Sigortam.net Yollarda!

Kasko sigortası için 12 yıldır en iyi teklifleri sunan Sigortam.net artık yollarda. Sigortam.net otobüs reklamları ile kasko alırken dar seçeneklere sıkışan, en iyi kasko fiyatlarını kaçıran araç sahipleri en iyi kasko fiyatları  ve  kaskoda en bol seçeneklere ulaşacak.
Pazar alışverişinde bir prensip vardır: “Pazarın en başından alışveriş yapılmaz, önce tüm tezgahlar gezilir.” İnsanımızın tasarruf politikasının temeli olan bu prensip, teknoloji çağında da değişmedi. Bunun sonucu olarak, 2001 yılından itibaren online sigorta satışı yapan Sigortam.net 12. yılında kasko sigortası, trafik sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası gibi pek çok branşta 1,5 milyon mutlu müşteriye hizmet verdi.
En iyi sigorta şirketlerinin sigorta fiyatlarına en kısa sürede ulaşmayı hedefleyen kişiler Sigortam.net üzerinden 3 dakikada sigorta sorgulama yaparak ihtiyaçlarına en uygun sigortaya ulaştı. Sigortam.net otobüs reklamları ile en iyi kasko sigortası fiyatlarını ve en bol seçenekleri arayan araç sahiplerine “kasko alırken daralmayın” ve “en iyi kaskoyu kaçırmayın” mesajı verecek.

Kasko Sigortası Alırken Daralmayın!

Kasko sigortası yaptırma vakti geldiğinde daralmayın diye Sigortam.net size en bol seçeneği sunuyor. Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri tarafından verilen kasko tekliflerine ulaşmak için 3 dakikanızı ayırmanız yeterli. Sigorta şirketleri tarafından istenen bilgileri tek bir formda toplayan Sigortam.net, sigorta sorgulama işleminizi en az adımda gerçekleştirmenizi sağlarken siz en fazla sigorta şirketinden en iyi sigorta tekliflerine en kısa sürede ulaşırsınız.
Online teklif vermeyen sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alınmasını talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz aracınız için verilen teklifleri size sunar, siz fiyat, teminat, ödeme seçeneği karşılaştırmaları yaparak ihtiyacınıza en uygun kaskoyu seçersiniz. Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayarak sigorta uzmanlarımızdan yardım alır, hangi kasko ürününün size daha uygun olduğuna karar verirsiniz. Üstelik kasko sorgulama işleminizi internetten yemek siparişi vermek, ayakkabı satın almak, fatura ödemek veya bilet almaktan daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.
Eğer sigortanızı online satın alacaksanız kart bilgilerinizi girersiniz, bilgileriniz doğrudan bankanıza yönlendirilir. Bankanız Sigortam.net’e yalnızca bilgilerinizin doğru olup olmadığını bildirir. Bu şekilde kart güvenliğiniz sağlanır, siz sigortanızı güvenle satın alırsınız. Sigorta poliçeniz hazırlanarak adresinize ücretsiz gönderilir.
Kasko sigortası satın alırken dar seçeneklere sıkışmamanız için Sigortam.net size en fazla şirketten en iyi fiyatları verir, dilerseniz uzman desteği sunar, müşteri temsilciniz sizin için offline teklif hazırlar, siz ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun kaskoyu seçersiniz.

En Ucuz Sigorta Mağduru Olmayın

Sigorta yaptırırken çoğunlukla öncelik fiyat olur. “Ucuz sigorta” adı altında sunulan kasko ise çoğunlukla ihtiyaç duyulan teminatları içermez. Bu sebeple fiyatı daha düşük olsa da hasar anında koruma sağlamayacağı için ihtiyacı karşılamaz.
Kasko yaptırırken önceliğiniz sadece fiyat değil aynı zamanda teminat da olmalıdır. Öncelikle ihtiyaç duyduğunuz teminatları belirlemeli, daha sonra bu teminatlar için en iyi fiyat araştırması yapmalısınız. Satın alacağınız kaskonun sizi ve aracınızı koruduğundan emin olmalısınız. Aksi takdirde ödediğiniz primler hasar anında size fayda sağlamayabilir. İhtiyaç anında yanınızda olacak sigortayı seçmek için Sigortam.net uzmanlığından yararlanın. 12 yıllık tecrübesi ve Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin çözüm ortaklığıyla Sigortam.net, bugüne kadar 1,5 milyon mutlu müşterisine hizmet verdi.

Kaskoda En İyi Fiyatları Kaçırmayın

Kaskoda en iyi fiyat garantisi için Sigortam.net avantajlarından yararlanın. %45 fiyat avantajını yakalayın, ayrıca ödül programı ile Sigortam.net’in mutlu müşterileri arasına katacağınız her arkadaşınız için %5 indirim kazanın. Sigortam.net, teminatlarınızı daraltmadan size en iyi kasko tekliflerini sunsun, en uygun ödeme koşulları ve indirim avantajı ile bütçenize en uygun kaskoya 3 dakikada ulaşın.
Hemen kasko sorgulama yaparak en iyi kasko fiyatları ve seçeneklerine ulaşın, anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından size sunulan kasko tekliflerine ulaşın, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun kaskoyu seçin. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden destek alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL