444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Yeni Kasko Yasası Hakkında Her Şey

20 Mart 2013
Yeni Kasko Sistemi uygulamasına az bir süre kala, sistemin detayları tüm hatlarıyla netleşiyor. Sistemin değişmesiyle beraber kasko poliçelerinde de pek çok değişikliğe gidilecek. 1 Nisan’dan sonra yaptıracağınız kasko sigortası için dikkat etmeniz gereken birkaç konu var:

 

Sözleşme

Yeni kasko yasası ile sigorta poliçelerinde birtakım değişiklikler uygulanacak. Yeni sözleşmelerde yer alacak değişiklikler, sözleşme bölümleri ve içerikleri için Sigorta Poliçelerinde Yeni Kasko Sistemi Düzenlemesi yazımızı okuyun.
 

Teminatlar

Yeni kasko sistemi sonrası ana teminatlar ve ek teminatların içeriği de değişmiş olacak. Kasko teminatları ile ilgili bilgi almak için Yeni Kasko Yasası’nda Ana Teminatlar yazımızı okuyun.
 

Kasko Ürünleri

Eski sisteme göre satılan poliçelerin kapsam ve isimleri, sigorta şirketleri arasında farklılık gösteriyordu. Yeni kasko sistemi ile birlikte kasko ürünleri standart olacak. Dar kasko, kasko, geniş kasko ve tam kasko adı ile sunulacak ürünler, birbirinden farklı teminatları kapsayacak. Yeni kasko sistemi ürünleri hakkında Yeni Kasko Yasası Sil Baştan yazımızı okuyun.


Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

 

Tam Kasko’da Her Şey Var

 

Yeni kasko sistemi ile gelecek ürünler içinde en kapsamlısı tam kasko. Ana teminatlar ve ek teminatların tamamını kapsayan bu ürün hakkında daha fazla bilgi için Tam Kasko ile Tam Teminat yazımızı okuyun.
 

Geniş Kasko Neleri Kapsıyor?

Yeni kasko sistemi ürünlerinden geniş kasko ile ilgili merak ettikleriniz için Geniş Kasko Neleri Kapsıyor yazımızı okuyun.
 

Dar Kasko Kapsamı Nedir?

Yeni kasko sistemi kasko ürünleri arasında yer alan dar kasko hangi teminatları karşılıyor? Dar Kasko Kapsamı Nedir yazımızı okuyun.
 

Kasko Ürün Kapsamı Nedir?

Yeni kasko sistemi ürünlerinden "kasko" hakkında bilgi edinmek, teminatları öğrenmek için Yeni Kasko Ürün Kapsamı Nedir yazımızı okuyun.
 

Yeni Kasko Sistemi Fiyatları Nasıl Etkiledi?

Yeni kasko sisteminin kasko fiyatlarını nasıl etkileyeceğini öğrenmek için Kasko Fiyatları Yeni Kasko Sistemi Sonrası Arttı mı yazımızı okuyun.
 

En Uygun Kasko Nasıl Seçilir?

Kasko sistemi değişikliği sonrası ihtiyacınıza en uygun kaskoyu seçmek için En Uygun Kasko Poliçesi Nasıl Seçilir yazımızı okumadan karar vermeyin.
 

Yeni Kasko Sistemi Kimi Nasıl Etkileyecek?

Daha önceden satın alınmış ve halen devam eden kasko poliçesi olanlar yeni sistemden nasıl etkilenecek? Yeni sistemde kimleri neler bekliyor öğrenmek için Yeni Kasko Sistemi Kimi Nasıl Etkileyecek yazımızı okuyun.
 
En uygun kasko sigortası için Sigortam.net uzmanlığından faydalanın, poliçeniz 3 dakikada hazırlansın. Dilerseniz Sigortam.net üzerinden online sigorta sorgulama veya karşılaştırma yaparak kasko fiyatları hakkında bilgi alın, dilerseniz 444 24 00 Sigorta Danışma Hattı’nı arayın, %45 fiyat avantajından yararlanın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Kasko Fiyatları Yeni Kasko Sistemi Sonrası Arttı mı?

09 Nisan 2013 Salı
Yeni kasko yasası yürürlüğe girmeden kısa bir süre önce yayınlanan haberler, kamuoyunda yeni kasko sistemi ile beraber kasko fiyatlarında fahiş artışlar meydana geleceği yönünde bir algı oluşturmuştu.