Yılın Otomobili Adayları Belli Oldu

Otomobil Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Türkiye’de Yılın Otomobili 2016 yarışmasının finalistleri belli oldu. OGD üyesi 64 otomotiv  gazetecisi tarafından yapılan oylama sonucunda finale kalan 7 otomobil arasından hangisinin Türkiye’de yılın otomobili olacağı ise 19 Nisan 2016’da belli olacak.     

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

25 Mart 2016 tarihinde İstanbul Park’ta özel bir pistte test edilen 22 model, yarış pistinde gösterdikleri performansların dışında, özel olarak kurulan istasyonlarda fren, slalom ve benzer diğer testlerden geçirtilerek otomotiv gazetecilerinin beğenisine sunuldu. Otomobil markalarının üst düzey yöneticilerinin de bulunduğu organizasyonda 22 model arasından, 7 model finale kalmayı başardı.

Otomobil üreticilerinin 2017'de satışa çıkarmayı planladıkları en yeni modelllerini merak ediyor musunuz? O halde hemen "Otomobil Modelleri 2017" başlıklı içeriğimizi ziyaret edin. 

İşte Yılın Otomobili Olmaya Aday 7 Otomobil

Audi A4

Audi’nin artık klasikleri arasında yer almaya başlayan A4 modeli 2016 görünümde daha keskin hatlar ve daha agresif bir duruş sergiliyor.

Audi A4 2016

Fiat Egea

Geçtiğimiz aylarda Avrupa’da yılın otomobili olmayı başaran Fiat Egea, Türkiye’de yılın otomobili yarışmasının da en favori adaylarının başında geliyor.

Fiat Egea 2016

Hyundai Tucson

Hyundai’nin j segmentindeki modeli Tuscon, 2015 yılında sınıfındaki modeller arasında en fazla dikkat çeken modellerinden birisi oldu. Hyundai Tuscon’un satış başarısının 2016’da da devam etmesi bekleniyor.

Hyundai Tuscon 2016

Opel Astra

Opel’in fiyat performans denilince artık ilk akla gelen modeli olan Astra yenilenen dış görünümü ve fark yaratan iç dizaynı ile 2016’nın en fazla dikkat çeken modellerinden birisi oldu.

Opel Astra 2016

Renault Talisman

Renault’un Laguna modelinin ardından uzun süre sonra üst segmente yönelik geliştirdiği Talisman, Türkiye’de satışa çıkmasıyla birlikte yoğun bir ilgi görmeyi başardı.Renault Talisman

Skoda Superb

Hatırlanacağı gibi Skoda’nın geçen yıl, satış pazarını Avrupa genelinde en fazla arttırdığı ülke Türkiye olmuştu. Şüphesiz ki bu satış başarısında Superb’in rolü çok büyük.

Skoda Superb 2016

Volvo XC-90

Güven, konfor denildiğinde Volvo birçok otomobil severin aklına gelen ilk markalardan birisi. İsveçli otomobil üreticisinin geçen yıl satışına başladığı XC-90 Türkiye’de yılın otomobili olmaya aday bir diğer model olmayı başardı.

Volvo XC90 2016

En İyi Otomobil için, En İyi Kasko

Yeni otomobil sahibi olan sürücüler için en önemli güvencelerin başında gelen kasko sigortası araç sahiplerine çok önemli teminatlar sağlıyor. Aracınızı beklenmedik kaza ve arıza risklerine karşı kasko ile güvence altına almak için hemen araç kasko hesaplama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, ihtiyacınız olan poliçeye en iyi fiyat garantisi ile sahip olun.

Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten Enflasyonla Mücadeleye Destek!Türkiye’nin online sigorta satışını başlatan platformu Sigortam.net, enflasyonla mücadele programına destek...oluyor! Sigortam.net, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek olmak amacıyla internetten kasko sigortası...alanlar için uygulanan mevcuttaki online’a özel indirimi %10 oranında arttırıyor.

Sigortam.net Enflasyonla Mücadele...İndirimi

İnternetten kasko sigortası alanlara uygulanan internete özel indirim, Enflasyonla Topyekün Mücadele...Programı kapsamında daha da avantajlı hale geliyor. Enflasyon ile mücadeleye kasko indirimi...ile dahil olan Sigortam.net, vatandaşlara destek olmak adına kasko sigortasında uyguladığı mevcut indirim oranını %10 arttırıyor....Bu sayede müşteriler kaskolarını daha da indirimli satın alabiliyor. Enflasyonla mücadeleye destek indiriminin süresi ise 2018 yıl...sonuna kadar. Sigortam.net, internet indirim oranının arttırılması ile hem aracına kasko yaptırmayı düşünen...vatandaşlara hem de enflasyon ile mücadele edilmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. [widget...id="sigortamnet_kasko_widget-2"] Siz de internetten kasko sigortası almanın ayrıcalıklarını öğrenmek...istiyorsanız, aşağıdaki listemize göz atabilirsiniz. Sigortam.net üzerinden kasko sigortası almanın...avantajları: • Kaskonuzu internetten alırsanız, kişiye özel internet indiriminden faydalanabilirsiniz. Üsteklik...enflasyonla mücadele programı kapsamında indirim oranı %10 arttırılıyor. Bu sayede daha uyguna kasko poliçenize...sahip olabilirsiniz. • Kaskonuzu online olarak yaptırdığınızda güvenceniz anında başlar. Poliçeniz e-postanıza anında...ulaşır!

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL