Yeni Kasko Ürün Kapsamı Nedir?

Yeni kasko sistemi ile hayatımıza dört yeni kasko ürünü girdi. Bunlar dar kasko, kasko,genişletilmiş kasko ve tam kasko.

Dar kasko ve kasko ürünlerinin kapsamının sınırları ana teminatlar iken genişletilmiş kasko ve tam kasko ürününde ana teminatlar standart olarak buluyor ve bunların yanında ek teminatlar yer alıyor. Daha önce kasko sigortası için genel bir tanım olarak kullanılan “kasko” ise yeni sistem ile birlikte artık ana teminatların tamamını kapsayan ürün olarak tanımlanıyor.

 

 
Yeni kasko sistemi kasko ürünü, şu teminatları kapsıyor :
 

Kasko Teminatları

 
-Çarpma: Araç durur vaziyetteyken hareketli bir cismin araca çarpması, aracın hareket halindeyken duran veya hareket eden bir cisme çarpması.
 
-Çarpışma: Aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu veya motorsuz bir araçla çarpışması.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

-Yanma: Aracın yanması (sigara yanıkları benzeri zararlar bu kapsamda değildir)
 
-Üçüncü kişilerce verilen zararlar: Üçüncü kişilerce aracın çizilmesi, araç parçalarının kırılması, araca vurulması.
 
-Hırsızlık: Aracın çalınması veya çalınmaya çalışılırken verilecek zararlar, aracın parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sebebiyle verilecek zararlar.
 
 
Siz de aracınızı bu risklere karşı koruma altına almak için kasko sigortası yaptırın. Size en uygun kasko sigortası için www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden kasko sorgulama ve kasko hesaplama yapın, bütçenize en uygun kasko sigortasını seçin.
 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL