Ehliyetler 2014’te Çipli Olacak

Ehliyet yasası olarak bilinen düzenlemenin bazı maddeleri, torba teklifin içerisine dahil edildi. Meclis tatile girmeden düzenlemeler yasalaşmış olacak.
 
Uluslararası sürücü belgesi olma özelliği taşıyan ehliyetler çipli olacak. 2014 yılı Ocak ayı sonunda tamamlanması öngörülen çalışmadan sonra yabancılar ehliyetlerini Türkiye’de değiştirebilecekler. Mevcut yasaya göre yabancılar, Türkiye’de ehliyetlerini 1 yıl süre ile kullanabiliyorlar ve süre dolduğunda ehliyetlerini Türkiye’de değiştiremiyorlar.
 

Ehliyet Sınavı Değişecek

 
Yasa ile birlikte ehliyet sınavı da değişecek. Daha önce ayrı oturumlarda yapılan motor sınavı, ilkyardım sınavı ve trafik sınavı artık tek oturumda gerçekleştirilecek.  Ehliyet sınavlarının bilgisayar ortamında gerçekleştirilmesi üzerine çalışılıyor. Böylece sınavların okunması kolaylaşacak ve ehliyet sonuçları kısa sürede açıklanabilecek. Bu da ehliyet alma sürecini hızlandıracak, formaliyeti azaltacak.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Kasko sigortası yaptırarak trafiğe güvenle çıkın, yaşayacağınız en ufak hasarda bile sigorta şirketiniz yanınızda olsun, hasarınızı karşılasın. Ayrıca yeni kasko sistemi kapsamında araç kasko değer kaybı yaşamayın.
 
Kasko fiyatları için en iyi seçenekler Sigortam.net’te. Sigorta sorgulama yaparak bütçenize en uygun kasko sigortasına 3 dakikada ulaşın, %45 fiyat avantajı ile en ucuz kaskoyu seçin. www.sigortam.net ve ya  444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden sigorta hizmetleri hakkında bilgi alın, Sigortam.net avantajlarından yararlanın.
 

Benzer İçerikler

Araba Kasko Fiyatları 2018 Araba kasko fiyatları 2018, Sigortam.net üzerinden
kasko hesaplama ile kolayca öğrenilebilir.

Araba Kasko Fiyatları...2018

Kasko fiyatları aracınızın yaşı, modeli, geçmiş hasarları gibi durumlara göre değişiklik...göstermektedir. Araç fiyatları belirlenirken kasko değer listesi de baz alınabilir. Kasko değer listesi Türkiye...Sigortalar Birliği (TSB) tarafından her ay yayınlanır. "Kasko değer listesi 2018" listesine göz atabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta...şirketlerinin kasko tekliflerini sunan Sigortam.net’ten ihtiyacınıza ve bürçenize en uygun kaskoya 3 dakikada ulaşırsınız. Online...olarak istediğiniz sigorta şirketlerinin kasko fiyatlarını görür, karşılaştırır ve satın alabilirsiniz. [widget...id="sigortamnet_kasko_widget-2"] Herhangi bir kazayla karşılaşmanız durumunda aracınızın hasarlarının giderilmesi için...ödeyeceğiniz bedel kasko için ödeyeceğiniz miktardan çok daha fazladır. Manevi olarak ödeyecekleriniz ise hiç süphesiz...tartışılamaz. Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çalınma, yanma vs. gibi en sık karşılaşılabilecek teminatlara karşı...güvence altına alır. İsterseniz ek teminatlarla da kasko poliçenizi genişletebilirsiniz. Kasko sigortası teminatlarını incelemek...için "Kasko Sigortası...Teminatları Nelerdir?" yazımızı okuyun. Ayrıca, poliçe vade hatırlatma formumuzu doldurmanız durumunda günü dolmuş ve yenilenmesi gereken...sigortanızı biz size hatırlatırız. Böylece hatırlamak zorunda olduğunuz bir işin yükünü sizden almış...oluruz. Sigortam.net’ten zaman kaybetmeden kaskonuzu yaptırın içiniz rahat olsun. Dilerseniz 444 24 00 numaralı...Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 detaylı bilgi alın.

Sigortam.net'ten Kasko Teklifi Alabileceğiniz 2018 Model...Arabalar

https://www.sigortam.net/ford-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/peugeot-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/opel-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/volkswagen-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/toyota-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/honda-kasko-sigortasi