Renault Talisman Tanıtıldı

Renault’un uzun süredir beklenen yeni modeli Talisman tanıtıldı. Yıllarca Laguna modeli ile orta sınıf için araçlar üreten Renault, kısa bir süre sessizliğin ardından yine orta sınıfa hitap eden Talisman modelini resmen tanıttı.

Orta Sınıfa Hitap Edecek

Araba dünyasındaki diğer rakipleri olan Ford Mondeo, Volkswagen Passat, Mazda 6 gibi modellerle mücadele edecek olan Talisman, yeni nesil ısıtma ve soğutma sistemi, üstün 8.7 inçlik multimedya teknolojisi gibi donanımlarının yanı sıra, tasarımıyla da büyük bir beğeni topladı.

Renault Talisman uzun kaput dizaynı, ön ve arka kısmındaki sadece kendisine özgün led aydınlatmalar ve oldukça büyük logosuyla birlikte oldukça iyi bir tasarıma sahip.  

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

CMF platforma üzerine inşa edilen aracın uzunluğu ise 4.85 metre olacak. 1.87 metre genişliğe, 1.46 metre yükseliğe ve 2.81 metre dingil aralığına sahip olacak aracın Talisman, iç mekan olarak da büyük bir lüks ve konfor sunuyor.

Donanım Zengini Olacak

2016 yılında satışı çıkması beklenen Renault Talisman, adaptif hız sabitleme, elektronik el freni, kör nokta uyarısı, geri dönüş kamerası, aktif süspansiyon, 4Control, şerit takip, emniyetli mesefa uyarısı gibi üstün teknoloji donanım özellkleri ile de 2016 yılının en çok konuşulan otomobili olmaya aday.

Eylül ayında Frankurt Motor Show’da olacak olan aracın satış fiyatının ise kış aylarında belli olması bekleniyor.

Aracınız için kasko yaptırmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Sigortam.net üzerinden aracınızın kasko sigortası sorgulamasını yapabilirsiniz. İster online kasko teklifi alarak Sigortam.net, isterseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı üzerinden aracınız için en uygun sigortaya hemen sahip olun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL