Ray Sigorta ile Hem Aracınız, Hem de Gözleriniz Güvende

Türkiye’nin önemli sigorta şirketlerinden Ray Sigorta’nın, kasko poliçesi alacak müşterilerine çok güzel bir haberi var. 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Ray Sigorta’dan bireysel kasko poliçesi alacak herkes, yılda bir defa kullanılmak üzere ücretsiz göz ve katarakt muayenesi yaptırma imkanı kazanıyor.

Ray Sigorta Kasko Sigortası Başvurusu İçin Tıkla

Ray Sigorta’dan kasko poliçesi yaptıranların avantajları sadece bununla da sınırlı kalmıyor. Ray Sigorta’nın Gözde Asistans hizmetleri ile anlaşmalı tıp merkezlerinde ücretsiz göz ve katarakt muayenesi olanlar, ayrıca anlaşmalı merkezlerin diğer tektik ve tedavilerinden de indirimli olarak faydalanıyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Ray Sigorta’dan Müşterilerine Çok Avantajlı Teklif

Başlatılan kampanya ile birlikte Ray Sigorta müşterileri ücretsiz göz ve katarakt muayenesi  dışında, anlaşmalı kurumlardan indirimli tektik ve tedavi hizmetlerinden yararlanabildikleri gibi, anlaşmalı optik merkezlerinden alacakları ürünlerde de bu indirimlerden faydalanabilecekler.

Ray Sigorta Avantajları Bitmiyor

Ray Sigorta’nın müşterilerine sunduğu sağlık avantajlarının haricinde, kasko ile güvence sağlanan aracın muayene için bulunduğu lokasyondan alınarak, TÜVTÜRK istasyonuna götürülmesi ve aracın teslim edilmesi hizmetlerinden de Ray Sigorta’dan kasko sigortası alanlar indirimli olarak yararlanabilecekler.

Hemen Ray Sigorta’dan Kasko Teklifi Alın

Ray Sigorta kasko ürünlerine Sigortam.net avantajlarıyla sahip olmak için hemen online kasko teklifi alın veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın, ihtiyacınız olan poliçeye kolayca sahip olun.

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortalarının Arasındaki Fark Nedir?
Araç kasko sigortası ile trafik sigortası arasında önemli farklar vardır....Öncelikle üzerinde durulması gereken nokta ise zorunlu trafik sigortası poliçesinin aracın ruhsatı ve ehliyeti kadar önemli...olduğudur.[widget id="sigortamnet_kaskotrafik_widget-2"]
Trafik sigortası ile araç kasko sigortasının en önemli farklarını sıralarsak:
1....Trafik sigortası her araç sahibi için zorunludur ve her yıl yenilenmesi gerekmektedir. Bu sigortayı yaptırmadığı tespit edilen araçlar trafiğe çıkamazlar. Trafik şubesinin garajında...bekletilen aracı almak için zorunlu trafik sigortasını yatırarak gerekli belgeleri beyan etmek gerekir. Sigortasız trafiğe çıkan...araç için ceza ödendikten sonra ancak tekrar trafiğe çıkabilir. Buna karşılık kasko sigortası zorunlu değil isteğe bağlıdır,...aracı kullanan ya da araç sahibi isterse bu sigortayı yaptırır.
2.  Trafik sigortası herhangi bir hasar...durumunda karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına almaktadır.  Zorunlu olmasının sebebi de budur....Zorunlu trafik sigortası herhangi bir hasar durumunda karşılıklı tarafların kusurlarına bakarak zararı karşılar ve karşılanacak...olan zararın limitleri her yıl resmen belirlenir. Kasko...sigortası ise aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararları...güvence altına alır ve ancak sigortalı isterse bu sigortayı yaptırarak kendini güvence altına alır.
3. Zorunlu trafik...sigortası sadece belli başlı vefat, yaralanma gibi durumları teminat altına alırken, kasko sigortası ise sigorta şirketinin...belirlediği kapsam dahilinde pek çok farklı teminatı kapsar. Bu nedenle de trafik sigorta primleri daha ucuzken...kasko primleri daha pahalıdır.