Sigortam.net Online Kasko Sorgulama

Türkiye’de 11 yıldır internet üzerinden sigorta karşılaştırma ve online sigorta satış hizmeti sunan Sigortam.net’te değişiklikler hız kesmiyor. Sigorta sorgulama işlemlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için web teknolojilerinin bütün imkanlarını kullanarak, daha kolay kullanılabilir sayfalar ve daha hızlı bir bilişim altyapısını hayata geçirdik. 
Kasko ve zorunlu trafik sigortası branşlarında devreye alınan yeniliklerle artık çok daha az bilgi ile sigorta sorgulaması ve karşılaştırması yapmak mümkün. 

 

Kasko Sorgulamada Neler Değişti?

 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kasko Sigortası Teklifi Almak Çok Kolay: Kasko sigortası teklifi hazırlayabilmek için sigorta şirketlerinin olmazsa olmaz istediği bilgileri kullanan Sigortam.net, bu bilgileri en aza indirdik. TCKN ve plaka gibi, teklif üretmek için doğru teklif üretmek için olmazsa olmaz bilgilerin yanında, daha uygun fiyatla teklif vermek için gereken minimum bilgi ile Sigortam.net müşterilerine hizmet vermeye başladık. 
 
Aracınızı Almadan Kasko Fiyatlarını Öğrenin: Araç almayı planlayanlar için büyük bir kolaylık devreye alındı. Henüz aracı olmayanlar da Sigortam.net’ten kasko teklifi alabilecek. Böylece, Sigortam.net müşterileri aracını almadan önce sigorta fiyatları hakkına bilgi sahibi olabilecek. Bu uygulama sayesinde araç almayı planlayan herkes, aracını almadan önce sigorta masraflarınızın ne civarda olacağını kolayca öğrenmiş olacak.  
 Sanki bugüne kadar bağlı değilmişiz gibi oldu, ayrıca bu servisi anadolu üstüden kullandığımız için söylemeyelim. 
 
Kullanıcı Dostu Arayüz: Dünyadaki web trendlerini takip ederek, sizler için daha kolay doldurulabilir, farklı internet tarayıcıları ve ekran çözünürlüklerine uygun uygun yepyeni, sade ve doldurulması kolay tasarladık. Sadece 3 dakikada kasko sigortası tekliflerine ulaşmak ve satınalmak artık mümkün!

 

Zorunlu Trafik Sigortası Sorgulamada Neler Değişti? 

 
 
Trafik Sigortası Teklifi Almak Çok Kolay: Daha önce sigorta kaydı olan araçlar için  tek adımda trafik sigortası teklifi uygulaması hayata geçti. Sigorta teklifi üretirken zorunlu ihtiyaç duyulan belli başlı 10 bilgi ile tek adımda trafik sigortası tekliflerine ulaşmak ve karşılaştırma yapmak, hatta anında satınalmak mümkün. 
 
Aracınızı Almadan Trafik Sigortası Fiyatlarını Öğrenin: Araç almayı planlayanlar için büyük bir kolaylık devreye alındı. Henüz aracı olmayanlar da Sigortam.net’ten zorunlu trafik sigortası teklifi alabilecek. Böylece, Sigortam.net müşterileri aracını almadan önce sigorta fiyatları hakkına bilgi sahibi olabilecek. Bu uygulama sayesinde araç almayı planlayan herkes, aracını almadan önce sigorta masraflarınızın ne civarda olacağını kolayca öğrenmiş olacak.  
 
Kullanıcı Dostu Arayüz: Dünyadaki web trendlerini takip ederek, sizler için daha kolay doldurulabilir, farklı internet tarayıcıları ve ekran çözünürlüklerine uygun yepyeni, sade ve doldurulması kolay formlar tasarladık. Sadece 2 dakikada trafik sigortası tekliflerine ulaşmak ve satınalmak artık mümkün!

 

Sigortam.net’ten Sigorta Almanın Avantajları

  • Kasko sigortanız 3 dakikada; trafik sigortanız 2 dakikada hazırlanır. Kapı kapı dolaşmaz, teklif toplamakla uğraşmaz, zaman kazanırsınız.
  • Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin farklı ürünleri arasında sigortanızı seçebilirsiniz. Farklı sigorta branşlarından 20 sigorta şirketinin 100’ün üzerinde ürününe Sigortam.net aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
  • Karşılaştırma yapma imkanı sayesinde %45’e varan fiyat avantajlarından faydalanırsınız. Ödeme planınızı kendiniz belirler, taksit taksit ödersiniz.
  • 444 24 00 Sigorta Destek Hattını arayarak 7/24 sigorta desteği alırsınız. 
 
Online kasko sorgulama nasıl yapıldığını öğrenmek için Online Kasko Teklifi Sorgulama Nasıl Yapılır? yazımızı okuyun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL