Online Sigorta Satın Almak | Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Satın Almak Güvenli midir?

Teknolojinin hızla gelişmesi internetle olan bağımızı daha da kuvvetlendiriyor. İster istemez internetle bağlantıda olmak durumunda kalıyorsunuz. Çünkü, birçok sorunuzun cevabını buradan buluyorsunuz.

Örneğin, almak istediğiniz bir ürün hakkındaki tüm bilgileri, o ürünü kullanan kişilerin yorumlarını, merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını internet sayesinde bulabiliyorsunuz hem de hızlı bir şekilde. Ya da acil olarak gitmeniz gereken bir yerin adresini, telefonunu vs. de kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Böylece zamandan tasarruf ederken yorulmuyorsunuz da. Artık alışverişler bile online olarak yapılıyorken online sigorta da satın alır. Örneğin, kıyafet mağazalarını dışarıda tek tek dolaşarak, kabin ve kasa sırası bekleyerek, beğendiğiniz bir modelin bedeninin kalmadığını görerek yaşadığınız yorgunluk online alışveriş ile son buldu. Artık birçok mağazanın daha fazla ürün çeşitlerini bulmak ve daha uygun fiyata almak mümkün. Oturduğunuz yerden zaman kaybetmeden sadece istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek ve kredi kartı bilgilerinizi girerek kolayca ürün satın alabiliyorsunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Aynı şey sigorta için de geçerli. Örneğin kasko sigortası alacağınız zaman tek tek tüm sigorta acentelerini dolaşarak fiyat ve teminat bilgisi öğrenme devri sona erdi. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak başvuru formuna girdiğinizde size uygun teminatlar ve fiyatlarla birçok sigorta şirketinin teklifleri listeleniyor. Teklifler arasında karşılaştırma yaparak size en uygun olan ürünü seçebiliyorsunuz. Bu karşılaştırma işlemi sayesinde ayrıca %45'e varan fiyat avantajından da faydalanmış oluyorsunuz.

Online sigorta alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, her siteden ürün satın alınmaması gerektiğidir. Güvenilirlik burada en önemli konudur. Çok ucuz fiyat sunan bir siteden sigorta satın aldığınızda bu ürün içinde sizin ihityaçlarınızı karşılamayan teminatların olabileceğini unutmamalısınız. Bir hasar durumunda sigortanızın hasarınızı karşılamadığını öğrenmeniz durumunda yapılacak bir şey yoktur. Bu nedenle poliçenizi satın almadan önce detaylı bir şekilde incelemeli ve sadece köklü, güvenilir sitelerden alışveriş yapmanız gerekir. Unutmayın ki her ucuz fiyatlı sunulan ürün en iyisi değildir. Sigorta şirketi kapanacağı için ucuz fiyatlı sigorta satıyor olabilir. Bu gerçeği de atlamamanız önem taşır.

Konuyla ilgili "Online Sigorta Ne Kadar Güvenli? ve Online Sigorta Alınır mı?" sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz.

Küçük primlerle aracınızı ve bütçenizi koruyabilir, büyük masraflardan kurtulabilirsiniz. Türkiye’de ilk kez online sigorta karşılaştırması ve sigorta satışı yapan Sigortam.net 13 yıldır müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet veriyor. Sadece araç sigortası sorgulaması yaparak 3 dakikada en uygun araba kasko fiyatlarına ulaşmanız mümkün. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da sigorta uzmanlarımızın yardımıyla 7/24 sigortanızı telefonda satın alın.

  


Benzer İçerikler

Sıfır Araç için Kasko Sigortası Fiyatları

Resmi Gazete yayınlanan tebliğe göre 2012 yılı itibariyle model yılı geçişleri, önceki yıllarda olduğu gibi Ağustos ayında değil, yıl başlarında gerçekleştirilecek. Bu uygulamayla, 01 Ocak 2013 ve 31 Aralık 2013 tarihleri arasında üretilen araçlar veya ithal edilen araçların tamamı 2013 model olarak kabul ediliyor.

Devamını Oku

Kış Aylarında Güvenli Sürüş için Püf Noktalar

Kış ayları yaklaşırken güvenli sürüş için gerekli olan noktaları öğrenin, en uygun fiyatla kaskonuzu da yaptırarak güvenli yolculukların tadını çıkarın.

Devamını Oku

2016’da Kaskonuzu En İyi Fiyat Garantisi ile Yaptırın

Vakit kaybetmeden aracınızı ve bütçenizi güvence altına alın. Fiyatlar mı? Sigortam.net müşterileri kasko sigortasına en iyi fiyat garantisi ile sahip olur. 

Devamını Oku