Otomobil Yasası Yolda

Başbakanlık, otomobil piyasası için birtakım düzenlemelere gidiyor. Türkiye’de otomobil üretiminin teşvik edileceği Otomobil Yasası ile birlikte otomobil ihracatında da önemli kısıtlamalara gidilecek. Ayrıca lüks otomobiller için de kota söz konusu.
 
Türkiye’de otomobil üretimi yapan beş firma bulunuyor. Bu sayının iki katı kadar da ithalatçı firma mevcut. Yirmi markaya ait farklı modellerin satıldığı otomobil piyasasında fiyatlar da standartlar da üreticiler tarafından belirleniyor. Otomobil üretimi için ise bir standart yok. Her üretici kendi üretim standardını kendisi belirliyor. Hazırlanan yeni yasa ile standartların yükseltilmesi ve fiyatların düşürülmesi amaçlanıyor. Otomobil yasası ile Türkiye’de üretim yapan firma sayısı belirlenecek ve ithalat kaldırılacak. Böylece Türkiye’de üretim yapmayan otomobil firması, satış da yapamayacak.
 
Otomobiliniz için en uygun kasko sigortası Sigortam.net’te. Hemen www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan sigorta sorgulama yapın, kasko fiyatları ve seçeneklerini görün. Size en uygun kaskoya 3 dakikada ulaşın, yüzde 45’e varan fiyat avantajlarını kaçırmayın.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma  ile %45 fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL