444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Renault Talisman Tanıtıldı

07 Temmuz 2015

Renault’un uzun süredir beklenen yeni modeli Talisman tanıtıldı. Yıllarca Laguna modeli ile orta sınıf için araçlar üreten Renault, kısa bir süre sessizliğin ardından yine orta sınıfa hitap eden Talisman modelini resmen tanıttı.

Orta Sınıfa Hitap Edecek

Araba dünyasındaki diğer rakipleri olan Ford Mondeo, Volkswagen Passat, Mazda 6 gibi modellerle mücadele edecek olan Talisman, yeni nesil ısıtma ve soğutma sistemi, üstün 8.7 inçlik multimedya teknolojisi gibi donanımlarının yanı sıra, tasarımıyla da büyük bir beğeni topladı.

Renault Talisman uzun kaput dizaynı, ön ve arka kısmındaki sadece kendisine özgün led aydınlatmalar ve oldukça büyük logosuyla birlikte oldukça iyi bir tasarıma sahip.  

 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

CMF platforma üzerine inşa edilen aracın uzunluğu ise 4.85 metre olacak. 1.87 metre genişliğe, 1.46 metre yükseliğe ve 2.81 metre dingil aralığına sahip olacak aracın Talisman, iç mekan olarak da büyük bir lüks ve konfor sunuyor.

Donanım Zengini Olacak

2016 yılında satışı çıkması beklenen Renault Talisman, adaptif hız sabitleme, elektronik el freni, kör nokta uyarısı, geri dönüş kamerası, aktif süspansiyon, 4Control, şerit takip, emniyetli mesefa uyarısı gibi üstün teknoloji donanım özellkleri ile de 2016 yılının en çok konuşulan otomobili olmaya aday.

Eylül ayında Frankurt Motor Show’da olacak olan aracın satış fiyatının ise kış aylarında belli olması bekleniyor.

Aracınız için kasko yaptırmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Sigortam.net üzerinden aracınızın kasko sigortası sorgulamasını yapabilirsiniz. İster online kasko teklifi alarak Sigortam.net, isterseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı üzerinden aracınız için en uygun sigortaya hemen sahip olun.


Okumaya Devam Edin

Renault Kasko Sigortası İçin En Fiyat Garantisi ile Teklif Alın!

31 Temmuz 2012 Salı

Renault marka aracınıza özel kasko için kasko sigortası hesaplama işlemini Sigortam.net'ten yapın, %45'e varan fiyat avantajlarından yararlanın.

Renault Clio Kasko Sigortası

26 Kasım 2012 Pazartesi

Renault Fluence Kasko Sigortası

26 Kasım 2012 Pazartesi