Sevimli Dostlarla Yolculuk

Sevimli dostlarla yola çıkmak bir başkadır. Arabasının camından köpeğinin tasmasını tutarak köpeğini gezdirme şekli ise trafikte hem sürücü hem de hayvanın hayatı açısından büyük risk taşır. Ayrıca bu durum sürücünün trafikte dikkatini çok fazla dağıtabilir.
 

1. Trafikte bu şekilde ilerlemek çok fazla risk taşıyor. Böyle bir durumla karşılaşma ihtimaline karşı kasko sigortası yaptırmayın unutmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Böyle yağmurlu bir havada köpeğini dışarda yürüten bir sürücü. Zavallı hayvan soğukta ilerliyor arabanın içinde sıcacak oturmak varken…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Sürücülerin dışında sokaktaki insanları da tedirgin edebilir, sürücünün böyle bir durumda köpeğe nasıl sahip çıkabileceği de meçhul…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Üç köpeği birden bu şekilde götürmek son derece tehlikeli. Daha bir köpeğe sahip çıkmak zorken bu görüntü "Nasıl Bir Cesaret?" diye sordurmuyor değil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Bu şekilde köpeğin gezdirilmesi sürücünün dikkatini büyük oranda dağıtabilir. Hem yola odaklanıp hem köpeğine sahip çıkması son derece zor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Küçücük tatlı bir köpeğin bu şekilde gezdirilmesi hayvanın ezilme tehlikesiyle karşılaşmasına da yol açabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz köpeğinizi bu şekilde gezdirmiyor olabilirsiniz fakat böyle bir sürücüyle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle aracınızı ve kendinizi güvence altına alın.

Sigortam.net üzerinden araba sigortası hesaplama yaparak araba sigorta fiyatları listesine kolayca ulaşıp bütçenize en uygun kasko sigortasını %45 fiyat avantajıyla satın alın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza danışarak, detaylı bilgi alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL