Yılın Otomobili Adayları Belli Oldu

Otomobil Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Türkiye’de Yılın Otomobili 2016 yarışmasının finalistleri belli oldu. OGD üyesi 64 otomotiv  gazetecisi tarafından yapılan oylama sonucunda finale kalan 7 otomobil arasından hangisinin Türkiye’de yılın otomobili olacağı ise 19 Nisan 2016’da belli olacak.     

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

25 Mart 2016 tarihinde İstanbul Park’ta özel bir pistte test edilen 22 model, yarış pistinde gösterdikleri performansların dışında, özel olarak kurulan istasyonlarda fren, slalom ve benzer diğer testlerden geçirtilerek otomotiv gazetecilerinin beğenisine sunuldu. Otomobil markalarının üst düzey yöneticilerinin de bulunduğu organizasyonda 22 model arasından, 7 model finale kalmayı başardı.

Otomobil üreticilerinin 2017'de satışa çıkarmayı planladıkları en yeni modelllerini merak ediyor musunuz? O halde hemen "Otomobil Modelleri 2017" başlıklı içeriğimizi ziyaret edin. 

İşte Yılın Otomobili Olmaya Aday 7 Otomobil

Audi A4

Audi’nin artık klasikleri arasında yer almaya başlayan A4 modeli 2016 görünümde daha keskin hatlar ve daha agresif bir duruş sergiliyor.

Audi A4 2016

Fiat Egea

Geçtiğimiz aylarda Avrupa’da yılın otomobili olmayı başaran Fiat Egea, Türkiye’de yılın otomobili yarışmasının da en favori adaylarının başında geliyor.

Fiat Egea 2016

Hyundai Tucson

Hyundai’nin j segmentindeki modeli Tuscon, 2015 yılında sınıfındaki modeller arasında en fazla dikkat çeken modellerinden birisi oldu. Hyundai Tuscon’un satış başarısının 2016’da da devam etmesi bekleniyor.

Hyundai Tuscon 2016

Opel Astra

Opel’in fiyat performans denilince artık ilk akla gelen modeli olan Astra yenilenen dış görünümü ve fark yaratan iç dizaynı ile 2016’nın en fazla dikkat çeken modellerinden birisi oldu.

Opel Astra 2016

Renault Talisman

Renault’un Laguna modelinin ardından uzun süre sonra üst segmente yönelik geliştirdiği Talisman, Türkiye’de satışa çıkmasıyla birlikte yoğun bir ilgi görmeyi başardı.Renault Talisman

Skoda Superb

Hatırlanacağı gibi Skoda’nın geçen yıl, satış pazarını Avrupa genelinde en fazla arttırdığı ülke Türkiye olmuştu. Şüphesiz ki bu satış başarısında Superb’in rolü çok büyük.

Skoda Superb 2016

Volvo XC-90

Güven, konfor denildiğinde Volvo birçok otomobil severin aklına gelen ilk markalardan birisi. İsveçli otomobil üreticisinin geçen yıl satışına başladığı XC-90 Türkiye’de yılın otomobili olmaya aday bir diğer model olmayı başardı.

Volvo XC90 2016

En İyi Otomobil için, En İyi Kasko

Yeni otomobil sahibi olan sürücüler için en önemli güvencelerin başında gelen kasko sigortası araç sahiplerine çok önemli teminatlar sağlıyor. Aracınızı beklenmedik kaza ve arıza risklerine karşı kasko ile güvence altına almak için hemen araç kasko hesaplama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, ihtiyacınız olan poliçeye en iyi fiyat garantisi ile sahip olun.

Benzer İçerikler

Sigortada %50’e Varan Fiyat Avantajı için Sigortam.net’e Bakın Türkiye’nin online sigortacılıktaki lider kuruluşu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortasında...%50’ye varan fiyat avantajı sağlıyor. Siz de...sadece 3 dakikada Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, bütçeniz için en uygun araç sigortasına kolayca...sahip olun. “Sigortam.net’e bakmadan, sigorta almayın.”  [widget id="sigortamnet_content_widget-2"]

Kadir İnanır ve...Keçinin Yeni Macerasını İzlediniz mi?

Bugüne kadar 3 milyondan fazla mutlu müşterinin yararlandığı Sigortam.net’in...%50’ye varan fiyat avantajı, Kadir İnanır ve keçinin yeni macerasının da konusu oldu. “Bu şarkıyı dinleyenler yıllardır...kazanıyor.” diyen Kadir İnanır, Sigortam.net’in 20 sigorta şirketi arasından en uygun sigortayı en hızlı şekilde bulma...avantajına dikkat çekiyor. https://www.youtube.com/watch?v=ADcOTDz-VKg&feature=youtu.be

Neden...Sigortam.net?

Türkiye’de online sigortacılık denildiğinde ilk akla gelen kurum olan Sigortam.net, 15 yılda 3 milyondan fazla...mutlu müşterisine en iyi fiyat garantisi ve %50’ye varan fiyat avantajı olanakları ile araç sigortası yaptırma imkanı...sundu.

%50’ye Varan Fiyat Avantajı

Sigortam.net ile Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin kasko ve...trafik sigortası tekliflerine sadece 3 dakikada ulaşabilir, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusundaki en uygun...poliçeye kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu yönüyle araç sahiplerine zaman açısından da çok önemli bir kazanç sağlayan...Sigortam.net, en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini 3 dakikada ileterek, müşterilerine %50’ye varan fiyat avantajıyla...poliçelerini yaptırma şansı sağlamaktadır. %50’ye varan fiyat avantajı ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için...
tıklayın.

En İyi Fiyat Garantisi

Sigortam.net,...müşterilerine verdiği tekliflerde kendisine o kadar güveniyor ki, aldığınız poliçe ile aynı şartlarda farklı bir teklif...bulursanız aradaki farkı iade ediyor ve hatta ağzınızın tadı bozulmasın diye bir kutu da lokum hediye ediyor. Siz de...sigortanızı Sigortam.net’e bakarak alın, poliçenizi “en iyi fiyat garantisi” ile yaptırdığınızdan emin olun....En iyi fiyat garantisi uygulamasıyla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

Sigortam.net’in 444 24...00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak uzman sigorta danışmanları eşliğinde...poliçenizi istediğiniz an yaptırabileceğiniz gibi, poliçenizle ilgili aklınıza takılan tüm konuları danışabilir, poliçe...alımının sonrasında ise kaza anından, çekici hizmetine, servis işlemlerinden, tazminat ödemelerine kadarki tüm süreçlerde 7 gün...24 saat kesintisiz destek alabilirsiniz. Unutmayın, Sigortam.net hasar anında 7/24 yanınızda!

Güvenli...Alışveriş, Anında Güvence

Sigortam.net’ten yapacağınız alışverişlerde kart bilgileriniz tüm dünyada kabul görmüş SSL (Secure Socket Layer ) ve SET (Secure Electronic Transactinos ) güvenlik...protokolleri tarafından korunmaktadır. Bu nedenle poliçe alımlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca...Sigortam.net’ten yapacağınız tüm sigorta alımlarınızda poliçeniz e-posta ile size ulaştırılır ve güvenceniz anında...başlar.

Hemen Teklif Alın

Siz de hiç vakit kaybetmeden 3 milyonun üstündeki mutlu müşteri gibi aracınızın kasko veya trafik sigortası poliçesi için sigorta sorgulama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz...Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, ihtiyacınız olan poliçeye %50’ye varan fiyat avantajıyla sahip olun. Unutmayın,...“Sigortam.net’e bakmadan, sigorta almayın.!”