444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sıfır Araç için Kasko Sigortası Fiyatları

09 Ocak 2013
Resmi Gazete yayınlanan tebliğe göre 2012 yılı itibariyle model yılı geçişleri, önceki yıllarda olduğu gibi Ağustos ayında değil, yıl başlarında gerçekleştirilecek. Bu uygulamayla, 01 Ocak 2013 ve 31 Aralık 2013 tarihleri arasında üretilen araçlar veya ithal edilen araçların tamamı 2013 model olarak kabul ediliyor. Yeni düzenleme trafiğe kaydı yapılan tüm motorlu araçlar için geçerli olacak.
 
Bu yıl 2013 model sıfır araç alımı Ocak ayı itibariyle gerçekleşecek. Almış olduğunuz 2013 model aracınızı, kasko sigortası ile oluşabilecek herhangi bir kaza ihtimaline karşı koruma altına alarak güvenli sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. 
 
 

Kasko sigortası, aracımızı risklere karşı koruyan ve yaptırılması isteğe bağlı olan bir sigorta türüdür. Yüksek meblağlara aldığınız ve sizin için değerli olan aracınızı, kasko sigortası ile küçük küçük ödemelerle ancak büyük masraflara karşı korumaya alabilirsiniz. Üstelik poliçenize yıl boyunca ihtiyaç duymamanız halinde bir sonraki yıl önemli oranlarda indirimle daha da ucuza alabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Hasarsız geçirdiğiniz bir kasko yılı içinde;
İlk 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenileme yaparken % 30,
İkinci 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenileme yaparken % 40,
Üçüncü 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenileme yaparken % 50,
Dördüncü 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenileme yaparken % 60 oranlarında indirim alırsınız. 
 
Bu oranlar, şirketler arasında değişiklik göstermekle birlikte genel olarak kullanılan tablo bu şekildedir.
 
Ocak ayı itibariyle alacağınız 2013 model sıfır araç için kasko sigortası yaptırırken daha önce kazanmış olduğunuz hasarsızlık indirimi hakkınızı yeni aracınızın kasko poliçesinde kullanabilirsiniz. Bu durum sigorta poliçenizin yenilemesini başka bir şirketten yaptırmanız durumunda da geçerlidir. 
Sigortam.net’ten online sigorta sorgulama ile aracınızı satın almadan önce de kasko fiyatını öğrenebilirsiniz. Bu durumda aracınızı satın aldıktan sonra fiyatlarda ufak değişiklikler olma ihtimaline karşı, satın alma gerçekleştikten sonra güncel bilgilerinizle tekrar teklif almanız gerekir.
 
İhtiyaçlarınıza özel, en uygun kasko sigortası için Sigortam.net internet adresinden veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 bize ulaşın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.