Sompo Japan Sigorta’dan Gençlere Yönelik Örnek Proje

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri arasında yer alan Sompo Japan Sigorta’nın bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği Sompo Japan Sigorta Zeka Oyunları Turnuvası Beşiktaş’ın yıldız basketbolcularının katılımıyla gerçekleşti. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
3 dk'da en iyi fiyat garantisi ile    TRAFİK TEKLİFİ AL

Beşiktaş’ın Yıldızları da Oradaydı

Çocukları matematiği daha fazla sevdirme, problemlere karşı sistemli bir akıl yürütme amacıyla Sompo Japan Sigorta’nın birbirinden eğleneceli ve heyecanlı oyunlarla gerçekleştirdiği turnuvaya bu yıl Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın basketbolcuları Cenk Akyol ve Bekir Karlı da katıldı. Yıldız basketbolcuların da katılım gösterdiği ekipler arasında yapılan yarışma sonucunda kazanan tarafa imzalı Beşiktaş basketbol topu hediye edildi. İlginin oldukça yoğun olduğu yarışmaya yaklaşık 100 okuldan 300 öğrenci katılım gösterdi.

Yarışmada dereceye girmeyi başaran öğrencilere ise akıllı saatten, katlanabilir bisiklete, hediye çeklerinden, kulaklıklara kadar birbirinden özel hediyeler verildi.

Dalaş, “Hedefimiz Analitik Düşünebilen Gelecek Nesiller”

Yapılan turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan Sompo Japan Sigorta İcra Kurulu Başkanı Recai Dalaş ise sigortacılık sektöründe yenilikleri getiren bir firma olduklarının altını çizerek analitik düşünebilen ve yenilikçi kültürlerini, genç nesillere de aşılamak istediklerini söyledi.  Bugünün gençlerinin, geleceğin mimarları olduğunu belirten Dalaş, Sompo Japan Sigorta olarak hedeflerinin gelecek nesillere yatırım yapmak ve gelişimlerine katkı sağlamak olduğunu söyleyerek, bu gibi projeleri ilerleyen yıllarda da sürdüreceklerini söyledi.

Ülkemizde Sompo Japan Sigorta ünvanıyla 2011 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren şirket, aynı zamanda Dünyanın da en önemli sigorta şirketleri arasında yer alıyor. 2011 yılında yapılan anlaşma sonrasında Fiba Sigorta’nın adının değiştirilmesiyle şimdiki ünvanını alan Sompo Japan Sigorta, ülkemizde kısa sürede sektörün önde gelen şirketlerinden birisi olmayı başardı. Geçtiğimiz yıldan bu yana ise Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın isim sponsorluğunu da yapan şirket, bu hamlesiyle gençlere ve spora verdiği desteği de perçinlemiş oldu.

Sompo Japan Ürünleri için Sigortam.net’ten Teklif Alın

Sompo Japan Sigorta'dan kasko veya trafik sigortası yaptırmak Sigortam.net’te çok kolay.

Aracınız için en uygun araç sigortasına sigorta sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak hızlıca ulaşabilir, ihtiyacınız olan poliçe kolayca sahip olabilirsiniz. Bi'alo deyin, halledelim!

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Kasım 2017 Sonuçları

Trafik Sigortası Primleri Yılbaşına Göre 41 Puan Geriledi

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi kasım ayı verilerine göre ocak ayından bu yana trafik sigortası...primleri 41 puan düşüş kaydetti. Aynı dönemde ortalama kasko primlerindeki gerileme ise 12 puan oldu.

Türkiye’nin ilk...ve en büyük sigorta platformu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik...Sigortası Endeksi’nin kasım ayı verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını...gösteren endekse göre, 2017 başında baz 100 olan kasko sigortası endeksi kasım ayında 12 puan kaybederek 88’e geriledi. Trafik...sigortasında ise yılbaşında 100 olan endeks 41 puan gerileyerek ekim ayında 59 oldu. Böylece yılbaşında 1.337 TL olan ortalama...trafik sigortası primleri kasım itibariyle 795 TL’ye; 2.148 TL olan ortalama kasko primleri ise 1.884 TL’ye...düştü. Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan, endeks sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, “Sigortam.net...olarak otomobil sigortalarına yönelik endeks çalışmamızla araç sahiplerinin otomobil sigortalarındaki trendi yakından izlemesini...kolaylaştırmayı sürdürüyoruz. Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin kasım sonuçları nisan ayında uygulamaya giren tavan fiyat...uygulamasıyla yaşanan sert düşüşün ardından primlerin yatay seyrini sürdürdüğünü gösteriyor. Ocak ayından bu yana 41 puan...gerileyen trafik sigortası endeksi, ekim ayına göre 1 puan artış gösterdi. Böylece ekim ayında 781,9 TL olan trafik sigortası prim...ortalaması, kasım ayında 795 TL’ye çıktı. Kasko primlerinde yılbaşından bu yana 12 puanlık düşüş yaşanırken, aylık bazda...1 puanlık gerileme oldu. Ekim ayında 1.922 TL olan ortalama kasko prim miktarı, kasım ayında 1.885 TL olarak gerçekleşti. Bu genel...olarak yatay seyrin yılbaşına kadar sürmesini bekliyoruz. En uygun fiyat garantisi ve yüzde 50’ye varan fiyat avantajının yanı...sıra doğru ihtiyaca doğru ürünü sunan uzmanlığı bir araya getiren Sigortam.net, sigorta seçerken, hasar anında ve yenileme...sürecinde her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam edecek” diye konuştu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne...göre bu yılın ocak ayından bu yana otomobillerde kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle: