Sigorta Yaptırmak için Geçerli 5 Sebep

Yaşam risklerle dolu olsa da hepimiz sorunsuz bir yaşam, risksiz bir gelecek istiyoruz. Ne sevdiklerimizin ne de belli bir bütçe ile sahip olduğumuz mal varlıklarının zarar görmesini istemeyiz. 

Hepimizin tüm varlıkları, yatırımları ve girişimleri aslında risk altındadır. Her an yüzyüze olduğumuz ve başımıza gelmeyeceğini düşündüğümüz risklerin vereceği zararlar bir anda tüm mal varlığımızı götürebilir. Bu yüzden ‘’sigorta’’ kavramını bir an önce hayatımıza sokmalı, sigorta yaptırmanın önemini idrak etmeliyiz. 

Sigorta bilinci yerleşmiş bir toplumda insanlar risklerini kontrol eder ve güvenli yaşamı benimser. Sigortasını yaptıran birey hem kendi hem de sevdiklerini güvence altına almış  olur. Çünkü; sigorta, başımıza gelebilecek potansiyel risklere karşı risklere karşı korunmanızı sağlar ve ilgili risklerin gerçekleşmesi durumunda doğan zararları tazmin eder. Yani sigorta aslında hayatımızın her anında büyük risk altında olan varlığımızın en büyük güvencesidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Senelerdir sahip olmak istediğiniz ev, araba ya da iş yeriniz için maddi yatırım yaptınız. Peki beklenmedik zamanlarda başınıza gelen ve genellikle önlem almadığınız için senelerin birikimine zarar veren tehlikeler için almış olduğunuz önlemler ne kadar yeterli?

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Şoförlüğünüze güvenebilirsiniz, hırsızlığa karşı en iyi güvenlik önlemlerini aldığınıza inanabilirsiniz veya sağlığınız şu anki durumda gayet yerinde olabilir ancak hayatta bazı şeyler sizin elinizde olmayabilir ve özen göstermenize rağmen bazı şeyler ters gidebilir. Ummadığınız tek bir gelişme, karşı tarafın yaptığı tek bir hata ile maddi ve manevi zarar görebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Karşılaşılan risklere karşı kendinizi, sevdiklerinizi, evinizi, aracınızı yani maddi ve manevi varlıklarınızı güvence altına almak günümüzün gerekliliği halini aldı. 

Sigorta Yaptırmanın 5 Büyük Faydası
 

 1. Sigorta, finansal kayıplar yaşatması muhtemel tüm riskleri şimdiden güvence altına almanıza yardımcı olur.
   
 2. Sigorta yaptırmak, ihtimal dahilindeki risklerin gerçekleşmesi halinde bütçenize ekstra bir masraf oluşturmadan zararınızı tazmin etmenizi sağlar.
   
 3. Başkalarının sebep olduğu zararları karşılayarak, zorlu süreci kolayca atlatmanıza destek olur.
   
 4. Yaptıracağınız bazı sigortalar aynı zamanda tasarruf ve yatırım aracıdır. Örneğin: BES, Hayat sigortası gibi sigorta türleri ileride daha iyi şartlarda yaşamanızı sağlar.
   
 5. Sigorta yaptırarak sadece maddi varlıklarınız değil; bakmakla yükümlü olduğunuz kişilere karşı sorumluluklarınızı da yerine getirir, böylece siz yanlarında olmasanız da sevdiklerinizin güvence altında olduğunu bilirsiniz.

Her bir sigorta türünün farklı avantajları olsa da hepsinin ortak noktası; tüketicilere verdiği gönül rahatlığı hissidir. Kritik durumlara karşı korunduğunuzu bilmek çok daha huzurlu yaşamanızı sağlayacaktır.

Düşünülen riskleri yaşamadığınızda kaybedeceğiniz ufak çaplı bir maliyetken; yaşamanız halinde büyük bir kayıpla karşı karşıya kalırsınız. Oysa kasko ve trafik sigortası ile aracınızı, özel sağlık sigortası ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi  en uygun sigorta fiyatlarıyla koruyabilirsiniz.

Gün içerisinde yaşayabileceğiniz riskleri kontrol edebilmek için atacağınız ilk ve en ciddi adım; sigorta poliçesi almaktır. Sigortam.net’in sigorta sorgulama işlemiyle risklerinizi analiz edebilir, günlük hayatınıza risksiz devam edebileceğiniz farklı sigorta çeşitlerinden hizmet alabilirsiniz. Kendinize uygun sigorta teminatlarını seçmek, güvenli bir yaşamın rahatlığını elde edebilmek sizin elinizde. 

Sigorta sahibi olmak hem ihtiyaç hem de bir zorunluluktur. Kendisini ve başkalarının hayatını düşünen, geleceğini planlayan, yaşamın risklerle dolu olduğunun bilincinde olan bireyler mutlaka sigorta yaptırmalıdır.  Unutmayın, geleceği kaygılanmadan, çekinmeden beklemek bizim elimizde.

Sigortam.net’in online işlemleri yerine telefon ile işlem yapmak için 7/24 hizmet anlayışıyla hareket eden 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
100 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL