444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Otomobil Yasası Yolda

25 Nisan 2013
Başbakanlık, otomobil piyasası için birtakım düzenlemelere gidiyor. Türkiye’de otomobil üretiminin teşvik edileceği Otomobil Yasası ile birlikte otomobil ihracatında da önemli kısıtlamalara gidilecek. Ayrıca lüks otomobiller için de kota söz konusu.
 
Türkiye’de otomobil üretimi yapan beş firma bulunuyor. Bu sayının iki katı kadar da ithalatçı firma mevcut. Yirmi markaya ait farklı modellerin satıldığı otomobil piyasasında fiyatlar da standartlar da üreticiler tarafından belirleniyor. Otomobil üretimi için ise bir standart yok. Her üretici kendi üretim standardını kendisi belirliyor. Hazırlanan yeni yasa ile standartların yükseltilmesi ve fiyatların düşürülmesi amaçlanıyor. Otomobil yasası ile Türkiye’de üretim yapan firma sayısı belirlenecek ve ithalat kaldırılacak. Böylece Türkiye’de üretim yapmayan otomobil firması, satış da yapamayacak.
 
Otomobiliniz için en uygun kasko sigortası Sigortam.net’te. Hemen www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan sigorta sorgulama yapın, kasko fiyatları ve seçeneklerini görün. Size en uygun kaskoya 3 dakikada ulaın, yüzde 45’e varan fiyat avantajlarını kaçırmayın.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma  ile %45 fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracınızda Birden Fazla Hasar Olursa Hasar Tazminatı Alabilir misiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kasko hasarlarında sıkça karşılaşılan ve genelde sigortalıların sorun yaşamalarına neden olan durumlardan birisi de birden fazla hasarı olan araçlarla ilgili yapılan tazminat talepleridir.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Hasar Sonrası Kesintiler Nelerdir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Aracınızla kaza yaptığınızda ve araçta hasar meydana geldiğinde hasar tutarını sigorta şirketi karşılasa bile poliçe şartlarına göre zorunlu bazı kesintileri sizin ödemeniz gerekebilir.