Kasko Yasası Hakkında Her Şey

Kasko sistemikasko türlerini belirgin çizgilerle ayırıyor ve araç sahipleri için kasko detaylarını netleştiriyor. Kasko sigortası 4 adet kasko türüne bölünüyor. Kasko, dar kasko, genişletilmiş kasko ve tam kasko olmak üzere 4 türe bölünen kasko sigortası, sigorta yaptırmak isteyen araç sahipleri için tercihleri kolaylaştırıyor. Teminatların değiştiği ve bu değişime göre de fiyat farklarının oluştuğu kasko sistemi, risk kapsamı en az olandan en geniş olana kadar araç sahiplerinin bütçelerine göre uygun olan kasko poliçesini seçebilmesini sağlıyor.

 

Kasko sigortası için dikkat edilmesi gereken bir kaç konu var;

Sözleşme

Kasko yasasına göre sigorta poliçelerinde yer alan sözleşme bölümleri ve içerikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, Sigorta Poliçelerinde Kasko Sistemi Düzenlemesi içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Teminatlar

Kasko sisteminde yer alan ana teminatlar ve ek teminatların içerikleri kasko yaptırmadan önce bilmeniz gereken önemli detaylardan biridir. Kasko teminatları ile ilgili bilgi almak için Kasko Yasası’nda Ana Teminatlar içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Kasko Ürünleri

Eski sisteme göre satılan poliçelerin kapsam ve isimleri, sigorta şirketleri arasında farklılık gösteriyordu. Güncel olan kasko sisteminde kasko ürünleri standart şekilde yer alıyor. Dar kasko, kasko, geniş kasko ve tam kasko şeklinde ayrılan kasko ürünleri, birbirinden farklı teminatları kapsıyor. Kasko ürünleri hakkında Kasko Yasası ile Gelen Değişiklikler yazımızı okuyabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Tam Kasko’da Her Şey Var

Kasko ürünleri arasında en dikkat çekenlerden biri de tam kasko sigortası. Ürünler içerisinde en kapsamlı olması ile öne çıkan tam kasko, ana ve ek teminatların tamamını kapsayarak sizi tam anlamıyla koruma altına alıyor. Tam kasko hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Tam Kasko ile Tam Teminat içeriğimize göz atabilirsiniz.

Geniş Kasko Neleri Kapsıyor?

Kasko ürünleri içerisindeki geniş kasko hakkında merak ettikleriniz için Geniş Kasko Neleri Kapsıyor içeriğimizi okuyarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Dar Kasko Kapsamı Nedir?

Dar kasko nedir, hangi teminatları içeriyor? gibi sorularınıza cevap verecek Dar Kasko Kapsamı Nedir içeriğimizi okuyarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Kasko Ürün Kapsamı Nedir?

Kasko çeşitleri arasında yer alan kasko hakkında bilgi edinmek, teminatlarını öğrenmek için Kasko Ürün Kapsamı Nedir içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Kasko Sistemi Fiyatları Nasıl Etkiledi?

Kasko sisteminin yenilenmesin kasko fiyatlarını nasıl etkileyeceğini öğrenmek için Kasko Fiyatları Kasko Sistemi Sonrası Arttı mı? içeriğimize göz atabilirsiniz.

En Uygun Kasko Nasıl Seçilir?

Kasko sistemi değişikliği sonrası ihtiyacınıza en uygun kaskoyu seçmek için En Uygun Kasko Poliçesi Nasıl Seçilir yazımızı okumadan karar vermeyin.

En uygun kasko sigortası için Sigortam.net uzmanlığından faydalanın, poliçeniz 3 dakikada hazırlansın. Dilerseniz Sigortam.net üzerinden online sigorta sorgulama veya karşılaştırma yaparak kasko fiyatları hakkında bilgi alın, dilerseniz 444 24 00 Sigorta Danışma Hattı’nı arayın, %50 fiyat avantajından yararlanın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL