Doğru Sigorta Yaptırmanın Yolları

Sigorta, ileride karşılaşabileceğiniz risklerin sizi olumsuz olarak etkilemesini önler. Hayatta yarın ne olacağı bilinmez. Sizin, sevdiklerinizin, yuvanızın, arabanızın kısacası hayattaki en değerli şeylerinizin güvence altında olması önemlidir.

İşte sigorta yaptırarak en değer verdiklerinizi koruyabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için özel sağlık sigortası, arabanız için kasko ve trafik sigortası, eviniz için konut ve dask sigortası yaptırarak maddi ve manevi rahat etmenizi sağlayabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden tüm bu sigortaları en uygun fiyatlarla ve en kolay şekilde online ya da telefonla yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin bütçenize en uygun sigorta fiyatlarını, online görür karşılaştırır ve satın alırsınız. Hem paranızdan hem de zamanınızdan tasarruf etmiş olursunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

Sigorta yaptırmadan önce bazı noktalara dikkat etmeniz önemlidir. Poliçenizi imzaladıktan sonra fark ettiğiniz bazı olumsuzluklar sıkıntı yaşamanıza neden olacaktır.
 

  • Poliçenizi düzenleyecek olan şirkete bilgilerinizi doğru şekilde vererek ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak poliçenin hazırlanmasını sağlamalısınız.
     
  • Poliçenizi incelemeden asla imzalamayın. Poliçe hem sizin hem de sigorta şirketinizin yükümlülüklerinin içerir. Sonradan bir süprizle karşılaşmamak için mutlaka poliçenizi okuyun.
     
  • Sigorta genel ve özel şartlarını okuyun. Poliçenizin hangi riskleri teminat altına aldığını inceleyin. Böylece karşılaştığınız herhangi bir sorunda nasıl ne yapmanız gerektiğini daha iyi bilirsiniz.
     
  • Sigorta primini ödeyin. Aksi durumda sigortacının sorumluluğu başlamamış olur bu nedenle primleri mutlaka zamanında yatırın ve olası bir duruma karşı makbuzlarını saklayın.

Sigortam.net'ten sigorta poliçe sorgulama yaparak sigorta şirketleri tarafından sunulan en uygun araç sigorta fiyatlarına kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, sigorta uzmanlarımız size yardımcı olsunlar.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL