Ray Sigorta’dan Avantajlı Kasko Çeşitleri

Her geçen sigorta sektörüne yeni isimlerin dahil olmasıyla, tek tip olmasına alıştığımız sigortalar da çeşitlenmeye başlıyor. Sektörde faaliyet gösteren sigorta şirketlerinin çoğalmasıyla rekabet ortamı yükselen bir ivme gösterirken; karşılaştırma yapılabilecek seçenekler çoğalıyor. 

Çeşitliliğin en fazla olduğu sigorta türleri arasında kasko ilk sırada yer alıyor. Bu durum en çok sürücülere yarıyor. Böylece farklı şirketlerden kasko teklifleri alınabiliyor, en uygun kasko fiyatlarına kısa sürede ulaşılabiliyor.

Rekabet ortamına rağmen müşteri sadakatini devam ettirmek isteyen sigorta şirketleri ise, kampanyalar yapmaya ve kasko seçeneklerinde çeşitlilik sunmaya başladı. Bir çok sigorta çeşidinde hizmet veren Ray Sigorta da bu şirketlerden biri olarak çıkıyor karşımıza.

Ray Sigorta’nın avantajlı araç kasko sigortalarında sunduğu seçekler arasında; "Prenses Kasko" ve "Genişletilmiş Kasko" başta yer alıyor. Hala kasko sigortanızı yaptırmadıysanız, teminatlarıyla ve çeşitli hizmetleriyle birbirinden ayrılan Prenses Kasko ve Genişletilmiş Kasko’yu incelemenizde fayda var.

Ray Sigorta Kasko Çeşitleri
 

Prenses Kasko

Bütçeye ve ihtiyaçlara uygun kasko paketlerini bir araya getiren Ray Sigorta, Prenses Kasko ile kadın sürücülere hitap etmektedir.

Prenses Kasko’dan ekstra bir koşul olmaksızın tüm kadın sürücüler faydalanabiliyor. Ray Sigorta’nın Prenses Kasko’sunun özellikleri şunlardır;

 • Hasar anında sigortalının zarar görmüş aracını bulunduğu konumdan alır ve onarım sürecinden sonra sigortalının ikametgah adresine bırakır.
   
 • Tutarı 3 bin TL’nin altındaki hasarlarda(bu hizmet sadece hızlı onarım merkezlerinin bulunduğu illerde yapılır bunun dışındaki illerde zarar gören araç anlaşmalı araç servislerine bırakılır.) en geç 3 gün içerisinde araç onarılarak teslim edilir.

Genişletilmiş Kasko Sigortası
 

 • Aracın kara veya demiryolunda ilerlerken motorlu , motorsuz araçlarla çarpması sonucu oluşan zararlar,
   
 •  Aracın herhangi bir cisme çarparak devrilmesi, düşmesi veya yuvarlanması,
   
 • 3. kişilerin kötü niyetle veya istemeksizin neden olduğu hasarlar,
   
 • Aracın yanması,
   
 • Aracın veya araç aksesuarlarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi esnasında oluşan zararlar,
   
 • Aracın kullanılması sırasında üçüncü şahıslara verilecek bedeni ve maddi zararları Trafik Sigortası teminat limitlerinin üstünde kalan kısmı poliçede yazılı limitlere kadar teminat altına alınır.

Sigortam.net’ten sigorta alacaklar, en iyi sigorta şirketlerinin en uygun tekliflerini görebilir. En iyi fiyat garantisiyle kasko sigortasında avantajı yakalayabilir. Bunun için tek yapmanız gereken Sigortam.net'in kasko teklif formunu doldurmak veya 7/24 kesintisiz hizmet anlayışıyla hareket eden 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı aramaktır.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL