Sompo Japan Sigorta’dan Gençlere Yönelik Örnek Proje

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri arasında yer alan Sompo Japan Sigorta’nın bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği Sompo Japan Sigorta Zeka Oyunları Turnuvası Beşiktaş’ın yıldız basketbolcularının katılımıyla gerçekleşti. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile    TRAFİK TEKLİFİ AL

Beşiktaş’ın Yıldızları da Oradaydı

Çocukları matematiği daha fazla sevdirme, problemlere karşı sistemli bir akıl yürütme amacıyla Sompo Japan Sigorta’nın birbirinden eğleneceli ve heyecanlı oyunlarla gerçekleştirdiği turnuvaya bu yıl Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın basketbolcuları Cenk Akyol ve Bekir Karlı da katıldı. Yıldız basketbolcuların da katılım gösterdiği ekipler arasında yapılan yarışma sonucunda kazanan tarafa imzalı Beşiktaş basketbol topu hediye edildi. İlginin oldukça yoğun olduğu yarışmaya yaklaşık 100 okuldan 300 öğrenci katılım gösterdi.

Yarışmada dereceye girmeyi başaran öğrencilere ise akıllı saatten, katlanabilir bisiklete, hediye çeklerinden, kulaklıklara kadar birbirinden özel hediyeler verildi.

Dalaş, “Hedefimiz Analitik Düşünebilen Gelecek Nesiller”

Yapılan turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan Sompo Japan Sigorta İcra Kurulu Başkanı Recai Dalaş ise sigortacılık sektöründe yenilikleri getiren bir firma olduklarının altını çizerek analitik düşünebilen ve yenilikçi kültürlerini, genç nesillere de aşılamak istediklerini söyledi.  Bugünün gençlerinin, geleceğin mimarları olduğunu belirten Dalaş, Sompo Japan Sigorta olarak hedeflerinin gelecek nesillere yatırım yapmak ve gelişimlerine katkı sağlamak olduğunu söyleyerek, bu gibi projeleri ilerleyen yıllarda da sürdüreceklerini söyledi.

Ülkemizde Sompo Japan Sigorta ünvanıyla 2011 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren şirket, aynı zamanda Dünyanın da en önemli sigorta şirketleri arasında yer alıyor. 2011 yılında yapılan anlaşma sonrasında Fiba Sigorta’nın adının değiştirilmesiyle şimdiki ünvanını alan Sompo Japan Sigorta, ülkemizde kısa sürede sektörün önde gelen şirketlerinden birisi olmayı başardı. Geçtiğimiz yıldan bu yana ise Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın isim sponsorluğunu da yapan şirket, bu hamlesiyle gençlere ve spora verdiği desteği de perçinlemiş oldu.

Sompo Japan Ürünleri için Sigortam.net’ten Teklif Alın

Sompo Japan Sigorta'dan kasko veya trafik sigortası yaptırmak Sigortam.net’te çok kolay.

Aracınız için en uygun araç sigortasına sigorta sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak hızlıca ulaşabilir, ihtiyacınız olan poliçe kolayca sahip olabilirsiniz. Bi'alo deyin, halledelim!

Benzer İçerikler