Yılın Otomobili Adayları Belli Oldu

Otomobil Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Türkiye’de Yılın Otomobili 2016 yarışmasının finalistleri belli oldu. OGD üyesi 64 otomotiv  gazetecisi tarafından yapılan oylama sonucunda finale kalan 7 otomobil arasından hangisinin Türkiye’de yılın otomobili olacağı ise 19 Nisan 2016’da belli olacak.     

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

25 Mart 2016 tarihinde İstanbul Park’ta özel bir pistte test edilen 22 model, yarış pistinde gösterdikleri performansların dışında, özel olarak kurulan istasyonlarda fren, slalom ve benzer diğer testlerden geçirtilerek otomotiv gazetecilerinin beğenisine sunuldu. Otomobil markalarının üst düzey yöneticilerinin de bulunduğu organizasyonda 22 model arasından, 7 model finale kalmayı başardı.

Otomobil üreticilerinin 2017'de satışa çıkarmayı planladıkları en yeni modelllerini merak ediyor musunuz? O halde hemen "Otomobil Modelleri 2017" başlıklı içeriğimizi ziyaret edin. 

İşte Yılın Otomobili Olmaya Aday 7 Otomobil

Audi A4

Audi’nin artık klasikleri arasında yer almaya başlayan A4 modeli 2016 görünümde daha keskin hatlar ve daha agresif bir duruş sergiliyor.

Audi A4 2016

Fiat Egea

Geçtiğimiz aylarda Avrupa’da yılın otomobili olmayı başaran Fiat Egea, Türkiye’de yılın otomobili yarışmasının da en favori adaylarının başında geliyor.

Fiat Egea 2016

Hyundai Tucson

Hyundai’nin j segmentindeki modeli Tuscon, 2015 yılında sınıfındaki modeller arasında en fazla dikkat çeken modellerinden birisi oldu. Hyundai Tuscon’un satış başarısının 2016’da da devam etmesi bekleniyor.

Hyundai Tuscon 2016

Opel Astra

Opel’in fiyat performans denilince artık ilk akla gelen modeli olan Astra yenilenen dış görünümü ve fark yaratan iç dizaynı ile 2016’nın en fazla dikkat çeken modellerinden birisi oldu.

Opel Astra 2016

Renault Talisman

Renault’un Laguna modelinin ardından uzun süre sonra üst segmente yönelik geliştirdiği Talisman, Türkiye’de satışa çıkmasıyla birlikte yoğun bir ilgi görmeyi başardı.Renault Talisman

Skoda Superb

Hatırlanacağı gibi Skoda’nın geçen yıl, satış pazarını Avrupa genelinde en fazla arttırdığı ülke Türkiye olmuştu. Şüphesiz ki bu satış başarısında Superb’in rolü çok büyük.

Skoda Superb 2016

Volvo XC-90

Güven, konfor denildiğinde Volvo birçok otomobil severin aklına gelen ilk markalardan birisi. İsveçli otomobil üreticisinin geçen yıl satışına başladığı XC-90 Türkiye’de yılın otomobili olmaya aday bir diğer model olmayı başardı.

Volvo XC90 2016

En İyi Otomobil için, En İyi Kasko

Yeni otomobil sahibi olan sürücüler için en önemli güvencelerin başında gelen kasko sigortası araç sahiplerine çok önemli teminatlar sağlıyor. Aracınızı beklenmedik kaza ve arıza risklerine karşı kasko ile güvence altına almak için hemen araç kasko hesaplama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, ihtiyacınız olan poliçeye en iyi fiyat garantisi ile sahip olun.

Benzer İçerikler

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

Online sigorta teklifi alarak, internete özel avantajları...kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Bilgilerinizi girin, sadece bir kaç dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini...karşılaştırmalı olarak değerlendirin. İnternete özel indirimli sigorta fiyatlarını ancak online teklif alarak görebilirsiniz. Bu...sayede poliçenizi hem daha uyguna satın alabilir, hem de satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz an e-postanıza gönderilen...poliçenize ulaşabilirsiniz. Eğer bir aracınız var ya da almayı düşünüyorsanız araç sigortası yaptırmak,...daha kaliteli ve rahat bir sağlık hizmeti almak için de sağlık sigortası yaptırmak Sigortam.net'ten çok...kolay! [widget id="sigortamnet_content_widget-2"] İhtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek sigorta ürününü bulabilmek ise...karmaşık ve zaman alan bir sürece neden olabiliyor. Ayrı ayrı acenteleri gezmek, fiyatları ve teminatları karşılaştırabilmek...bağımsız araştırmalar sonucu daha da zorlaşıyor. Online sigorta teklifi sayesinde ise hem zamandan kazanıyorsunuz...hem de ihtiyacınıza uygun poliçeyi daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. İnternetten sigorta teklifi almanın...birçok avantajı var. İhtiyacınız olan sigorta ürününe hızlı ve uygun fiyatlı ulaşmanın en pratik yolu online sigorta...teklifi almaktan geçiyor diyebiliriz. Sigortam.net online sigorta alanında memnun kalacağınız fırsatlar...sunuyor. Peki internetten teklif almanın avantajları nelerdir? Detayları merak edenler için sigorta teklifi almanın avantajlarını...sizler için bir araya getirdik.

Özel İndirimleri Görmek İçin Sigorta Teklifi Alın!

Sigorta fiyatı...sorgulama yaparak
Sigortam.net'in özel indirim fırsatlarını...görebilirsiniz. Nasıl mı? Sadece sigorta türüne göre doldurmanız gereken kişisel ya da aracınızla ilgili bilgileri, eksiksiz ve...doğru şekilde girmeniz yeterli. 2 dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini ekranınızda görebilirsiniz. Sigorta...teklifi almadan internete özel indirim fırsatlarını göremezsiniz. Sigortanızı indirimli fiyatlardan alabilmek için...öncelikle sigorta teklifi almanız gerekir. Teklif aldığınızda indirimlerin de eklenmesi ile en uygun sigorta...fiyatlarına ulaşmanız mümkün olur.

Poliçenize Anında Ulaşın, Güvenceniz Başlasın!

İnternetten sigorta...teklifi alma avantajlarının bir diğeri ise güvencenin anında başlaması! Aracınızı yeni aldınız ve zorunlu trafik...sigortası yaptırmadan trafiğe çıkmak istemiyorsunuz. Ya da aracınıza daha trafik sigortası yaptırmadınız ve ağır cezalara maruz...kalmadan sigortanızı yaptırmak istiyorsunuz. Sigortam.net'ten trafik sigortası teklifi alarak sigortasız...olacağınız süreyi kısaltabilirsiniz. Satın aldığınız trafik sigortası poliçesi anında e-postanıza gelir ve bu sayede bekleme...süresi yaşamadan poliçenize kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda poliçeyi satın aldığınız andan itibaren sigorta geçerlilik süresi...başlar. Trafik sigortası yaptırdıysanız korkmadan trafiğe çıkabilir, kasko sigortası yaptırdıysanız ise koruma teminatlarından...faydalanabilirsiniz. En uygun araç sigortaları için teklif alın, güvenceniz anında başlasın! Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler; özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerini...değerlendirebilir. Araç sigortasına ihtiyacınız var ise kasko ve trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi alarak...bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun poliçeyi kendinizi belirleyebilirsiniz.  

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL