En İyi Otomobil Markalarının Aralık Ayı Kampanyaları

Yıl sonunun gelmesiyle birlikte otomobil markaları cazip kampanyalarını hızlandırdı. 2015 yılı gelmeden araba satın almak ya da yenilemek isteyenler bu fırsatlardan 31 Aralık’a kadar faydalanabilirler.

İşte markalara göre sunulan fırsatlar:

Skoda

Skoda, Aralık ayında geçerli olan cazip fırsatlar sunuyor. 3 farklı motor seçeneğini bulunan Superb modelini 2.500 TL’lik takas indirimi ile sunarken ayrıca 65.900 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuyor. Kredi ile araç satın alabilecekler için ise Skoda Finans 48 ay %0.95 faizli kredi ile modeli satışa çıkarıyor.

Mitsubishi

Mitsubishi, Aralık ayı boyunca ASX modelini 5.750 TL, L200 modelini de 9.200 TL oranında indirimlerle satışa sunuyor. Mitsubishi Attrage da Temsa modeli de yetkili satıcılarda cazip fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Mercedes

Mercedes, tüm binek ve ticari modellerini Aralık ayı boyunca 36 ay vade ve %0.59 faiz oranı ile severlerinin satışına çıkarıyor.

Honda

Honda, Honda Civic Sedan benzinli ya da LPG’li modelini kampanyalı olarak satışa sundu. Civic Sedan modelini kredi ile satın alanlar ödemesini 2015 yılının Mayıs ayında yapabilecek. Ayrıca faizlerde uygun oranda sunuluyor. Aracını takas yapmak isteyenler için de 1.000 TL destek veriliyor.

Citroen

Citroen, tüm binek modelleri için 20.000 TL’ye, 20 ay %0 faiz seçeneği sunuyor. Kredi tutarı ve vade süresi kısıtlaması olmasını istemeyenler içinse %0,69 faiz oranıyla kredi sunuyor. Aralık ayı boyunca C-Elysee’in 1.6 HDi Exclusive modeli de uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Renault

Renault, tüm binek ve Kangoo Multix modelleri için Aralık ayı boyunca “0 faiz” fırsatı sunuyor. 36.000 TL’ye 12 ay ya da 12.000 TL’ye 36 ay veya 18.000 TL’ye 18 ay vade seçenekleri yer alıyor.

Renault marka araca nakit olarak sahip olmak isteyenler ise indirimlerden faydalanıyor. Clio HB 2.000TL, Symbol ve Clio Sport Tourer 1.000TL, Fluence ve Megane HB 2.500 TL, Captur 4.000 TL, Kangoo Multix 1.000 TL indirimlerle severleriyle buluşuyor.

Dacia

Dacia, Duster, Sandero Stepway, Logan MCV, Lodgy, Dokker Van ve Dokker Combi modellerine özel “0 faiz” fırsatı sunuyor. 36 bin TL’ye 12 ay, 12 bin TL’ye 36 ay veya 18 bin TL’ye 18 ay vade seçenekleri de mevcut. Nakit olarak araç satın almak isteyenler ise indirim kazanıyor. Sandero Stepway 1000 TL, Duster 1.500 TL, Logan MCV dizel 2000 TL, Lodgy 1000 TL, Dokker Combi 1.250 TL ve Dokker Van modeli 750 TL indirimlerle satılıyor.

Toyota

Toyota, Auris modelini yaklaşık 4 bin TL’ye, Auris Touring Sports’u da 5 bin 500 TL’ye varan fiyat indirimleriyle ve 0 faizli kredi ile satışa sunuyor. Yaris Hybrid modelinde 5 bin TL’lik indirim avantajı sürüyor. Verso 5 bin 50 TL’ye, Avensis 5 bin TL’ye, RAV4 2.0 benzinli ve dizel modelleri de 7 bin 500 TL’lik indirimle severlerine sunuluyor. Yeni araç almak isteyenler % 0.97’den başlayan faiz oranlarıyla ve 48 aya varan vade seçenekleriyle satılıyor. İsteyenler 2015 Temmuz’da ödemelerine başlayabiliyor.

