444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Uygun Primli Kasko Almanın Püf Noktaları

10 Haziran 2014

Uygun sigorta primleri ile kasko için öncelikle karşılaştırmalı sigorta avantajlarını değerliendirmek size büyük oranda avantaj sağlar. 

Paradan ve zamandan tasarruf etmeniz ve ihtiyacınıza uygun kaskoya sahip olmanızda belirlenen primler önemli etkenlerdendir.

Primler dışında hasarsızlık indirimi, yaş indirimi gibi kaskoyu etkileyen etkenler elbette var, ancak bunları kontrol etmek primleri kontrol etmekten daha zor ne yazık ki.

Sizin beklentileriniz, aracınızın ihtiyaçları teminat seçiminde çok önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz teminat yapısı, teminat tutarları ve sizin gelir düzeyiniz kasko sigortası primlerini seçerken etkili olacak unsurlardandır.

Kasko Primini Uygun Fiyata Getiren Ayrıntılar Neler?

Poliçenize eklemiş olduğunuz her teminat sigorta primini arttırır. Araç sahiplerinin veya araçtan kaynaklanan bazı özellikler size sigorta poliçesinde bir takım indirimler yapılmasına destek olur. Örnek verecek olursak; hasarsızlık indirimi kapsamında %65’e varan oranlarda kasko sigortasını indirimle alabilme imkanını yakalarsınız.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN
İhtiyacınızın dışındaki teminatların dışına çıkmayarak, kasko sigortası primlerini uygun fiyatla almak için önemli bir adım atmış olursunuz. Poliçeye eklenen her teminat sigorta primini arttıracaktır. Sadece ihtiyacınız dahilindeki sigorta teminatları bu primlerin artmasına engel olur.

Muafiyetli poliçe indirimini değerlendirebilir, büyük hasarlar yerine küçük hasarlar için ödeme yaparak tasarruf sağlamış olursunuz. Sigorta bedeli üzerinden %1 veya %2 oranındaki muafiyetli poliçeyi tercih ederek ufak çaptaki hasarları kendiniz ödemeyi tercih edebilir, sigorta primlerinde % 40’a varan oranlardan indirim kazanabilirsiniz.

Bunların dışında sigorta poliçenizi satın alırken poliçenizin uzman kişiler tarafından hazırlanmasına da önem verin bu en iyi prim hesabıyla sigorta sahibi olmanızı sağlayacaktır.

En iyi sigorta primlerine sahip olmak için sigorta sorgulama yapın, araç kasko fiyatlarına ulaşın. En iyi araç sigorta şirketleri ile sigortalanmanın huzurunu kaçırmayın! İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 sigortanızı satın alın.
 


Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.