır cezalara maruz...kalmadan sigortanızı yaptırmak istiyorsunuz. Sigortam.net'ten trafik sigortası teklifi alarak sigortasız...olacağınız süreyi kısaltabilirsiniz. Satın aldığınız trafik sigortası poliçesi anında e-postanıza gelir ve bu sayede bekleme...süresi yaşamadan poliçenize kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda poliçeyi satın aldığınız andan itibaren sigorta geçerlilik süresi...başlar. Trafik sigortası yaptırdıysanız korkmadan trafiğe çıkabilir, kasko sigortası yaptırdıysanız ise koruma teminatlarından...faydalanabilirsiniz. En uygun araç sigortaları için teklif alın, güvenceniz anında başlasın! Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler; özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerini...değerlendirebilir. Araç sigortasına ihtiyacınız var ise kasko ve trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi alarak...bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun poliçeyi kendinizi belirleyebilirsiniz.