444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Sevimli Arabalar

02 Mayıs 2014

En sevimli arabaları görmek istemez misiniz? En sevimli 5 arabayı sizlerle paylaştık. Eminiz ki bu arabalara sahip olmak isteyen çok fazla kişi olacak. Sahip olanlar ise bu arabalarını güvence altına almalı, kasko sigortası yaptırarak zarar görmesini engellemelidir. Bunu yapmak ise son derece kolay. Sigortam.net'ten kasko hesaplama yaparak en uygun fiyatlarla kasko sigortanızı yaptırabilirsiniz.
 

1. Hem rahat hem hem ilgi çekici hem de işlevi fazla bir arabam olsun diyenler için 1956 model Ford F100 Pick-up Truck ideal. Trafikte seyrederken etraftaki insanların da dikkatini fazlasıyla çekecek olan bu yeşil renk tonuna sahip sevimli araba ayrıca tercih sebebi olacaktır. Ford kasko sigorta sorgulama ile Fordunuz için en uygun kaskoya ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Özellikle bayanların ilgisini çekecek bu arabanın modeli Fiat 500 Pink Barbie. Gerçekten de görünümü ve rengiyle bir barbie bebeğinin arabasını andıran bu otomobilin bayanların vazgeçilmezi olacağı süphesiz. Fiat kasko sigorta sorgulama ile Fiatınız için uygun fiyatlarla kasko yaptırın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Sarı renkli bu spor model araba otomobilinde rahatlık arayanlar için bir tercih olabilir. Renk konusunda iddialı olanlar için ideal olan bu arabanın modeli Tata Nano.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Mini Cooper'ı andıran bu araba mini hayranları için bir alternatif olabilir. Turkuaz renge sahip olan bu sevimli otomobil bir Honda N-ONE modeli. Honda kasko sigorta sorgulama ile Hondanızı en uygun fiyatlarla koruyun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.  Toz pembe rengi ve şirin görünümüyle yine bayanlara hitap eden bir otomobil. Üstünün açılabilir olması da ayrıca ilgi çekici olan bu arabanın modeli Volkswagen Beetle. Volkswagen kasko sigorta sorgulama yapın Volkswageninizi tehlikelere karşı uygun fiyatlarla sigortalatın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun araba kasko fiyatları listesine kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşarak sigorta ile ilgili bilgi alın.


Okumaya Devam Edin

Aracınızda Birden Fazla Hasar Olursa Hasar Tazminatı Alabilir misiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kasko hasarlarında sıkça karşılaşılan ve genelde sigortalıların sorun yaşamalarına neden olan durumlardan birisi de birden fazla hasarı olan araçlarla ilgili yapılan tazminat talepleridir.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Hasar Sonrası Kesintiler Nelerdir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Aracınızla kaza yaptığınızda ve araçta hasar meydana geldiğinde hasar tutarını sigorta şirketi karşılasa bile poliçe şartlarına göre zorunlu bazı kesintileri sizin ödemeniz gerekebilir.