Online Sigorta Sorgulamanın Avantajları

Gelişen ve yayılan internet teknolojisi tüm hayatımızda önemli bir yer tutmaya başladı. Ve ne mutlu ki gelişen teknoloji sigorta sorgulama ve sigorta hesaplama işlemlerine de yansıdı.

Uzun uzun yapılan görüşmelerin, detaylı form doldurmaların ve zaman alan prosedürlerin yerini; zaman kaybetmeden, birkaç hamle ve tuşla yapılan işlemler aldı. Online sigorta ile artık ihtiyacınız olan sigorta hizmetlerine kolayca ve hızla ulaşmak mümkün.

Sigorta sorgulama gibi geniş kapsamlı doğru bilinen yanlışların çok olduğu bir sektöre; online sigorta sorgulama, sigorta şirketlerinin aynı türdeki alternatif ürünleri arasında fiyat, sigorta primi, ödeme koşulları, risk kapsamı, sigorta teminatı gibi özellikleri karşılaştırma imkanı sunma imkanını getirdi.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Artık verilen bilgiler ile sigorta sahibi olmak isteyenler farklı sigorta şirketleri ile ilgili bilgi alarak, online sigorta teklifi alabiliyor ve en ucuz kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası gibi sigortalara sahip olabiliyor.

Böylece şirketler arası fiyat ve hizmet farklılıklarını şeffaf olarak görebilir, daha güzeli satın aldığınız sigorta poliçesini ev adresinize teslim alabilirsiniz. Poliçe vade hatırlatma ile ise vadeniz otomatik olarak hatırlatılarak sigortasız kalma riskiniz de ortadan kaldırılır.

Sigortam.net ile Online Sigorta Sorgulama Yapmanın Kolaylıkları

3 Dakikada Fiyat Teklifi

Sigortam.net’ten, kasko poliçesi satın almak çok kolay ve hızlı. Tek yapmanız gereken kasko fiyat teklifi formunu doldurmak. Formu doldurmak ve farklı sigorta şirketlerinin tekliflerine 1 seferde ulaşmak sadece 3 dakika.

Bütün Teklifleri Birarada Görme Fırsatı

Farklı sigorta şirketlerinin acentaları arasında tek tek dolaşmaya son! Formu doldurduktan sonra, sizin aracınız için teklif veren şirketleri bir sayfada görür ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri ve Online Satın Alma

Sigortam.net’ten online poliçe alımları SSL ve SET protokolü ile güvence altındadır. Ayrıca, arzu ettiğiniz kredi kartı ve taksit seçenekleri ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Poliçe Vadesi Hatırlatma

Müşteri temsilciniz, poliçe vadeniz dolmadan bir süre önce sizinle iletişime geçerek, poliçe yenilemeniz konusunda sizi bilgilendirir. Böylece, bir sonraki sene poliçe vadenizi kaçırma ve teminatsız kalma riskiniz ortadan kalkar.

Güvenle yollara çıkabilmek için kasko sigortanızı yaptırmayı ihmal etmeyin. Sigortam.net ile hemen sigorta sorgulama yapmak ve 2014 kasko fiyatları ile ilgili bilgi alma fırsatını kaçırmayın. Uzman müşteri temsilcilerimizden yardım almak için 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan bizi arayabilirsiniz

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL