Zurich Sigorta’dan “HelpPoint Hasar Merkezi” Hizmeti

Zurich Sigorta müşterilerine özel “HelpPoint Hasar Merkezi” hizmeti ile ikame araç sağlıyor.

Özellikle bayram nedeniyle trafiğin yoğunlaştığı dönemde Zurich Sigorta’nın bu hizmeti sunması sigortalılara büyük kolaylık sağlayacak. 7/24 verilen bu hizmet ile hasar alan araç Zurich Sigorta’nın hasar merkezine götürüldüğünde bu aracın değerinde bir geçici araç ile sigortalı yoluna rahatça devam edebiliyor. Aracın onarımı bittiğinde tekrar sigortalıya veriliyor ve bu işlem bitene kadar ikame araç sigortalıda kalıyor.

Hasarsızlık İndirimi de Kaybedilmiyor

Zurich Sigorta Hasar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Arda Tuncay, bayramda kalabalık trafik nedeniyle hasar riskinin yüksek olduğunu vurgulayarak, herhangi bir hasar durumda yolda kalınması sonucunda HelpPoint hizmeti ile müşterilerinin yanında olduklarını söyledi.

Bu hizmet ile sigortalıların yollarına keyifleri kaçmadan devam etmeleri amaçlanırken en kısa sürede müşterilerin sorunlarını çözerek onlara en iyi hizmeti vermek hedefleniyor. Ayrıca bu hizmetten yararlanan sigortalıların hasarsızlık indirimi de kaybolmuyor ve poliçe yenilemede bu indirimlerini kullanabiliyorlar. Bu hizmetin diğer bir önemli özelliği ise, hasar limitinin olmaması.

 

 

Orjinal Parça Kullanılıyor

Sigortalıların yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan servislerde orjinal olmayan parçaların kullanılmaması HelpPoint servisinde yaşanmıyor. Orjinal ve garantisi olan parçalar kullanılara uzman ekip sayesinde işlem başarılı bir şekilde gerçekleşiyor. Yapılan işlemlerin hangi aşamada olduğunun bilgisi ise sigortalıya verliyor. Bu sayede sigortalıların içinin rahat olması sağlanıyor.

Müşteri Memnuniyeti Çok Yüksek

Bu hasar hizmetinin Türkiye’de bir ilk olduğunu söyleyen Tuncay, bu hizmeti alan müşterilerinin gün geçtikçe yükseldiğini ve %60 seviyesine çıktığını ekledi.

Tuncay, hem dünyada hem de Türkiye’de sigortalılardan olumlu geri dönüşler aldıklarını belirtti ve bu memnuniyetin %98 oranında olduğunun altını çizdi. Dolayısıyla da daha fazla kitleye ulaşmak amacıyla çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Bu doğrultuda anlaşmalı servis sayılarını da yükselteceklerini açıkladı. Zurich Sigorta’nın Tükiye’de toplam 5 HelpPoint Hasar Merkezi mevcut. Bunların 3’ü İstanbul’da, 1’i Ankara’da ve 1’i İzmir’dedir.

Sigortam.net’ten Zurich Sigorta’nın sigorta ürünlerine ulaşmanız son derece kolay. Hemen Zurich Sigorta sigorta sorgulama yapın, en uygun sigorta ürünlerine ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 sigorta satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL