Yolda Emniyet İçin Öneriler

Trafiğin yoğun olduğu yerlerde sürekli kazalar yaşanması nerdeyse normalleşti sürücülerin gözünde ancak kazalar yaşanmaması adına hayati tavsiyeleri dinlemekte, uzmanların önerilerini dikkate almakta fayda var. 

Yollarca yaşanabilecek kazaları karşılamak için kasko sigortası yaptırmak dışında telafisi olmayan kaza ve kayıpların yaşanmaması için, önlem almak ve bu önlemleri en doğru şekilde gerçekleştirmek hayati önem taşıyor.

Seyahatinize, bakımı çok iyi yapılmış, çok iyi hazırlanmış araç ile çıkarak güvenli bir başlangıç yapabilirsiniz. Sürücülerin pek çoğu seyahat öncesinde araçlarının bakımını yapmayı ve gerekli güvenlik önlemlerini almayı unutur. 

Önce aracınızı sonra kendinizi yolculuğa hazırlayarak, keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Yollarda Güvenli Seyahat İçin Öneriler
 

 • ​Yola uykusuz çıkmayın ve mutlaka yola hazır olun.
   
 • Alkol aldıysanız yola çıkmamaya özen gösterin ya da erteleyin.
   
 • Uzun bir yolculuğa çıkıyorsanız eğer ara ara dinlenerek yola çıkın. 9 saatten fazla araç kullanmamaya çalışın.
 • ''Emniyet Kemerinin Önemi'' hakkında söylenenleri unutmayın ve mutlaka yolculuk sırasında takın, emniyet kemeri sayesinde vücutta meydana gelen sarsıntı azalarak vücudun en güçlü noktalarına yöneltir ve koltuktan fırlamanıza engel olur.
   
 • Araç esnasında telefon kullanmak en az alkol kadar tehlike oluşturabilmektedir.
   
 • Yolculuk öncesi motor yağınızı kontrol edin, yağ değiştirmeye yakınsanız seyahate çıkmadan önce yağ değiştirmeniz olumlu olacaktır.
   
 • Motor yağı gibi lastiklerinizi de kontol edin. Yanlış hava basıncı otomobilin yere tutunma gücünü zayıflatır ve virajlar tehlike içeren bir duruma gelir.
   
 • Aküden kaynaklı sorunlar ana arıza nedenlerden olabilir. Sizi yolda bırakacak bir aküyle yola çıkmayın, aküyü değiştirin. 

Unutmayın, siz iyi bir sürücü olsanız bile karşınızdaki kişi sizin gibi dikkatli olmayabilir. Vakit kaybetmeden kasko sigortası yaptırın. Kazalarda meydana gelen hasarlarınızı güvence altına alın.

Sigortam.net üzerinden araç kasko sorgulama yaparak bütçenize en uygun kasko sigortası fiyatları ile sigortanızı hemen yaptırın.

Benzer İçerikler

Araba Kasko Fiyatları 2018 Araba kasko fiyatları 2018, Sigortam.net üzerinden
kasko hesaplama ile kolayca öğrenilebilir.

Araba Kasko Fiyatları...2018

Kasko fiyatları aracınızın yaşı, modeli, geçmiş hasarları gibi durumlara göre değişiklik...göstermektedir. Araç fiyatları belirlenirken kasko değer listesi de baz alınabilir. Kasko değer listesi Türkiye...Sigortalar Birliği (TSB) tarafından her ay yayınlanır. "Kasko değer listesi 2018" listesine göz atabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta...şirketlerinin kasko tekliflerini sunan Sigortam.net’ten ihtiyacınıza ve bürçenize en uygun kaskoya 3 dakikada ulaşırsınız. Online...olarak istediğiniz sigorta şirketlerinin kasko fiyatlarını görür, karşılaştırır ve satın alabilirsiniz. [widget...id="sigortamnet_kasko_widget-2"] Herhangi bir kazayla karşılaşmanız durumunda aracınızın hasarlarının giderilmesi için...ödeyeceğiniz bedel kasko için ödeyeceğiniz miktardan çok daha fazladır. Manevi olarak ödeyecekleriniz ise hiç süphesiz...tartışılamaz. Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çalınma, yanma vs. gibi en sık karşılaşılabilecek teminatlara karşı...güvence altına alır. İsterseniz ek teminatlarla da kasko poliçenizi genişletebilirsiniz. Kasko sigortası teminatlarını incelemek...için "Kasko Sigortası...Teminatları Nelerdir?" yazımızı okuyun. Ayrıca, poliçe vade hatırlatma formumuzu doldurmanız durumunda günü dolmuş ve yenilenmesi gereken...sigortanızı biz size hatırlatırız. Böylece hatırlamak zorunda olduğunuz bir işin yükünü sizden almış...oluruz. Sigortam.net’ten zaman kaybetmeden kaskonuzu yaptırın içiniz rahat olsun. Dilerseniz 444 24 00 numaralı...Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 detaylı bilgi alın.

Sigortam.net'ten Kasko Teklifi Alabileceğiniz 2018 Model...Arabalar

https://www.sigortam.net/ford-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/peugeot-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/opel-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/volkswagen-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/toyota-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/honda-kasko-sigortasi