Sigorta Sorgulama Nasıl Yapabilirim? | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Sorgulama Nasıl Yapabilirim?

Sigorta, hayatta karşılaşabileceğiniz riskleri belli bir prim karşılığında maddi olarak güvence altına alır.

Her gün okuduğumuz, izlediğimiz olumsuzluklar (trafik kazaları, yangın, hırsızlık vs.) bir gün bizim de karşımıza çıkabilir. Hayatınıza maddi ve manevi olarak huzurlu bir şekilde devam etmek için sigorta yaptırmalısınız.

Online olarak sigortanızı sorgulayabilir, günü dolmuş sigortalarınızı yeniletebilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yapmak son derece kolay. Sigorta sorgulama ekranında bir form açılır ve buraya bilgilerinizi girersiniz. Sigortam.net’in gelişmiş altyapısı sayesinde farklı sigorta şirkelerinin sizin için verdiği sigorta fiyatları toplanır ve hepsi bir arada size sunulur. Arzu ederseniz, 444 24 00 numaralı telefondan bize ulaşarak, müşteri temsilcilerimizle görüşürsünüz. Müşteri temsilcilerimiz, sizden daha detaylı bilgi alarak ile sizin için daha fazla sigorta sorgulaması yaparak, anında telefonda bilgi verir.  

Kasko sigortası, kaza anında meydana gelen hasarları güvence altına alır. Kasko sorgulama yaparak 3 dakikada fiyat tekliflerini görebilirsiniz. Ayrıca %45 fiyat avantajından yararlanırsınız.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Trafik sigortası, zorunlu olmasının dışında kaza esnasında karşı tarafta ve 3. kişilerde meydana gelen hasarları güvence altına alır. Trafik sigortası fiyatlarını 2 dakikada görebilir, bütçenize en uygun sigortayı seçebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Sağlık sigortası, hastalıkları ve kaza sonucunda meydana gelen riskleri güvence altına alır. Sigorta şirketlerinin özel sağlık sigortası tekliflerini görebilir, 40 TL’den başlayan taksitlerle sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigortam.net’ten Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarına ulaşır, karşılaştırır ve ihtiyacınıza en uygun sigortayı kolayca satın alabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


Benzer İçerikler

Sigorta Acenteliği Nedir?

Sigorta acenteleri bağlı  bulundukları sigorta şirketinin ürünlerinin tanıtım ve pazarlaması ile görevli olup, o şirketin talimatları doğrultusunda çalışmaktadırlar.

Devamını Oku

Dar Kasko Kapsamı Nedir?

Yeni kasko yasası ile birlikte gelen dört kasko ürünü içinde yer alan Dar Kasko, kapsamı dolayısıyla en düşük fiyata sahip. Dar kasko, yeni kasko sistemi ana teminatlarının bir kısmını kapsıyor.

Devamını Oku

Araç Sahibi Vefatında Kaskonun Durumu

Kasko poliçeleri 1 yıllık bir süre için düzenleniyor olsa da araç sahibi vefatı gibi durumlarda kaskonun ne olacağı merak konusudur.

Devamını Oku