Otomobil Kampanyalarında Yeni Uygulamalar

Türkiye otomobil ve hafif ticari araç  toplam pazarı 2014 ocak-temmuz  döneminde geçen yılın aynı dönem ile karşılaştırıldığında % 23,51 oranında azalma olduğu gözlemlendi. 

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından yapılan açıklamaya göre, Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarında 346 bin 768 araç satışı gerçekleşti. Geçen sene aynı dönemde 453 bin 339 otomobil ve hafif ticari araç  satışı gerçekleşmişti. 

Sadece otomobil satışlarına bakıldığında ise geçen yıl aynı dönemle kıyaslandığında 21,69 oranında bir azalma ile 272,375’e gerilediği gözlemlendi.

Kredi düzenlemeleri, döviz kuru ve otomobil fiyatlarına bağlı olarak, geçen yıla oranla düşen satışlara ise çözüm aramak otomobil şirketlerine düştü.

Farklı otomobil şirketleri, düşen satışlara ise kampanyalarla çözüm aramaya başladı. Şimdi al sonra öde, uygun fiyat seçenekleri ise bu kampanyalardan sadece bazıları. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Otomobil Satışlarını Arttırmak için Yapılan Kampanyalar

FİAT

Bugün mevcut ürünleriyle, teknolojik araştırmalarıyla ve kalitesiyle müşterilerine hizmet sunmaya ve yeni ürünleriyle müşterilerini buluşturmaya devam eden Fiat; Punto, 500, 500 L ve 500 Living gibi modellerinde indirim sağlamanın dışında hediye paket seçenekleri ile de müşterilerini buluşturuyor. Fiat ayrıca; otomobiller % 0.89 faiz ile 36 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredi imkanı sunuyor.

FORD

Türkiye’de Koç Holding ve Ford motor Company işbirliğiyle yer bulan, güçlü temel ve yaratılan güçlü sinerji ile sektörde çalışmalarına devam eden Ford, Kuga, Focus modelleri ile yaptığı indirimlerin yanında 30 ay vadeli 30 bin lira olan kredilere aylık % 0.65 ile faiz kolaylığı sağlıyor.

PEUGEOT 

200 yıllık tarihi ve yeniliklerinden aldığı güçle çalışmalarına devam eden Peugeot, 208, 2008, Bipper ve Partner Tepee modelleri içim de aylık % 0.99 faiz ile 36 ay vadeli kredi imkanı sunuyor. Şirket ayrıca kampanyasına ‘’şimdi al 2015’te öde’’, ‘’ödemesiz dönem’’ ve ilaveten hediye olarak ücretsiz ‘’kasko’’ ekliyor.

SEAT

1999’da imajını yenileyen ve yetkili satıcısı 22’ye ulaşan otomobil şirketi SEAT, otomobilleri için düzenlediği kampanyalarda, Leon markasının çeşitli modelleri indirimleri yanında ek indirimler de öneriyor. Bir başka markası Toledo'da da özel indirimleri yanında takas desteği veriyor.

TOYOTO

Kalite, sağlamlık ve güvenilirlik özellikleri ile bütünleşen marka müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen ve yenilenen modellerini Türkiye pazarına sunmaya devam eden Toyota, Toyota’nın RAV4, Auris ve Auris Touring Sports modellerinde sağladığu indirimler yanında 48 aya kadar da uzun vadeli kredi seçeneği sunuyor. Takas olanağını da tüketicilerine veren Toyoto, ‘’Şimdi  Al, Mart ayında Öde’’ gibi ek kampanyalar da yapıyor.

Çeşitli kampanyalarla ödeme kolaylığı sağlanan aracınızı korumak, bütçenizde de tasarruf sağlamak adına; araç kasko sorgulamanızı yaptırın. Uygun fiyatlarla aldığınız aracınızı, uygun fiyatlarla koruyun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL