Sisli Havada İdeal Sürüş Mesafesi
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sisli Havada İdeal Sürüş Mesafesi

Sisli hava koşullarında yolculuk, ne ile karşılaşacağınız belli olmadığı için çok dikkatli olmanızı gerektirir. Temkinli olduğunuz ve kurallara uyduğunuz sürece sisli havada araba kullanmak oldukça güvenlidir.
 
Sisli bölgeye yaklaştıkça yavaşlamaya başlayın ve aynalarınızı kontrol edin. Hafifçe fren pedalına basın, böylece diğer sürücüler ileride yavaşlamalarını gerektiren bir sebep olduğunu anlayabilir. Görüş mesafeniz elverişli değilse kısık ön far ve sis lambalarını kullanın. Açık hava şartlarında sis lambalarını kullanmak suç olduğu için sis kalktığında sis lambalarınızı kapatmayı unutmayın. Arabanızın sadece 10 metre ötesini veya daha kısa bir mesafeyi görebiliyorsanız hızınızı saatte 30 km’ye düşürün.
 
Güvenli sürüş için doğru sürüş tekniklerine dikkat edin, kasko ve trafik sigortası yaptırmadan yola çıkmayın. Sigorta sorgulama ile karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan sigortaya size özel, en uygun fiyata sahip olmak için internet sitemizden ya da Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan 7/24 bize ulaşın.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

#%sskasko%#


Benzer İçerikler

Lastik Bakımı Nasıl Yapılır?

Lastik, aracınızın yola tutunmasını sağlar, aracın hızını kesme ve durdurmada büyük rol oynar. Lastik bakımı ihmal edilmemesi gereken önemli konulardan biridir.

Devamını Oku

Bayram Öncesi Kasko ve Trafik Sigortanızı Yaptırmayı Unutmayın

Aracınızın kasko sigortasını yaptırarak kurban bayramı için yapacağınız seyahatlerinizde aracınızı ve bütçenizi güvenceye alabilirsiniz.

Devamını Oku

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Devamını Oku