444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Yeni Dönem Kasko Sigortası Teminatları

28 Şubat 2013
01 Nisan 2013 tarihinden itibaren yeni kasko sigortası genel şartları düzenlemesi geçerli olmaya başlayacak. Yeni kasko sistemi ile sigorta fiyatlarında artış olacağı yönündeki duyumların aksine sigorta şirketlerinin yaptığı açıklamalara göre, fiyatların düşebileceği çünkü araçlarına kasko yaptırmak isteyenlerin teminatları  kendileri seçerek, fiyatı da belirleyebilecekleri yönünde açıklamalar yapılmaktadır.  


Dar Kasko Kapsamında Neler Olacak?

 
Yeni uygulanmaya başlanacak olan bu sistemle sigortalılar seçme özgürlüğüne sahip olacaklar. İsteyen çarpma, çalınma, yangın, terör, sel dahil bütün risklerle ek olarak istediği teminatları da ekletebilecek.  Aynı zamanda büyük kaza yapmayacağını ve arabasını çaldırmayacağını düşünenler dar kasko seçeneğinden faydalanabilecekler.
 
Yeni sistemde 4 ana kasko uygulaması devreye girecek. Bunlar dar kasko, kasko, tam kasko ve genişletilmiş kasko olarak adlandırılacak. Dar kasko, mini hasar ödemelerini kapsayacak. Bu kapsama aracın yanması, çalınması, grev, lokavt, halk hareketleri, terör, deprem, sel ve su baskını gibi hasarlar dahil olacaktır. Dar Kapsamlı Kasko uygulamasından 1990-2012 model yılı arasındaki değeri 5bin lira ile 50 bin lira arasında olan hususi ve kamyonet tarzındaki bütün araçlar yararlanabilecekler. Dar kapsamlı sigorta sahibi olan ve hasarı olmayan sigortalılara 1 yıl sonra yenileme istemesi durumunda yüzde 30 oranında indirim uygulanacak.
 
Bir başka poliçe türü de parça tercihini kapsayacaktır. Aracının tamirinde orjinal parça yerine benzer (muadil) parça kullanılmasını tercih edenler yüzde 50’ye varan indirimlerle kasko yaptırabilecek.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN
Kasko sigortası aracınızın ve sizin güvenliğiniz için önemli bir yere sahiptir. Daha uygun fiyatlı kasko sigortasına sahip olmak için zamanında yenileme yapmayı ihmal etmeyin. Kasko sigorta sorgulama ile ihtiyacınıza özel en uygun fiyatlı kaskoya Sigortam.net internet sitemizden ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan bize ulaşın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.