Nissan

Nissan, Qashqai modelinde %0.89 faiz ve 20 ay vade 40 bin TL kredi fırsatı sunuyor. Juke modelini 49.990 TL’den başlayan fiyatlarla ve %0.59 faiz, 20 aya varan vadeyle 30 bin TL kredi ile satıyor. Micra modeli de 36.990 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Micra ve Note modellerini satın almak isteyenler, %0.59 faiz ve 15 aya varan vadelerle 15 bin TL cazip kredi fırsatlarından faydalanabiliyor.

Yukarıda saydığımız modeller ve bunun dışındaki modeller için kasko sigortasını en uygun fiyatlarla almanız mümkün. Zaman kaybetmeden Sigortam.net'ten teklif alın, en uygun araç kasko fiyatlarına ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 telefonda sigorta satın alın.

Benzer İçerikler

Anadolu Sigorta Kasko – Kasko
 
Anadolu Sigorta Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar
 
1 Nisan...2013 itibarıyle Kasko Genel ve Özel Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız...için aşağıdakileri mutlaka okuyun.
 

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan...Teminat ve Uygulamalar

 

A)Araç Bedeli

 
Rayiç değer belirleme...yöntemi değişeceğinden, poliçe üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın...rayiç bedelinin nasıl belirleneceği yazılacak.
 

B) Eksik/Aşkın...Sigorta

 
Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için eksik/aşkın sigorta...uygulaması da sona eriyor. Uygulama yalnızca aksesuarlar için devam edecek.
 

C)...Enflasyondan Korunma Klozu

 
Araç bedeli poliçeye yazılmayacağı için enflasyonun aracın...değerini etkilemesini engellemek amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık poliçelerde yer almayacak. Aracın değeri...zaten rayiç değer ile belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.
 

2-Yeni Genel Şartlarda Olup Bu...Üründe Olmayan Teminatlar

 
Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak bulunup,...bu üründe seçmeli veya şartlı olarak bulunmaktadır.
-Kullanım ve gelir kaybı...(Seçimli)
 
-Yurtdışı (Seçimli)
 
-0 km araçlarda yenisi...ile değiştirme (Şartlı)
 

3- Ek Teminatlar

 
Yeni Kasko Sistemi’nde Ek...Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve Tam Kasko ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek...teminatlar:
 
-3. kişilerce kötü niyet ve muziplikle yapılan...hareketler
 
-Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler,...(Seçimli)
 
-Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu...çalınma,
 
-Kemirgen ve hayvanların verdiği zararlar*
 
*Kemirgen ve...diğer hayvanların aracın motor, elektrik ve mekanik aksamına, sıkışma, kemirme vb. yollarla vereceği zararlar teminat...kapsamındadır. Evcil hayvanların araç içerisine vereceği zararlar ile kuşların doğrudan veya dolaylı olarak...araç boya ve kaportasına vereceği zararlar teminat kapsamı...dışındadır.
 

4-Ürüne Özel Uygulamalar

 

A) Yedek...Parça Uygulaması 

 
Hasar gören parçanın onarım imkanı yok ise sigortacı...tarafından orijinal parça tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı özellikleri...taşıyan parça ile değiştirilme yoluna gidilir. Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan değişimler...ödenmez.
 

B) Cam Hasar Uygulaması 

 
Anlaşmalı cam...servislerinin haricinde gerçekleştirilen cam değişimlerinde %25 muafiyet...uygulanır.
 

C) Servis Uygulaması 

 
Onarım sigortacının...anlaşmalı olduğu serviste veya sigortalının tercih edeceği serviste yapılabilir....Anlaşmasız servislerde
 
Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan onarımlar...ödenmez.
 

D) Rayiç Değer Belirleme...Uygulaması 

 
Emsal veya muadil araca sahip yetkili/yetkisiz satıcılar ve galeriler ile internet...sitelerinden en az 3 adet fiyatın ortalaması... alınır.
 
 
 
 
Bu sayfada paylaşılan detaylar...tamamen bilgi amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik...yapabilirler. Bu nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber gelen belgede yer alan genel ve özel şartları...mutlaka okumanızı hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya sigorta...danışmanınız ile iletişime geçmelisiniz.