444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Sorgulama Nasıl Yapabilirim?

27 Şubat 2014

Sigorta, hayatta karşılaşabileceğiniz riskleri belli bir prim karşılığında maddi olarak güvence altına alır.

Her gün okuduğumuz, izlediğimiz olumsuzluklar (trafik kazaları, yangın, hırsızlık vs.) bir gün bizim de karşımıza çıkabilir. Hayatınıza maddi ve manevi olarak huzurlu bir şekilde devam etmek için sigorta yaptırmalısınız.

Online olarak sigortanızı sorgulayabilir, günü dolmuş sigortalarınızı yeniletebilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yapmak son derece kolay. Sigorta sorgulama ekranında bir form açılır ve buraya bilgilerinizi girersiniz. Sigortam.net’in gelişmiş altyapısı sayesinde farklı sigorta şirkelerinin sizin için verdiği sigorta fiyatları toplanır ve hepsi bir arada size sunulur. Arzu ederseniz, 444 24 00 numaralı telefondan bize ulaşarak, müşteri temsilcilerimizle görüşürsünüz. Müşteri temsilcilerimiz, sizden daha detaylı bilgi alarak ile sizin için daha fazla sigorta sorgulaması yaparak, anında telefonda bilgi verir.  

Kasko sigortası, kaza anında meydana gelen hasarları güvence altına alır. Kasko sorgulama yaparak 3 dakikada fiyat tekliflerini görebilirsiniz. Ayrıca %45 fiyat avantajından yararlanırsınız.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Trafik sigortası, zorunlu olmasının dışında kaza esnasında karşı tarafta ve 3. kişilerde meydana gelen hasarları güvence altına alır. Trafik sigortası fiyatlarını 2 dakikada görebilir, bütçenize en uygun sigortayı seçebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN

Sağlık sigortası, hastalıkları ve kaza sonucunda meydana gelen riskleri güvence altına alır. Sigorta şirketlerinin özel sağlık sigortası tekliflerini görebilir, 40 TL’den başlayan taksitlerle sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Sigortam.net’ten Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarına ulaşır, karşılaştırır ve ihtiyacınıza en uygun sigortayı kolayca satın alabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.