Sigorta Karşılaştırma | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Karşılaştırma

Kasko sigortasında, diğer tüm sigorta türlerinde olduğu gibi, size en uygun kasko paketini ve teklifini bulmak önemlidir. Bütçeniz ve aracınız için en doğru sigortayı yaptırmak, fazla veya az ödeme yapmaktan kaçınmak için farklı sigorta şirketlerinin sundukları özel avantajları ve paketleri Sigortam.net ile kolayca karşılaştırabilirsiniz. 
 
İnternet üzerinden yapacağınız kasko karşılaştırma sayesinde acenteleri tek tek dolaşmanız ve fiyat almanıza gerek kalmaz. Şirketlerin sunduğu fiyatları tek bir seferde görebilmeyi ve bu sayede vakitten kazanmayı sağladığı için internetten sigorta yaptırmak günümüzde en çok kullanılan yöntemler arasında.
 
 

Hangi Sigorta Şirketlerinin Tekliflerini Karşılaştırabilirim?

 
Sigortam.net olarak sunduğumuz karşılaştırmalı sigorta hizmetimiz ile anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini görebilir, seçtiğiniz kasko sigortasını hemen yaptırabilir ve yıl boyunca sürekli destek alabilirsiniz. Poliçe bitişi hatırlatma hizmetimiz sayesinde poliçe süreniz bitmeden yenileyebilir ve bunun getirdiği avantajlara sahip olabilirsiniz. 
 
Sigortam.net ile karşılaştırma yapabileceğiniz ve teklif alabileceğiniz sigorta şirketlerinin bazıları aşağıda yer almakta. Şirketler ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için isimlerine tıklamanız yeterli:

 
 
 
#%sskasko%#


Benzer İçerikler

En Uygun Kasko Sigortasına Ulaşmanın 5 Yolu

Sigortam.net’ten kasko teklifi alın artık en uygun kaskoya ulaşmak için harcanan zamana ve çabaya son verin.

Devamını Oku

Evden Araç Anahtarının Çalınarak Aracın Çalınması Durumunda Kasko Sigortası Zararı Karşılar mı?

Ana teminatlar dışında poliçeye ek teminat olarak “araç anahtarının ek sözleşmede belirtilen haller sonucunda ele geçirilmesi ile sonuçlanan çalınma olayları” da bulunabilir.

Devamını Oku

Oto Cam Hasarlarında Gerekli Belgeler

Oto cam hasarının kasko kapsamında karşılanması ve camların değiştirilmesi için servise gitmeden önce bazı belgelerin tamamlanması gerekiyor.

Devamını Oku