Online Sigorta Ne Demek? | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Ne Demek?

Teknolojinin her geçen gün hızla ilerlemesi bizim de hayatımıza git gide daha fazla girmesine neden oluyor. Artık pek çok kişi işlerini internet üzerinden hallediyor.

Her türlü alışveriş, bankacılık, fatura işlemleri vs. online olarak yapılıyor. Yemek tarifleri, merak edilen soruların sorulması gibi günlük hayatta ihtiyaç duyulan soruların cevaplarına da internetten hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Böylece fazla zaman kaybı da yaşanmıyor.

İnternetten alışverişinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirirken en uygun fiyatlı ürünlere de kolayca ulaşıyorsunuz. Bunca şey internetten satın alınırken tabii ki online sigorta da alınabilir. Online sigorta ile ilgili "Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?" yazımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Eskiden sigorta satın almak uzun ve zor süreçleri içerirdi. Sigorta şirketleri gezilip sigorta fiyat, limit ve teminat bilgisi alınmaya çalışılırdı. Bu bilgileri karşılaştırıp karar vermek zaman alırdı ve şirketin güvenli olup olmadığını anlamak da başka bir sorundu. Her siteden alış veriş yapılmadığı gibi her sigorta şirketinden de sigorta alınmamalıdır. Sırf uygun fiyatlı sigorta satıyor diye de alınmaz. Ucuz fiyat sunan her şirket en iyisidir diye düşünülmemelidir. Şirket kapanıyor olacağından ucuz fiyat veriyor olabilir. Ya da ihtiyaç duyacağınız birçok teminatı da da içinde barındırmıyor olabilir. Örneğin kasko sigortası yaptırdınız ve aracınıza bir zarar gelmesi durumunda poliçenizin hasarınızı karşılamadığını öğrendiğiniz. Ödediğiniz primleri boş yere yatırmış olursunuz. Bu nedenle poliçenizi satın almadan önce teminat ve limitlerini çok iyi incelemeniz gerekir. Fiyattan daha çok bu nokta önemlidir. Unutmayın ki sigorta sizi, aracınızı, evinizi güvence altına alır. Küçük primler sayesinde büyük hasarları ödemekten sizi kurtarır.

Görüldüğü gibi sigorta satın almak kolay bir iş değildir ama Sigortam.net bu süreci sizin için kolaylaştırıyor. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net, tek bir formla sigorta şirketlerinin size en uygun sigorta tekliflerini sunar. Online karşılaştırma platformu sayesinde seçtiğiniz teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlar. Karşılaştırma sayesinde seçtiğiniz sigorta paketine en uygun fiyatlarla sahip olursunuz.

Sigortanızı ihmal etmeyin maddi ve manevi olarak güvende olun. Sigortanızı ister sigorta sorgulama yaparak online olarak isterseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 telefonda yaptırın.

  


Benzer İçerikler

Kasko Değer Listesi Haziran 2014

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) tarafından yayınlanan Kasko Değer Listesi Haziran 2014 listesinden faydalanarak 3 dakikada kasko hesaplama yapın.

Devamını Oku

En Fazla Rastlanan 7 Araba Arızası

En sık rastlanan araba arızalarının neler olduğunu öğrenin, bu arızalarda neler yapmanızı gerekenleri ve gerekli bakımları yapın, mağdur olmayın.

Devamını Oku

Kaza Yaptığımda Ne Yapmam Gerekiyor?

Maddi hasarlı kazalarda; kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız. 

Devamını Oku