444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Satın Almak Güvenli midir?

31 Temmuz 2014

Teknolojinin hızla gelişmesi internetle olan bağımızı daha da kuvvetlendiriyor. İster istemez internetle bağlantıda olmak durumunda kalıyorsunuz. Çünkü, birçok sorunuzun cevabını buradan buluyorsunuz.

Örneğin, almak istediğiniz bir ürün hakkındaki tüm bilgileri, o ürünü kullanan kişilerin yorumlarını, merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını internet sayesinde bulabiliyorsunuz hem de hızlı bir şekilde. Ya da acil olarak gitmeniz gereken bir yerin adresini, telefonunu vs. de kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Böylece zamandan tasarruf ederken yorulmuyorsunuz da. Artık alışverişler bile online olarak yapılıyorken online sigorta da satın alır. Örneğin, kıyafet mağazalarını dışarıda tek tek dolaşarak, kabin ve kasa sırası bekleyerek, beğendiğiniz bir modelin bedeninin kalmadığını görerek yaşadığınız yorgunluk online alışveriş ile son buldu. Artık birçok mağazanın daha fazla ürün çeşitlerini bulmak ve daha uygun fiyata almak mümkün. Oturduğunuz yerden zaman kaybetmeden sadece istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek ve kredi kartı bilgilerinizi girerek kolayca ürün satın alabiliyorsunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Aynı şey sigorta için de geçerli. Örneğin kasko sigortası alacağınız zaman tek tek tüm sigorta acentelerini dolaşarak fiyat ve teminat bilgisi öğrenme devri sona erdi. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak başvuru formuna girdiğinizde size uygun teminatlar ve fiyatlarla birçok sigorta şirketinin teklifleri listeleniyor. Teklifler arasında karşılaştırma yaparak size en uygun olan ürünü seçebiliyorsunuz. Bu karşılaştırma işlemi sayesinde ayrıca %45'e varan fiyat avantajından da faydalanmış oluyorsunuz.

Online sigorta alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, her siteden ürün satın alınmaması gerektiğidir. Güvenilirlik burada en önemli konudur. Çok ucuz fiyat sunan bir siteden sigorta satın aldığınızda bu ürün içinde sizin ihityaçlarınızı karşılamayan teminatların olabileceğini unutmamalısınız. Bir hasar durumunda sigortanızın hasarınızı karşılamadığını öğrenmeniz durumunda yapılacak bir şey yoktur. Bu nedenle poliçenizi satın almadan önce detaylı bir şekilde incelemeli ve sadece köklü, güvenilir sitelerden alışveriş yapmanız gerekir. Unutmayın ki her ucuz fiyatlı sunulan ürün en iyisi değildir. Sigorta şirketi kapanacağı için ucuz fiyatlı sigorta satıyor olabilir. Bu gerçeği de atlamamanız önem taşır.

Konuyla ilgili "Online Sigorta Ne Kadar Güvenli? ve Online Sigorta Alınır mı?" sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz.

Küçük primlerle aracınızı ve bütçenizi koruyabilir, büyük masraflardan kurtulabilirsiniz. Türkiye’de ilk kez online sigorta karşılaştırması ve sigorta satışı yapan Sigortam.net 13 yıldır müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet veriyor. Sadece araç sigortası sorgulaması yaparak 3 dakikada en uygun araba kasko fiyatlarına ulaşmanız mümkün. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da sigorta uzmanlarımızın yardımıyla 7/24 sigortanızı telefonda satın alın.

  


Okumaya Devam Edin

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

01 Mayıs 2005 Pazar

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. 

Nasıl Online Kasko Teklifi Alınır?

14 Mart 2012 Çarşamba
İnternet üzerinden kolayca yapabileceğimiz işlemlerimizden bir diğeri de kasko sigortası almak.

Online Sigorta Karşılaştırma Nasıl Yapılır?

01 Şubat 2013 Cuma
Sigorta alımında verilen kararın doğruluğu ancak risk gerçekleştiğinde anlaşılabildiği için sigorta karşılaştırma işlemi bu uzun vadeli karar sürecinde kişilere büyük fayda sağlamaktadır.