Sıfır Araç için Kasko Sigortası Fiyatları

Resmi Gazete yayınlanan tebliğe göre 2012 yılı itibariyle model yılı geçişleri, önceki yıllarda olduğu gibi Ağustos ayında değil, yıl başlarında gerçekleştirilecek. Bu uygulamayla, 01 Ocak 2013 ve 31 Aralık 2013 tarihleri arasında üretilen araçlar veya ithal edilen araçların tamamı 2013 model olarak kabul ediliyor. Yeni düzenleme trafiğe kaydı yapılan tüm motorlu araçlar için geçerli olacak.

 
Bu yıl 2013 model sıfır araç alımı Ocak ayı itibariyle gerçekleşecek. Almış olduğunuz 2013 model aracınızı, kasko sigortası ile oluşabilecek herhangi bir kaza ihtimaline karşı koruma altına alarak güvenli sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. 
 
 

Kasko sigortası, aracımızı risklere karşı koruyan ve yaptırılması isteğe bağlı olan bir sigorta türüdür. Yüksek meblağlara aldığınız ve sizin için değerli olan aracınızı, kasko sigortası ile küçük küçük ödemelerle ancak büyük masraflara karşı korumaya alabilirsiniz. Üstelik poliçenize yıl boyunca ihtiyaç duymamanız halinde bir sonraki yıl önemli oranlarda indirimle daha da ucuza alabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
Hasarsız geçirdiğiniz bir kasko yılı içinde;
İlk 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenileme yaparken % 30,
İkinci 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenileme yaparken % 40,
Üçüncü 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenileme yaparken % 50,
Dördüncü 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenileme yaparken % 60 oranlarında indirim alırsınız. 
 
Bu oranlar, şirketler arasında değişiklik göstermekle birlikte genel olarak kullanılan tablo bu şekildedir.
 
Ocak ayı itibariyle alacağınız 2013 model sıfır araç için kasko sigortası yaptırırken daha önce kazanmış olduğunuz hasarsızlık indirimi hakkınızı yeni aracınızın kasko poliçesinde kullanabilirsiniz. Bu durum sigorta poliçenizin yenilemesini başka bir şirketten yaptırmanız durumunda da geçerlidir. 
Sigortam.net’ten online sigorta sorgulama ile aracınızı satın almadan önce de kasko fiyatını öğrenebilirsiniz. Bu durumda aracınızı satın aldıktan sonra fiyatlarda ufak değişiklikler olma ihtimaline karşı, satın alma gerçekleştikten sonra güncel bilgilerinizle tekrar teklif almanız gerekir.
 
İhtiyaçlarınıza özel, en uygun kasko sigortası için Sigortam.net internet adresinden veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 bize ulaşın.
 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL