Sompo Japan Sigorta’dan Gençlere Yönelik Örnek Proje

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri arasında yer alan Sompo Japan Sigorta’nın bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği Sompo Japan Sigorta Zeka Oyunları Turnuvası Beşiktaş’ın yıldız basketbolcularının katılımıyla gerçekleşti. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile    TRAFİK TEKLİFİ AL

Beşiktaş’ın Yıldızları da Oradaydı

Çocukları matematiği daha fazla sevdirme, problemlere karşı sistemli bir akıl yürütme amacıyla Sompo Japan Sigorta’nın birbirinden eğleneceli ve heyecanlı oyunlarla gerçekleştirdiği turnuvaya bu yıl Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın basketbolcuları Cenk Akyol ve Bekir Karlı da katıldı. Yıldız basketbolcuların da katılım gösterdiği ekipler arasında yapılan yarışma sonucunda kazanan tarafa imzalı Beşiktaş basketbol topu hediye edildi. İlginin oldukça yoğun olduğu yarışmaya yaklaşık 100 okuldan 300 öğrenci katılım gösterdi.

Yarışmada dereceye girmeyi başaran öğrencilere ise akıllı saatten, katlanabilir bisiklete, hediye çeklerinden, kulaklıklara kadar birbirinden özel hediyeler verildi.

Dalaş, “Hedefimiz Analitik Düşünebilen Gelecek Nesiller”

Yapılan turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan Sompo Japan Sigorta İcra Kurulu Başkanı Recai Dalaş ise sigortacılık sektöründe yenilikleri getiren bir firma olduklarının altını çizerek analitik düşünebilen ve yenilikçi kültürlerini, genç nesillere de aşılamak istediklerini söyledi.  Bugünün gençlerinin, geleceğin mimarları olduğunu belirten Dalaş, Sompo Japan Sigorta olarak hedeflerinin gelecek nesillere yatırım yapmak ve gelişimlerine katkı sağlamak olduğunu söyleyerek, bu gibi projeleri ilerleyen yıllarda da sürdüreceklerini söyledi.

Ülkemizde Sompo Japan Sigorta ünvanıyla 2011 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren şirket, aynı zamanda Dünyanın da en önemli sigorta şirketleri arasında yer alıyor. 2011 yılında yapılan anlaşma sonrasında Fiba Sigorta’nın adının değiştirilmesiyle şimdiki ünvanını alan Sompo Japan Sigorta, ülkemizde kısa sürede sektörün önde gelen şirketlerinden birisi olmayı başardı. Geçtiğimiz yıldan bu yana ise Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın isim sponsorluğunu da yapan şirket, bu hamlesiyle gençlere ve spora verdiği desteği de perçinlemiş oldu.

Sompo Japan Ürünleri için Sigortam.net’ten Teklif Alın

Sompo Japan Sigorta'dan kasko veya trafik sigortası yaptırmak Sigortam.net’te çok kolay.

Aracınız için en uygun araç sigortasına sigorta sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak hızlıca ulaşabilir, ihtiyacınız olan poliçe kolayca sahip olabilirsiniz. Bi'alo deyin, halledelim!

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Mayıs 2018 Sonuçları

Kasko sigortası primleri Mayıs ayında 2 puan yükseldi

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Mayıs ayı verilerine göre, bir önceki aya göre kasko primlerinde 2...puan, trafik sigortası primlerinde ise 1 puanlık artış yaşandı.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta platformu...Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin...Mayıs ayı verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını gösteren endekse göre, Mayıs ayı kasko...sigortası endeksi Nisan ayına göre 2 puanlık artış kaydederek 97 oldu. Trafik sigortasında ise Nisan ayında 65 olan endeks, Mayıs...ayında yaşanan 1 puanlık artış yaşayarak 66 oldu. Böylece 2018’in ilk ayında 2.014 TL olan ortalama kasko primleri 2.080 TL’ye;...831 TL olan ortalama trafik sigortası primleri ise 878 TL’ye çıktı. Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan,...endeks sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, “Sektördeki en büyük 20 sigorta şirketinin tekliflerini müşteriye sunan...Türkiye’nin en büyük sigorta platformu olarak, müşterilerimizin en doğru ürünü, en iyi fiyata, kolay ve hızlı bir şekilde...satın almalarını sağlıyoruz. Ayrıca ilk olarak geçen yılın Ağustos ayında sonuçlarını açıkladığımız Sigortam.net Kasko...ve Trafik Sigortası Endeksi ile araç sahiplerine otomobil sigortalarındaki genel seyre ilişkin bilgi sunmayı sürdürüyoruz....Böylelikle araç sahipleri için büyük önem taşıyan kasko ve trafik sigortalarındaki trendlerin de yakından takibini sağlıyoruz....Kasko sigortası endeksi, bir önceki aya göre 2 puan artış yaşadı ve Mayıs ayında 97 oldu. Böylece Ocak ayında 2.014 TL olan kasko...sigortası prim ortalaması, Mayıs ayında 2.080 TL oldu. Trafik sigortası primlerinde ise sert değişimler görmüyoruz. Yılın ilk...ayında seviyesini koruyan sigorta primleri Mayıs ayında 1 puanlık bir artış kaydederek 66 oldu. Böylece geçen ay 863 TL olan...ortalama trafik sigortası primleri ise 878 TL’ye çıktı. Trafik sigortası endeksi, geçen yıl aynı dönemde 737 TL olarak...gerçekleşmişti. Geçen yıl Mayıs ayında 2.014 TL olan kasko primleri ortalaması ise bu yılın Mayıs ayında 2.080 TL oldu....Sigortam.net olarak araç sahiplerine sigorta yaptırmanın en kolay, en hızlı ve en uygun fiyatlı yolunu sağlarken sahip olduğumuz...büyük veriyi hizmetlerine sunmayı sürdüreceğiz. Hasar anında olduğu kadar doğru bilgi ihtiyacı konusunda da her zaman...müşterilerimizin yanındayız” diye konuştu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne göre 2017 yılın ocak ayından bu...yana otomobillerde kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle: