Ray Sigorta Ücretsiz Göz ve Katarakt Muayenesi | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta ile Hem Aracınız, Hem de Gözleriniz Güvende

Türkiye’nin önemli sigorta şirketlerinden Ray Sigorta’nın, kasko poliçesi alacak müşterilerine çok güzel bir haberi var. 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Ray Sigorta’dan bireysel kasko poliçesi alacak herkes, yılda bir defa kullanılmak üzere ücretsiz göz ve katarakt muayenesi yaptırma imkanı kazanıyor.

Ray Sigorta Kasko Sigortası Başvurusu İçin Tıkla

Ray Sigorta’dan kasko poliçesi yaptıranların avantajları sadece bununla da sınırlı kalmıyor. Ray Sigorta’nın Gözde Asistans hizmetleri ile anlaşmalı tıp merkezlerinde ücretsiz göz ve katarakt muayenesi olanlar, ayrıca anlaşmalı merkezlerin diğer tektik ve tedavilerinden de indirimli olarak faydalanıyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Ray Sigorta’dan Müşterilerine Çok Avantajlı Teklif

Başlatılan kampanya ile birlikte Ray Sigorta müşterileri ücretsiz göz ve katarakt muayenesi  dışında, anlaşmalı kurumlardan indirimli tektik ve tedavi hizmetlerinden yararlanabildikleri gibi, anlaşmalı optik merkezlerinden alacakları ürünlerde de bu indirimlerden faydalanabilecekler.

Ray Sigorta Avantajları Bitmiyor

Ray Sigorta’nın müşterilerine sunduğu sağlık avantajlarının haricinde, kasko ile güvence sağlanan aracın muayene için bulunduğu lokasyondan alınarak, TÜVTÜRK istasyonuna götürülmesi ve aracın teslim edilmesi hizmetlerinden de Ray Sigorta’dan kasko sigortası alanlar indirimli olarak yararlanabilecekler.

Hemen Ray Sigorta’dan Kasko Teklifi Alın

Ray Sigorta kasko ürünlerine Sigortam.net avantajlarıyla sahip olmak için hemen online kasko teklifi alın veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın, ihtiyacınız olan poliçeye kolayca sahip olun. 


Benzer İçerikler

Kasko Sektörü İhtiyaca Uygun Ürünlerle Büyüyecek

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken büyüyen kasko sektörüne dair önemli açıklamalarda bulundu.

Devamını Oku

Araba Alırken Otopark Borcuna Dikkat Edin!

Yeni bir araç alırken aracın otopark borcunun sorgulanması gerekir. Böylece aracınızı satın aldıktan sonra otopark parası ödemek durumunda kalmazsınız.

Devamını Oku

Axa Sigorta, ”Türkiye’nin En Beğenilen Sigorta Şirketi” Seçildi.

Sigorta sektörünün öncü şirketlerinden Axa Sigorta, Capital'in yaptığı araştırmalarda ''Türkiye'nin En Beğenilen Sigorta Şirketi'' seçildi.

Devamını Oku