444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafikte Makyaj Yapan Kadınlar!

Özellikle sabah saatlerinde işe giderken arabasında makyaj yapan kadınlara rastlıyoruz. Bu durum trafikte her ne kadar risk taşısa da bayanlarımız güzelliğinden ödün vermemeyi tercih ediyor. Sizlerle paylaştığımız resimlerden bunu daha net olarak görebilirsiniz.
 

1. Bayanlarda bakımlı olmak birinci koşuldur. İşe geç kalmak pahasına da olsa bundan asla ödün vermez.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Akan trafikte bir yandan araba kullanıp diğer yandan dikiz aynasından makyaj yapmaya çalışmak, son derece tehlikeli bir durumdur. Trafiğe çıkan her aracın yaptıması mecbur olan zorunlu trafik sigortasını yaptırmalısınız.

 

 

 

 

 

 

 

4. Evinden aceleyle çıkmış ve makyajını yolda yapan bir bayan yola hiç bakmıyor. Ne kadar büyük bir güvensizlik halinde olduğunun farkında değil.

 

 

 

 

 

 

 

Sizde yolda makyajınızı yolda yapıyor, araç kullanırken telefonda konuşuyorsanız risk altındasınız demektir. Siz yapmıyor olsanız bile karşınızdaki sürücülerden biri bu durumda olabilir ve böylece kendisiyle birlikte sizi de madur durumda bırakabilir. Bu nedenle zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortanızı en uygun fiyatlarla Sigortam.net üzerinden yapabilirsiniz. Araç sigorta sorgulama yaparak anlaşmalı sigorta şirketlerinin sunduğu en avantajlı fiyatları görebilirsiniz.

 


Benzer İçerikler

Kasko Değer Listesi Ağustos 2015

TSB tarafından her ay öneri amaçlı yayınlanan Kasko Değer Listesi Ağustos 2015 listesinde yeni eklenen araçları bulabilirsiniz. 

Devamını Oku

Akü Arızası Halinde Yapılması Gerekenler

Seyahat sırasında araç için hayati bir öneme sahip aküde oluşabilecek arızanın sebepleri nelerdir ve arıza halinde neler yapılmalıdır?

Devamını Oku

Test Sürüşü Nasıl Yapılmalıdır?

Sıfır ya da sahibinden araba almaya karar verdiniz. Heyecanınız büyük ve arabayı test etmek için sabırsızlanıyorsunuz. Bu durumda heyecanınızı bastırmaya elinizden geldiğince arabayı dikkatlice incelemelisiniz. 

Devamını Oku