444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Yeni Kasko Ürün Kapsamı Nedir?

02 Nisan 2013
Yeni kasko sistemi ile hayatımıza dört yeni kasko ürünü girdi. Bunlar dar kasko, kasko,genişletilmiş kasko ve tam kasko.

Dar kasko ve kasko ürünlerinin kapsamının sınırları ana teminatlar iken genişletilmiş kasko ve tam kasko ürününde ana teminatlar standart olarak buluyor ve bunların yanında ek teminatlar yer alıyor. Daha önce kasko sigortası için genel bir tanım olarak kullanılan “kasko” ise yeni sistem ile birlikte artık ana teminatların tamamını kapsayan ürün olarak tanımlanıyor.

 

 
Yeni kasko sistemi kasko ürünü, şu teminatları kapsıyor :
 

Kasko Teminatları

 
-Çarpma: Araç durur vaziyetteyken hareketli bir cismin araca çarpması, aracın hareket halindeyken duran veya hareket eden bir cisme çarpması.
 
-Çarpışma: Aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu veya motorsuz bir araçla çarpışması.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN
-Yanma: Aracın yanması (sigara yanıkları benzeri zararlar bu kapsamda değildir)
 
-Üçüncü kişilerce verilen zararlar: Üçüncü kişilerce aracın çizilmesi, araç parçalarının kırılması, araca vurulması.
 
-Hırsızlık: Aracın çalınması veya çalınmaya çalışılırken verilecek zararlar, aracın parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sebebiyle verilecek zararlar.
 
 
Siz de aracınızı bu risklere karşı koruma altına almak için kasko sigortası yaptırın. Size en uygun kasko sigortası için www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden kasko sorgulama ve kasko hesaplama yapın, bütçenize en uygun kasko sigortasını seçin.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.