Ray Sigorta’dan “RS Servis”

Ray Sigorta, 1 Ağustos’tan itibaren kasko poliçesinde Ray Oto Estetik Hizmeti teminatı bulunan müşterilerine RS Servis bayilerinde mini onarım hizmeti sunmaya başladı. RS Servis, Türkiye’de birçok bölgede bayilerine “Mini Onarım ve Mobil Parça Onarımı” konularında eğitim de verdi.

Konuyla ilgili açıklamadan bulunan RS Servis Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, 2014 yılı hedeflerinden birinin mini onarım hizmeti alanında en az 3 sigorta şirketi ile anlaşmak olduğunu vurguladı. Ray Sigorta’nın 2014 yılında anlaştığı sigorta şirketleri ve anlaşma tarihleri şu şekilde: 1 Ocak 2014 – Güneş Sigorta, 1 Şubat 2014 – Axa Sigorta, 1 Mart 2014 – Doğa Sigorta ve 1 Ağustos 2014 – Ray Sigorta.

Ünaldı, sigorta sektörüne 100 milyon liradan daha fazla tasarruf sağlamayı amaçladıklarına dikkat çekerek, bu amaçla onarılan mobil parça adedini %15 oranında artırarak 285 binden 330 bin adete yükselteceklerini açıkladı.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Müşteri İlişkileri Departmanı Büyük Önem Taşıyor

Müşteri İlişkileri Departmanı’nda da uzman bir kadroyla başarı sağladıklarını aktaran Ünaldı, mini onarım, mobil parça onarımı ve hasar onarımı hizmetlerinde önem verdikleri konunun müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi. Bu nedenle müşteri memnuniyeti oranlarının %99.7 ile neredeyse %100’e yaklaştığını vurgulayan Ünaldı, memnuniyet ölçümü yaptıkları aşamaları şöyle anlattı.

Birinci aşamada her müşteriden aldıkları hizmet sonrasında onarım işleminin, telefonda bilgilendirmenin, süreçle ilgili bilgi verilip verilmediği, onarım hızı vs. sorular içeren bir anket yaptıklarını söyledi.

İkinci aşamada anketi doldurup doldurmadıklarını öğrenmek için telefonla aradıklarını ve yine aldıkları hizmetten ne kadar memnun olduklarını öğrenmek için sorular sorduklarını söyledi.
Üçüncü aşamada ise ilgisiz şikayetleri bile değerlendirdiklerini, Müşteri İlişkileri Departmanı’nı önemsedikleri için genel müdür yardımcısının da bu departmanın takibinden sorumlu olduğunu söyledi. Yapılan her şikayeti “Müşteri Şikayeti Değerlendirme Formları” ile dosyalayarak sakladıklarını belirten Atalay, objektif bir şekilde bu şikayetleri değerlendirdiklerini ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmalar yapıtıklarını sözlerine ekledi.

Ray Sigorta’nın en uygun kasko fiyatlarınaSigortam.net üzerinden kasko hesaplama yaparak 3 dakikada ulaşmanız mümkün. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, sigortanızı telefonda satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL