Yol Yardım Hizmeti Nedir?

Aracınızla yola çıktığınızda olası risklerle karşılaşabileceğiniz ihtimalini göz ardı etmemeniz gerekir. Ülkemizde trafik kazası oranı ne yazık ki çok fazladır. Bunun bilincinde olmalı ve önlemler alınmalıdır. Bunun dışında aracın uzun ya da kısa yolda arızalanması, yakıtsız kalması, çalınması gibi durumlarda yardıma ihtiyacınız olacaktır.

Bu nedenle kasko sigortası yaptırmanız büyük önem taşır. Kasko ana teminatları olan çarpma, çarpılma, yanma, çalınma gibi ana teminatları içerir. Bunların dışında ek teminatlar da satın alınabilir. Ayrıca kasko yol yardım hizmetlerini içinde barındırır. En uygun kasko fiyatları Sigortam.net'te.

Bu doğrultuda sigorta şirketleri yol yardım paketlerini müşterilerine sunmaktadır. Bu paketler her sigorta şirketinde farklılık gösterebilir. Paketlerin teminatları aracın bulunduğu yere göre değişebilir ve bazı şirketler teminatları bulunan bölgeye göre sınırlarken bazılarının teminatları her yerde geçerlidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta şirketlerinin yardım hizmetiyle ilgili detaylı bilgiye “Yardım Hizmetleri Paketleri” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yol yardım hizmetlerinin genel olarak aşağıdaki teminatları içerir.

 • Aracın yolda kalması ya da arızalanması durumunda aracın alınarak en yakın anlaşmalı servise götürülmesi. Bu taşıma işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir fakat serviste yapılan işlemlerin ücretini bazı şirketler karşılarken bazıları karşılamaz.
   
 • Aracın anahtarının çalınması, unutulması vs. durumunda kilit hizmeti verilir. Bu hizmet ile anahtarcı gönderilir ve bu kişinin masraflarını sigorta şirketi karşılar.
   
 • Lastik sorunlarıyla karşılaşan sigortalı için lastiğin değişimiyle ilgili hizmet verilir. Bu hizmette işçilik masrafını şirket, malzeme masrafını da sigortalı karşılar.
   
 • Yakıtı biten aracın çekilmesi için hizmet sağlanır. Araç bölgenin en yakınında olan bezinciye çekilir.
   
 • Satın alınan kasko sigortasında teminatı varsa eğer sigortalıya aracının arızalanması durumunda ikame araç temin edilebilir.
   

Aracın çalınması durumunda ise hemen polise haber verilmelidir. Hırsızlık kaskonun ana teminatları altında yer alır. Bu nedenle sigorta şirketine de hemen haber verilmelidir. Arabanız çalındığında yapmanız gerekenlerle ilgili ayrıntılı bilgiyi “Oto Hırsızlığında Yapılması Gerekenler” yazımızdan edinebilirsiniz.

Hayatınızı riske atmayın yola çıkmadan önce sigortanızı yaptırın. Sigortam.net üzerinden en uygun fiyatlarla kasko yaptırmak araba sigortası sorgulaması ile çok kolay. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da sigorta satın alın.

Benzer İçerikler

Renault Clio Kasko SigortasıEn Ucuz
Renault Clio Kasko Fiyatları!... En uygun Renault Clio kasko sigortası Sigortam.net’te
 • En iyi sigorta şirketlerinden Renault Clio sigortası teklifi alın. 
 • Renault Clio kasko fiyatlarını...karşılaştırın. 
 • %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
 • Bütçenize en uygun Renault Clio...sigortasını satın alın.
 

Renault Clio Kasko Sigortası

Renault Clio model aracınız için en uygun kasko...sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama...sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.  

Renault...Clio Hakkında

Renault Clio anahtarsız giriş, çalıştırma, uzaklaştığında otomatik kilitleme özelliği ile Eller Serbest...Renault kartını kişinin yanında taşıması yeterlidir. 7 litre kapasitesindeki torpido gözü 1.5 litrelik bir su şişesinin...girebileceği kadar büyüklüğe sahiptir. Yeni Clio, ilk ekipman seviyesinden itibaren segmentinde en donanımlı güvenlik ekipmanları...sayesinde (ESP, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları) EuroNCAP çarpışma testlerinden en yüksek seviye...olan 5 yıldız almıştır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL