444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Müşterilerine Daha Çok Kazandıracak

13 Ağustos 2010
kurumsalhaberler.com

 

 
Kampanya kapsamında Sigortam.net’ten kasko, trafik, sağlık sigortalarından herhangi birinden yürürlükte poliçesi olan müşteriler referans olarak gösterecekleri her 5 arkadaşı, yakını ya da tanıdığı için ödül kazanacak ve kazandıkları ödülleri yine Sigortam.net’ten kasko, trafik ya da özel sağlık sigortası alımlarında kullanabilecekler. Ayrıca referans gösterdikleri arkadaşlarının yaptırdığı ilk sigorta poliçesinden %5 ödül kazanmaya da devam edecekler. Bu sayede poliçelerine çok daha az ücret ödeyip, kazançlarını katlayacaklar.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

 
02-22 Ağustos 2010 tarihleri arasında devam edecek olan kampanya kapsamında Sigortam.net müşterileri;
 
- 5-9 kişi arasında referans gösteren 10 TL değerinde indirim kodu,
 
- 10-14 kişi arasında referans gösteren 20 TL değerinde indirim kodu,
 
- 15-19 kişi arasında referans gösteren 30 TL değerinde indirim kodu,
 
- 20 kişi ve üstünde referans gösteren 40 TL değerinde indirim kodu kazanacak! 
 
Kampanya hakkında tüm detaylar için tıklayınız.

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, Tüketicileri Hangi Konuda Uyardı?

19 Ağustos 2010 Perşembe
Tüketiciler sigorta yaptırırken sadece poliçe primlerine bakmamalı, poliçede verilen teminatların limit ve kapsamların ihtiyacı karşılaması daha önemli.

Türkiye'de Markalaşıp Bölge Ülkelere Açılmak İsteyen Genç Sigorta Şirketi Hangisi?

15 Ekim 2010 Cuma
Aralık 2009 tarihinde ilk poliçesini kesen Neova Sigorta  dün gerçekleştirdiği tanışma toplantısıyla, geçen 10 ayı değerlendiriken gelecek planlarını da açıkladı.