444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Ne Demek?

05 Eylül 2014

Teknolojinin her geçen gün hızla ilerlemesi bizim de hayatımıza git gide daha fazla girmesine neden oluyor. Artık pek çok kişi işlerini internet üzerinden hallediyor.

Her türlü alışveriş, bankacılık, fatura işlemleri vs. online olarak yapılıyor. Yemek tarifleri, merak edilen soruların sorulması gibi günlük hayatta ihtiyaç duyulan soruların cevaplarına da internetten hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Böylece fazla zaman kaybı da yaşanmıyor.

İnternetten alışverişinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirirken en uygun fiyatlı ürünlere de kolayca ulaşıyorsunuz. Bunca şey internetten satın alınırken tabii ki online sigorta da alınabilir. Online sigorta ile ilgili "Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?" yazımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Eskiden sigorta satın almak uzun ve zor süreçleri içerirdi. Sigorta şirketleri gezilip sigorta fiyat, limit ve teminat bilgisi alınmaya çalışılırdı. Bu bilgileri karşılaştırıp karar vermek zaman alırdı ve şirketin güvenli olup olmadığını anlamak da başka bir sorundu. Her siteden alış veriş yapılmadığı gibi her sigorta şirketinden de sigorta alınmamalıdır. Sırf uygun fiyatlı sigorta satıyor diye de alınmaz. Ucuz fiyat sunan her şirket en iyisidir diye düşünülmemelidir. Şirket kapanıyor olacağından ucuz fiyat veriyor olabilir. Ya da ihtiyaç duyacağınız birçok teminatı da da içinde barındırmıyor olabilir. Örneğin kasko sigortası yaptırdınız ve aracınıza bir zarar gelmesi durumunda poliçenizin hasarınızı karşılamadığını öğrendiğiniz. Ödediğiniz primleri boş yere yatırmış olursunuz. Bu nedenle poliçenizi satın almadan önce teminat ve limitlerini çok iyi incelemeniz gerekir. Fiyattan daha çok bu nokta önemlidir. Unutmayın ki sigorta sizi, aracınızı, evinizi güvence altına alır. Küçük primler sayesinde büyük hasarları ödemekten sizi kurtarır.

Görüldüğü gibi sigorta satın almak kolay bir iş değildir ama Sigortam.net bu süreci sizin için kolaylaştırıyor. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net, tek bir formla sigorta şirketlerinin size en uygun sigorta tekliflerini sunar. Online karşılaştırma platformu sayesinde seçtiğiniz teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlar. Karşılaştırma sayesinde seçtiğiniz sigorta paketine en uygun fiyatlarla sahip olursunuz.

Sigortanızı ihmal etmeyin maddi ve manevi olarak güvende olun. Sigortanızı ister sigorta sorgulama yaparak online olarak isterseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 telefonda yaptırın.

  


Okumaya Devam Edin

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

01 Mayıs 2005 Pazar

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. 

Sevil Mert ile Online Sigorta Sektörü & Sigortam.net

13 Mayıs 2011 Cuma
Türkiye’de online sigortacılık sektörünü ve 10. yılını kutlayan Sigortam.net hakkında merak edilenleri Sevil Mert ile Eticaret Mag için yaptığım bu röportajda konuştuk.

Online Sigorta Karşılaştırma Nasıl Yapılır?

01 Şubat 2013 Cuma
Sigorta alımında verilen kararın doğruluğu ancak risk gerçekleştiğinde anlaşılabildiği için sigorta karşılaştırma işlemi bu uzun vadeli karar sürecinde kişilere büyük fayda sağlamaktadır.