Oto Hırsızlığına Dikkat! | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Oto Hırsızlığına Dikkat!

Oto hırsızlığı günümüzde çok fazla yaygınlaştı. Araba hırsızları artık her an her yerde. Beş dakikalığına bile önlem almadan aracınızı bir yere park etmeniz döndüğünüzde aracınızı yerinde bulamamanıza neden olabilir. Fakat gerekli önlemleri alırsanız, hırsızlık sonucu meydana gelen zararları büyük ölçüde yok edebilirsiniz.

Kasko sigortası yaptırarak aracınızı hırsızlığa karşı güvence altına almış olursunuz.

Aracın çalınması birçok şekilde gerçekleşebilir: Aracın kapıları zorlanır ya da bir anahtar uydurularak açılabilir. Otomobilin camının kırılarak içeri girilebilir. Aracın kapıları spatula vb. aletlerle açılabilir. Açık unutulan araç camından ya da kapısından da hırsız içeri sızabilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Araba Hırsızlarına Karşı Alınacak Önlemler:
 

 • Arabanızı park edeceğiniz zaman görevlisi bulunan otoparkları tercih edin.
   
 • Otomobilinizin direksiyonuna pedallarına emniyet kilidi taktırmanız etkili olacaktır.
   
 • Aracınıza gizli kontak yaptırmak ve alarm sistemi taktırmak iyi bir güvenlik yönetemidir.
   
 • Aracınıza bakım yaptırmak ya da tamir ettirmek istediğinizde dikkat edin. Bakım istasyonlarına ya da oto-servislerine arabanızı bırakırken anahtarları üzerinde unutmadığınızdan emin olun.
   
 • Ağır yükleri olan aracınızı asla yol kenarına bırakmakmayın. Aracı görevlisi olmayan parklara bırakmanız da tehlike yaratır.
   
 • Aracınızı park etmek için kapalı bir garaja sahip değilseniz kolayca görebileceğiniz yerlere park etmeye özen gösterin.
   
 • Her zaman arabanızdan indiğinizde aracınızın kapı ve camlarını kontrol edin, kilitlediğinizden emin olun.
   
 • Aracınızın içinde asla değerli eşyalarınızı bırakmayın. Bu eşyalar; ruhsat, çanta, para, oto teybi, cep telefonu vs. olabilir.
   

Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yaparak en uygun kasko ücretleri listesine ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 kasko ile ilgili detaylı bilgiye ulaşın.


Benzer İçerikler

Soğuk Havalarda Araç Nasıl Çalıştırılır?

Kış aylarında araçların daha kolay çalışması için bazı küçük tedbirler alınabiliyor. Soğuk havalarda araç kullanımına dair bilgileri ve tedbirleri, sizin için bir araya getirdik.

Devamını Oku

İkinci Elde Garanti Dönemi Başlıyor

İkinci elde araç satışına yönelik garanti dönemini başlatacaklarını ifade eden Tüfekçi böylelikle sektöre güven ve canlılık getireceklerini söyledi.

Devamını Oku

Sigorta ile Büyük Masraflara Karşı Küçük Ödemelerle Önlem Alın

Hepimiz hayatta sahip olduklarımızı kaybetmemek, istediğimiz hayata ulaşabilmek için çalışıyoruz. Temel amaçlarımız arasında her zaman bugünkü yaşam kalitemizi korumak bulunuyor.

Devamını Oku