Sigorta Karşılaştırma | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Karşılaştırma

Kasko sigortasında, diğer tüm sigorta türlerinde olduğu gibi, size en uygun kasko paketini ve teklifini bulmak önemlidir. Bütçeniz ve aracınız için en doğru sigortayı yaptırmak, fazla veya az ödeme yapmaktan kaçınmak için farklı sigorta şirketlerinin sundukları özel avantajları ve paketleri Sigortam.net ile kolayca karşılaştırabilirsiniz. 
 
İnternet üzerinden yapacağınız kasko karşılaştırma sayesinde acenteleri tek tek dolaşmanız ve fiyat almanıza gerek kalmaz. Şirketlerin sunduğu fiyatları tek bir seferde görebilmeyi ve bu sayede vakitten kazanmayı sağladığı için internetten sigorta yaptırmak günümüzde en çok kullanılan yöntemler arasında.
 
 

Hangi Sigorta Şirketlerinin Tekliflerini Karşılaştırabilirim?

 
Sigortam.net olarak sunduğumuz karşılaştırmalı sigorta hizmetimiz ile anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini görebilir, seçtiğiniz kasko sigortasını hemen yaptırabilir ve yıl boyunca sürekli destek alabilirsiniz. Poliçe bitişi hatırlatma hizmetimiz sayesinde poliçe süreniz bitmeden yenileyebilir ve bunun getirdiği avantajlara sahip olabilirsiniz. 
 
Sigortam.net ile karşılaştırma yapabileceğiniz ve teklif alabileceğiniz sigorta şirketlerinin bazıları aşağıda yer almakta. Şirketler ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için isimlerine tıklamanız yeterli:

 
 
 
#%sskasko%#


Benzer İçerikler

Yol Yardım Teminatı Alın, Yollarda Kalmayın!

Sigorta şirketleri, yolda kalmanıza neden olabilecek birçok duruma karşı kasko sigortaları kapsamında farklı yol yardım paketleri sunmaktadır. 

Devamını Oku

Kasko Ne Zaman Yapılır?

Kasko sigortasının ne zaman yapılması gerektiğini öğrenin, risk durumunda mağdur olmayın. En uygun kasko fiyatlarına ise Sigortam.net'ten kolayca ulaşın.

Devamını Oku

Araba Anahtarı Kaybolduğunda Neler Yapılabilir?

Kasko poliçenizi almadan önce ek teminatlarınız arasına araba anahtarının kaybolması ya da çalınması durumunu da dahil ederseniz, hasarınız kısa sürede karşılanır.

Devamını Oku