444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sevimli Dostlarla Yolculuk

Sevimli dostlarla yola çıkmak bir başkadır. Arabasının camından köpeğinin tasmasını tutarak köpeğini gezdirme şekli ise trafikte hem sürücü hem de hayvanın hayatı açısından büyük risk taşır. Ayrıca bu durum sürücünün trafikte dikkatini çok fazla dağıtabilir.
 

1. Trafikte bu şekilde ilerlemek çok fazla risk taşıyor. Böyle bir durumla karşılaşma ihtimaline karşı kasko sigortası yaptırmayın unutmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Böyle yağmurlu bir havada köpeğini dışarda yürüten bir sürücü. Zavallı hayvan soğukta ilerliyor arabanın içinde sıcacak oturmak varken…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Sürücülerin dışında sokaktaki insanları da tedirgin edebilir, sürücünün böyle bir durumda köpeğe nasıl sahip çıkabileceği de meçhul…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Üç köpeği birden bu şekilde götürmek son derece tehlikeli. Daha bir köpeğe sahip çıkmak zorken bu görüntü "Nasıl Bir Cesaret?" diye sordurmuyor değil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Bu şekilde köpeğin gezdirilmesi sürücünün dikkatini büyük oranda dağıtabilir. Hem yola odaklanıp hem köpeğine sahip çıkması son derece zor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Küçücük tatlı bir köpeğin bu şekilde gezdirilmesi hayvanın ezilme tehlikesiyle karşılaşmasına da yol açabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz köpeğinizi bu şekilde gezdirmiyor olabilirsiniz fakat böyle bir sürücüyle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle aracınızı ve kendinizi güvence altına alın.

Sigortam.net üzerinden araba sigortası hesaplama yaparak araba sigorta fiyatları listesine kolayca ulaşıp bütçenize en uygun kasko sigortasını %45 fiyat avantajıyla satın alın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza danışarak, detaylı bilgi alın.


Benzer İçerikler

Trafikte Alkol ve Sigara Düzenlemesi

Araç sürücülerini yakından ilgilendiren, trafikte alkol ve sigara kullanımını da içeren düzenlemeler onaylanırsa sürücülerin daha dikkatli olması gerekecek.

Devamını Oku

Kasko Poliçesi Otomobil Arızasını Karşılar mı?

Otomobiliniz çeşitli yıpranma veya aşınma durumundayken beklenmedik arıza hatta kaza yapması sonucunda ortaya çıkan zararlar kasko poliçesi kapsamında ödenebilir.

Devamını Oku

Kazaya Karışmayan Sürücü %25 Daha Az Kasko Primi Ödeyecek

Aviva Sigorta yeni sigorta ürünüyle müşterilerine %25 oranında kasko indirimi sunuyor. Aviva Sigorta'nın en uygun kasko teklifine Sigortam.net'ten ulaşın.

Devamını Oku