Telefonla Kaskonun En Güvenilir Yolu

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata beklemeden ulaşın!
telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Sürücülerin huzurla ve güvenle seyahat etmesinin garantisi kasko sigortasına uygun fiyatlar ve doğru teminatlarla sahip olmak mümkün. Bunun için tek yapılması gereken güvenilir sigorta şirketlerinden kasko sorgulaması yapmaktır. Farklı sigorta şirketlerinden kasko sorgulamaları yapılır, teklif alınır ve farklı açılarla karşılaştırma yapılırsa, hem bütçeye uygun kasko sigortasına sahip olunabilir, hem de en doğru kasko teminatlarıyla güvence elde edilir. 

Günlük hayatın koşturmacası içinde bir de farklı farklı şirketlerden kasko teklifi alarak karşılaştırmalar yapmak, büyük bir zaman ve enerji ister.

Yolculuk esnasında veya park halinde aracınızın başına gelebilecekleri tahmin etmeye çalışarak ihtiyaç duyabileceğiniz kasko teminatlarında fikir yürütmeye çalışmak çok güç.

Üstelik bir de fiyat ve teminat ikilemi yaşıyorsanız, yanlış kararlar vermeniz çok yüksek olasık. Peki, teminatlarınızdan feragat etmeden en uygun kasko poliçesine ulaşmak için neler yapılabilir?

Telefonla Kasko Almak, Sigortam.net’te Kolay ve Güvenli

Sigortam.net’in telefonla kasko sorgulama yapmanızı sağlayan, Türkiye’nin en iyi 20 sigorta şirketlerinin kasko tekliflerine ulaşma imkanını ayağınıza getiren alt yapısı ile tüm sigorta işlemleri çok kısa sürüyor.

Telefonla kasko alımlarında en uygun fiyatlar ve en ideal teminatlar için tek yapmanız gereken şey 4442400’ı aramak.

Sigortam.net’in Telefonla Kasko Alımına Olanak Sağlayan Yapısıyla
 

 • Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin kasko tekliflerini telefonun ucunda öğrenir, dükkan dolaşarak teklif alma zahmetinden kurtulursunuz,
   
 • Sigorta uzmanlarımız, en iyi sigorta şirketlerinin bütçenize uygun kasko tekliflerini hazırlar,
   
 • Sigorta Uzmanlarımız kaskonuzun teminatlarını ve kapsamına dair detayları açıklar. Böylece, soru işaretlerinizi yok edersiniz.

Kasko teklifi için Sigortam.net’i aradığınızda, sizi müşteri temsilcisi karşılar ve kasko branşında hizmet veren uzman sigorta danışmanına yönlendirilirsiniz. Sigorta danışmanları, kasko ihtiyacınızın en doğru şekilde giderilmesi adına çeşitli sorular sorar.

Telefonla kasko alırken vermiş olduğunuz cevaplar doğrultusunda Sigortam.net’in teknik altyapısı ile tercihlerinize ve bütçenize uygun kasko sorgulaması yapılır. Bu yüzden kasko sorgulaması aşamasında size sorulacak soruların cevaplarının eksiksiz ve net olması çok önemlidir.

Telefonla kasko alımları için destek aldığınız sigorta danışmanları, almış olduğunuz kasko tekliflerinde bilgi verebilecek ve teklifleri değerlendirmenizde yardımcı olabilecek donanımdadır. Sigorta danışmanları; asistans hizmeti, ikame araç, anlaşmalı araç servisleri , muafiyetler, hasarsızlık indirimi, ödeme koşulları gibi kaskoyu ilgilendiren tüm başlıklar hakkında da bilgi vererek karar vermenize destek olur. 

Sigorta danışmanları, sigorta şirketlerinin görevlisi değil, size atanmış sigorta danışmanınız olduğu için bütün şirketlere eşit mesafede durur ve sizlerin menfaatini en yüksek seviyede koruyacak şekilde size yardımcı olur. 

 

Telefonda Güvenli Kasko Alışverişi

Kasko alımlarınızın huzurla ve güvenle gerçekleştirebilmeniz için Sigortam.net’te tüm önlemler alınmıştır.

 • Telefonla kasko alımlarınızın hatasız ve güvenli bir şekilde işlemesi için bütün konuşmalar kayıt altına alınır.
   
 • Sigortam.net’in bütün sistemleri, uluslararası otorite kabul edilen sistem güvenlik mekanizmalarının denetimi altındadır. Bütün kişisel bilgiler güvenli şekilde korunmaktadır.
   
 • Tüm sigorta alımlarının güvenliği için SSL ve Set protokelleri kullanılmaktadır.
   
 • Telefon kasko alma işleminin tamamlanmasından sonra anında size e-posta ile satın aldığınız poliçeye ait bütün detaylar ilertilir. Böylece sizde gerekli kontrolleri yaparak, gerekirse düzeltme talebinde bulunabilirsiniz.

Sadece Kasko Alırken Değil, Sigortam.net Hep Yanınızda

Sigortam.net’in verdiği güvenceyi kasko tekliflerini değerlendirirken, sigorta alımını gerçekleştirirken ve poliçenizin süresi boyunca yani her an hissedersiniz. Sigortam.net, kaskoda %100 güvence için her anınızda yanınızda! 
    

 • Kaza yaptığınız veya herhangi bir bir hasar yaşadığınız anda Sigortam.net’in hasar uzmanlarına 7/24 ulaşılabilir,
   
 • Yabancısı olduğunuz hasar hizmetleri, Sigortam.net ekipleri tarafından takip edilir ve uzun zaman alan bürokratik işlemler sizin adınıza yapılır,
   
 • İkame araç gönderilmesinden aracın servise ulaştırılmasına hasar sürecini kolaylaştıracak tüm adımlar sizin yerinize atılır,
   
 • Kasko ve diğer sigorta poliçelerinizle ilgili her türlü sorunuz için dilediğiniz zaman Sigortam.net'ten destek alabilirsiniz.

Unutmayın, hem ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kaskoyu bulmanızda, hem de hasar yaşadığınızda Sigortam.net 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattıyla yanınızda!

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL