444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta ile Hem Aracınız, Hem de Gözleriniz Güvende

20 Ocak 2016

Türkiye’nin önemli sigorta şirketlerinden Ray Sigorta’nın, kasko poliçesi alacak müşterilerine çok güzel bir haberi var. 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Ray Sigorta’dan bireysel kasko poliçesi alacak herkes, yılda bir defa kullanılmak üzere ücretsiz göz ve katarakt muayenesi yaptırma imkanı kazanıyor.

Ray Sigorta Kasko Sigortası Başvurusu İçin Tıkla

Ray Sigorta’dan kasko poliçesi yaptıranların avantajları sadece bununla da sınırlı kalmıyor. Ray Sigorta’nın Gözde Asistans hizmetleri ile anlaşmalı tıp merkezlerinde ücretsiz göz ve katarakt muayenesi olanlar, ayrıca anlaşmalı merkezlerin diğer tektik ve tedavilerinden de indirimli olarak faydalanıyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Ray Sigorta’dan Müşterilerine Çok Avantajlı Teklif

Başlatılan kampanya ile birlikte Ray Sigorta müşterileri ücretsiz göz ve katarakt muayenesi  dışında, anlaşmalı kurumlardan indirimli tektik ve tedavi hizmetlerinden yararlanabildikleri gibi, anlaşmalı optik merkezlerinden alacakları ürünlerde de bu indirimlerden faydalanabilecekler.

Ray Sigorta Avantajları Bitmiyor

Ray Sigorta’nın müşterilerine sunduğu sağlık avantajlarının haricinde, kasko ile güvence sağlanan aracın muayene için bulunduğu lokasyondan alınarak, TÜVTÜRK istasyonuna götürülmesi ve aracın teslim edilmesi hizmetlerinden de Ray Sigorta’dan kasko sigortası alanlar indirimli olarak yararlanabilecekler.

Hemen Ray Sigorta’dan Kasko Teklifi Alın

Ray Sigorta kasko ürünlerine Sigortam.net avantajlarıyla sahip olmak için hemen online kasko teklifi alın veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın, ihtiyacınız olan poliçeye kolayca sahip olun. 


Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Sigortam.net Müşterilerine Daha Çok Kazandıracak

13 Ağustos 2010 Cuma
Sigortam.net web sitesi kullanıcılarının katılabildiği bir kampanya ile müşterilerine daha çok kazandırmayı hedefliyor.

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, Tüketicileri Hangi Konuda Uyardı?

19 Ağustos 2010 Perşembe
Tüketiciler sigorta yaptırırken sadece poliçe primlerine bakmamalı, poliçede verilen teminatların limit ve kapsamların ihtiyacı karşılaması daha önemli.