Otomobil Markalarının 2015 Mart Kampanyaları

2014 yılının son aylarında başlayan otomobil kampanyaları, 2015 ayına da damgasını vurmaya devam ediyor. Bahara araç sahibi olmuş şekilde girmek isteyen veya otomobillerini yenilemeyi düşünen sürücüler, Türkiye’nin en iyi otomobil markalarının 2015 Mart kampanyalarını değerlendirebilirler. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

2015 Mart otomobil kampanyalarında: "şimdi al, yarısını şimdi diğer yarısını 1 yıl sonra öde", "şimdi al taksit ödemelerine 2015’te başla", "548 lira taksitle araba sahibi olma imkanı", "3 bin TL’ye varan takas indirimi", "kasko bizden" gibi teklifler dikkat çekiyor. İşte Mart ayına özel otomobil kampanyaları ve kampanyaların detayları!

En İyi 2015 Mart Otomobil Kampanyaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakit İndirimli Fiat'lar

Fiat otomobilleri seçenler,  binek otomobil modellerine özel "20 bin lira 20 ay sıfır faiz" fırsatı ile birlikte, uzun vadeli kredi kullanımında 40 bin lira 48 ay % 0,89 faizli kredi avantajından yararlandırıyor. Fiat Panda 36 bin 400, Linea 38 bin 550 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Fiat ticari araç modelleri Doblo ve Pratico'da "20 bin lira 20 ay sıfır faiz", Ducato ve Fiorino "24 bin lira 24 ay sıfır faiz", daha uzun vade ve az peşinatla ödeme tercih edilmesi halinde Doblo, Fiorino ve Pratico'da 40 bin lira 48 aya kadar % 0,89, Ducato'da ise 60 bin lira 36 aya kadar % 0,79 sabit faizli kredi avantajıyla satışa sunuluyor.

Pek çok modeline özgü ödeme kolaylıkları sunan Fiat, "10 Numara Fiat", kampanyası kapsamında da aracını Fiat ticari araç modellerinden biriyle yenileyen veya Fiat'tan yeni bir ticari araç alan müşterilerine "10 Numara Fiat Kasko Bizden Kampanyası" uyguluyor.

Fiat model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına "Fiat Kasko Sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 Aya Varan Sıfır Faizli Ford'lar

Binek ve ticari araç Fordlar için farklı kampanyalar mevcut. Binek otomobil modelindeki Yeni Focus 30 bin lira, 20 ay yüzde 0,69 faiz fırsatıyla satışa sunulurken; ticari araç Fordlar sıfır faiz fırsatıyla satılıyor. 

Ford model aracınız için en uygun kasko fiyatlarına "Ford Kasko Sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

548 Lira Taksitli Peugeot'lar

Binek otomobillerinde 20 bin TL kredi 20 ay vade %0,79 faiz" fırsatıyla satışa sunan Peugeot, 301 modelini ise ayda 548 lira taksit fırsatıyla satıyor. Peugeot, aynı zamanda tüm periyodik bakımları ve aşınan parça değişimi"ni içeren full servis hediyesini de tüketicileriyle buluşturuyor. 

Peugeot'unuz için en uygun kaskoya "Peugeot Kasko Sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

Renault'lara Takas Geldi

Renault, "Renault'nuzu şimdi alın, yarısını şimdi, kalanı bir yıl sonra ödeyin" sloganının kullandığı mart kampanyası ile tüm 2015 model binek otomobillerine özel %50’sini hemen, arta kalan tutarı 1 yıl sonra 12, 24, 36 taksit seçenekleriyle ödeme kolaylığı sunuyor.  

Renault, eski Renault araçlar için de takas kampanyaları sunmaktadır. Renault takas kampanyasına göre; takas araç bedelinin sıfır araç tutarının % 50'sine denk geldiği durumda, ekstra bir para ödenmesine gerek olmadan yeni model Renault’lar müşterilere teslim ediliyor. Kalan %50’lik pay ise 12 ay sonra tek ödeme veya 12 ay sonra ödenmesi koşuluyla 12, 24 ya da 36 taksitle kapatılabiliyor.

Renault’lardaki faiz avantajlarına ek olarak, mevcut aracını takas ederek yeni bir Fluence almak isteyen müşterilere ilave 3 bin liralık takas indirimi yapılıyor.

Renault model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına "Renault Kasko Sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toyota’nı Şimdi Al, Taksidini Sonra Öde

Mart ayına özel, "şimdi al, taksitlere ekim 2015'te başla" fırsatı sunan Toyota’nın; Yaris’i 39 bin 950, Auris'i 47 bin 750, Corolla'sı ise 50 bin 750 liradan başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Toyota model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına "Toyota Kasko Sigortası" sayfamızdan ulaşın.

Araçlarınızın markası ve modeli ne olursa olsun tüm araçlar ve sürücüler, kasko güvencesine ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacı en uygun şekilde karşılamak için Sigortam.net'e gelerek kasko poliçe sorgulaması formunu doldurun, dilerseniz de 7/24 kesintisiz hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler