Sigorta Yaptırmanın Önemi

Sigorta, sahip olduklarımız için en önemli ve en güvenli risk yönetim modeli olmasına rağmen ülkemizde temel ihtiyaçlar sıralamasında oldukça alt sıralarda yer almaktadır. Sigortalar, hayatımızın ve geleceğimizin güvencesi olarak bize hizmet vermektedirler.

Sigorta yaptırmak, risklerden uzakta güvenli bir yaşamı benimseyen insanların tercihidir. Böylece hergün karşılaşılan trafik kazalarına ya da hırsızlıklara karşı otomobiller, bireysel kazalara karşı insanlar, yangına karşı evler, işyeri, nakliyat riskine karşı kıymetli eşyalar, mallar ya da makinalar güvence altına alınmış olur.

Sigortacılık sektörünün temeli riskleri paylaşıp kayıpları telafi etmek mantığına dayanmaktadır.

Başımıza gelebilecek riskleri önceden tahmin etmek mümkün değil fakat ihtiyacımız olan sigortaları önceden temin ederek en azından önlem alma yolunda çaba göstermek mümkün.

Farklı riskler için geliştirilmiş sigorta türleri bulunmaktadır. Bu sigorta türleri branş olarak isimlendirilir. Sigorta branşları hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

Sigortam.net’ten Sigorta Yaptırmanın Avantajları

Kaskoda En İyi Fiyat Garantisi

Satın alacağınız kasko ürünleri için sadece Sigortam.net’te en iyi fiyat garantisi uygulanır. Bu sayede fiyat araştırması yapmanıza gerek kalmaz.

Online Teklif ve Poliçe Alma

Kasko, trafik sigortası ve sağlık sigortalarında pek çok sigorta şirketi ve ürün alternatifi içinden ihtiyaçlarınıza uygun en doğru poliçeyi en uygun fiyatla anında satın alın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Konut, DASK, Yıllık Hayat, Seyahat ve BES

Sigortam.net’ten gerek online, gerekse müşteri temsilcisi ile görüşerek satın alabileceğiniz kasko, trafik ve sağlık sigortaları dışında farklı sigorta branşları için de başvuruda bulabilirsiniz.

Sigortam.net’te, konut, DASK, yıllık hayat, seyahat ve BES başvurularınız sizin adınıza alanında uzman sigorta şirketlerine iletilerek, sizin için en uygun şartlarda sigorta teklifi hazırlamaları ve sigortanızı almanız için size ulaşmaları sağlanır.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Uzman Desteği

Sigorta poliçenizi alırken veya herhangi bir hasar durumunda dilediğiniz an deneyimli uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Birimimize 7 gün, 24 saat 444 24 00 numaralı telefondan ulaşarak sigorta poliçeleriniz ile ilgili danışabilir, hasar ihbarında bulunabilirsiniz.

Kolaylık ve Hız

İster Sigortam.net internet sitesinden ister 444 24 00 numaralı telefonu arayarak uzmanlarımızın desteğiyle ihtiyacınız olan kasko, trafik ve sağlık sigorta ürünlerini 3 dakikada satın alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sigortam.net’ten online poliçe alımlarınız SSL ve SET protokolü ile güvence altındadır.

%45 Fiyat Avantajı

Sigortam.net’ten sigorta teklifi aldığınızda, farklı sigorta firmalarının size özel verdiği teklifler arasında %45’e varan farklar olduğunu görürsünüz. Sigortam.net’in online fiyat ve teminat karşılaştırma hizmeti ile bu fiyat farkı sizin için avantaja dönüşür. Acenta acenta gezerek teklif almak yerine bir seferde bütün sigorta şirketlerinin tekliflerini bir arada görerek zaman kazanmanızda Sigortam.net’in bir başka avantajıdır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL
Sigortam.net’ten kasko, zorunlu trafik veya özel sağlık sigortası alabileceğiniz anlaşmalı sigorta şirketleri listesi için tıklayınız.
Sevdiğimiz ve önem verdiğimiz değerlerimizi güvence altına alarak endişe duymadan kendimizi koruma altında hissetmemizde sigorta yaptırma önemli bir role sahiptir. İhtiyacınız olan sigortayı size özel, en uygun fiyatlarla almak için Sigortam.net internet sitemizden veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından 7/24 bize ulaşın.

 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
100 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL